2012 жылы Мамлют ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 493 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 қаңтарда N 13-10-149 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 02-08-02-02/37)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды бөлуді тәртіпке салу мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Мамлют ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 1-қосымшаға сәйкес, 2012 жылға арналған (бұдан әрі мәтін бойынша Тізім) қаржыландыру көздері және қоса берілген қоғамдық жұмыс көлемі, түрлері, ұйымдар тізімі бекітілсін.
3. 2-қосымшаға сәйкес, қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың қоса берілген еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі бекітілсін.
4. «Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
5. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын:
жұмыс орын қажеттілігіне өтінім бергендер санында – 212 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілгендер санында – 212 адам.
6. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы «2012-2014 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-IV Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
7. Қоғамдық жұмыстардың шарттары аптасына 5 жұмыс күні екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) сегіз сағаттық жұмыс күні,түскі үзіліс 1 сағат ұзақтығымен анықталынады, жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу-түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.

Об организации общественных работ в Мамлютском районе в 2012 году
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2011 года N 493. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 января 2012 года N 13-10-149. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 02-08-02-02/37)
Сноска. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года № 149, постановлением Правительства Республики Казахстан «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» от 19 июня 2001 года № 836, в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Мамлютском районе в 2012 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2012 год (далее по тексту Перечень) согласно приложению 1.
3. Утвердить прилагаемые размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы согласно приложению 2.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Мамлютского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
5. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 212 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 212 человек.
6. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
7. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

8. «Мамлют ауданында 2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 447 қаулысы (Мемлекеттік тіркеу тізімінде 2011 жылғы 13 қаңтарда № 13-10-128 тіркелген, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Солтүстік жұлдызы» және «Знамя труда» газеттерінде жарияланған) күшін жойған деп танылсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.М. Бекшеновке жүктелсін.
10. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Әділет департаментінің
Мамлют ауданының Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Биктимиров А.К.
(келісім бойынша)
«Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Ішкі істер департаментінің
Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Оспанов А.Х.
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Құқықтық қызмет көрсету
және тіркеу қызметі комитетінің
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық»
Республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының
Мамлют аудандық филиалының басқарушысы     Құсайынов Н.М.
(келісім бойынша)
«Мамлют аудандық мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің директоры          Рогачева О.Н.
(келісім бойынша)
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Сот актілерін
орындау жөніндегі комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Сот актілерін орындау жөніндегі
департаментінің Мамлют аумақтық бөлімі»
филиалының бастығы                         Қасенов Т.Ә.
(келісім бойынша)
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 493 қаулысына 1-қосымша
Қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, ұйымдардың және қаржыландыру көзінің 2012 жылға тізбесі
р/
с
Ұйымның
атауы
Қоғамдық
жұмыстар
дың түрі
Жұмыстардың
көлемі
Жұмыс
орын
дары
ның
саны
Қоғам
дық
жұмыс
тар
дың
ұзақ
тылы
ғы
(ай)
Қаржы
ланды
ру кө
зі
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды кө
галданды
руда және
көркейту
ге көмек
көрсету.
170000 шаршы метр елді мекенді жерлердің аумағын жинау, 200 ағашты отырғызу, 25000 шаршы метр жол жиегіндегі өсіп кеткен шөпті шабу, тіреулерді ағарту 100 дана, 40000 текше метр аумақты қар тазалау.
4
12
Аудан
дық бюджет

8. Признать утратившим силу постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2010 года № 447 «Об организации оплачиваемых общественных работ в Мамлютском районе в 2011 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 января 2011 года № 13-10-128, опубликовано в районных газетах «Солтүстік Жұлдызы» и «Знамя труда» от 21 января 2011 года).
9. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бекшенова Е.М.
10. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Управления юстиции
Мамлютского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Биктимиров А.К.
(по согласованию)
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Мамлютского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Оспанов А.Х.
(по согласованию)
Директор государственного
учреждения «Мамлютский районный архив»     Рогачева О.Н.
(по согласованию)
Управляющий Мамлютского
районного филиала Республиканского
государственного казенного предприятия
«Центр по недвижимости по
Северо-Казахстанской области»
Комитета регистрационной службы и
оказания правовой помощи
Министерства юстиции Республики Казахстан  Кусаинов Н.М.
(по согласованию)
Начальник филиала
«Мамлютский территориальный отдел
Департамента по исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области
Комитета по исполнению судебных актов
Министерства юстиции Республики Казахстан» Касенов Т.А.
(по согласованию)
Приложение 1
Утверждено
постановлением акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области от
27 декабря 2011 года № 493
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2012 год
п/п
Наимено
вание
органи
зации
Вид об
ществен
ных
работ
Объем работы
Коли
чес
тво
рабо
чих
мест
Продол
житель
ность
общест
венных
работ
(меся
цев)
Источник
финанси-
рования
1
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат акима Андреевского сельского окру
га Мам
лютско
го рай
она Се
веро-Ка
захстан
ской об
ласти»
1. Оказа
ние помощи в благоус
тройстве и озеле
нении
террито
рий
Уборка территории населенных пунктов 170000 метров квадратных, посадка деревьев 200 штук, скашивание травы вдоль дорог 25000 метров квадратных, побелка столбов 100 штук, очистка снега 40000 метров кубических.
4
12
Районный бюджет

2. Жалғыз басты ауыратын қарт аза
маттарға күтім бойынша көмектесу (азық-
түлік, дәрі-дә
рмек сатып алу, бөл
мелерді жинау).
6 адам.
1
12
Аудан
дық бюджет
3. Үй ша
руашылық санағында және ша
руашылық кітаптар
ды құру
ына көмек көрсету.
500 үйді аралап шығу.
1
12
Аудан
дық бюджет
4. Халық
тың аз камтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын да
йындауға және көмір әкелуге, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау 55 текше метр, көмір жеткізу және түсіру 50 тонна.
2
12
Аудан
дық бюджет
5. Құжат
тарды өң
деуге кө
мектесу.
850 құжатты өңдеу
1
12
Аудан
дық бюджет
2
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды
көгалдан
дыру және
көркейту
ге көмек көрсету.
350 ағашты отырғызу, 40000 шаршы метр аумақты жинау, 250000 текше метр қар тазалау, 15500 шаршы метр жол жиегіндегі өсіп кеткен шөпті шабу, талдықты кесу 5000 шаршы метр
8
12
Аудан
дық бюджет
2. Үй ша
руашылығы санағында және ша
руашылық кітаптар
ды құру
ына көмек көрсету.
445 үйді аралап шығу.
1
12
Аудан
дық бюджет
3. Халық
тын аз қамтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын да
йындауға көмек көрсету.
Отын дайындау 55 текше метр.
2
12
Аудан
дық бюджет
4. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отба
сыларға мемлекет
тік жәр
демақы тағайын
дауға қажетті құжаттар
ды жинау
да көмек көрсету
100 істі қалыптастыру
1
12
Аудан
дық бюджет
5. Құжат
тарды өң
деуге кө
мектесу.
700 құжатты өңдеу
1
12
Аудан
дық бюджет
3
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснозна
мен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды кө
галданды
руда және көркейту
ге көмек көрсету.
200 ағаш отырғызу, 155000 шаршы метр елді мекенді жерлердің аумағын жинау, 50000 текше метр қар тазалау, 100 бағандар
ы ағарту, жол жиегін
дегі 25000 шаршы метр шөпті шабу, 8000 шаршы метр талдық
ты кесу.
8
12
Аудан
дық бюджет
2. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отба
сыларға мемлекет
тік жәрде
мақы таға
йындауға қажетті
құжаттар
ды жинау
да көмек көрсету
240 істі қалыптастыру
1
12
Аудан
дық бюджет
3. Үй ша
руашылығы
санағында
және ша
руашылық
кітаптар
ды құруға қөмек көрсету.
600 үйді аралап шығу
1
12
Аудан
дық бюджет
4. Құжат
тарды өң
деуде және сақ
тауға да
йындауда
көмек
көрсету.
150 істі қалыптастыру
2
12
Аудан
дық бюджет
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды кө
галданды
руда және
көркейту
ге көмек көрсету

2. Оказа
ние помощи по уходу за боль
ными оди
нокими престаре
лыми гражда
нами (по
купка продук
тов, медика
ментов, уборка помеще
ния).
6 человек.
1
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние
помощи в переписи домашних хозяйств и в сос
тавлении похозяй
ственных книг.
Обход 500 дворов.
1
12
Районный
бюджет
4. Оказа
ние помо
щи в за
готовке дров, помощь в доставке и раз
грузке угля для малообес
печенных слоев на
селения и од
иноко проживаю
щих прес
тарелых.
Заготовка дров 55 метров кубических, доставка и разгрузка угля 50 тонн.
2
12
Районный бюджет
5. Оказа
ние по
мощи в обработ
ке доку
ментов.
Обработка 850 документов
1
12
Районный бюджет
2
Государ
ствен
ное учрежде
ние «Ап
парат акима Белов
ского сель
ского округа Мамлют
ского района Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.
Посадка 350 деревьев, уборка территорий 40000 метров квадратных, очистка снега 250000 метров кубических, скашивание травы вдоль дорог 15500 метров квадратных, вырубка ракиты 5000 метров квадратных.
8
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние
помощи в переписи домашних хозяйств и в сос
тавлении похозяй
ственных книг.
Обход 445 дворов.
1
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние по
мощи в заготов
ке дров для малообес
печенных слоев населе
ния и одиноко проживающих прес
тарелых.
Заготовка дров 55 метров кубических.
2
12
Районный
бюджет
4. Оказа
ние по
мощи по
вопросам
занятос
ти и
сбору не
обходи
мых до
кументов
при наз
начении
государ
ственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до
18 лет.
Формирование 100 дел.
1
12
Районный бюджет
5. Оказа
ние по
мощи в обработ
ке доку
ментов.
Обработка 700 документов
1
12
Районный бюджет
3
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат
акима
Красноз
намен
ского
сель
ского
округа
Мамлют
ского
района
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.
Посадка 200 деревьев, уборка территории населенных пунктов 155000 метров квадратных, очистка снега 50000 метров кубических, побелка 100 столбов, скашивание травы вдоль дорог 25000 метров квадратных, вырубка ракиты 8000 метров квадратных.
8
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние по
мощи по
вопросам
занятос
ти и
сбору не
обходи
мых до
кументов
при наз
начении
государ
ственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до
18 лет.
Формирование 240 дел.
1
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние
помощи в
переписи
домашних
хозяйств
и в сос
тавлении
похозяй
ственных
книг.
Обход 600 дворов.
1
12
Районный бюджет
4. Оказа
ние по
мощи в
обработ
ке и под
готовке
к хране
нию до
кумента
ции.
Формирование 150 дел.
2
12
Районный бюджет
4
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат
акима
Приго
родного
сель
ского
округа
Мамлют
ского
района
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.

60000 шаршы метр аумақты жинау, 120000 текше метр қарын тазалау, 200 ағашты отырғызу, 50 тіреулерді ағарту, 60 қоршауларды ағарту 400 шаршы метр, жол жиегі бойындағы шөпті шабу 38000 шаршы метр, талдарды кесу 15 дана.
3
12
Аудан
дық бюджет
2. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отба
сыларға мемлекет
тік жәрде
мақы та
ғайындау
ға қажет
ті құжат
тарды
жинауда
көмек
көрсету
280 істі қалыптастыру
1
12
Аудан
дық бюджет
3. Үй ша
руашылығы
санағында
және ша
руашылық
кітаптар
ды құру
ға, көмек көрсету.
297 үйді
аралап шығу.
1
12
Аудандық бюджет
4. Зират
тарды,
қоқыс тастайтын жерлерді жайластыруға көмек көрсету.
5000 шаршы метр
1
12
Аудан
дық бюджет
5. Елді
мекендер
дегі ағымдағы жолдарды жөндеуде көмектесу
10000 шаршы метр
1
12
Аудан
дық бюджет
6. Саябақ
тарды көр
кейтуге көмек көрсету
200 шаршы метр
1
12
Аудан
дық бюджет
7. Қажет
ті құжат
тарды өң
деуге қа
лыптасты
руға кө
мектесу.
450 істі қалыптасты
ру, құжаттар
ды көшірме
леу, құжат
тармен
жұмыста
көмектесу
2
12
Аудан
дық бюджет
8. Құжат
тарды өңдеуде және сақ
тауға да
йындауда
көмек көрсету.
150 істі қалыптастыру
1
12
Аудандық бюджет
5
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды көгалдан
дыруда
және
көркейту
ге көмек
көрсету
300000 текше метр қар тазалау, 150000 шаршы метр қоқысты жинау, 150 қоршауды, 70 тіреулерді ағарту, жол жиегіндегі 10600 шаршы метр шөпті шабу, 10 орындықтарды сырлау, бүркекті тазалау, 25 гүл егетін жерді қазу, 65 ағашты кесу, ағарту.
50
12
Аудан
дық бюджет
2. Саябақ
тарды көр
кейтуге көмектесу
30000 шаршы метр
4
12
Аудан
дық бюджет
3. Қоқыс
тарды көр
кейтуге көмектесу
5000 шаршы метр
2
12
Аудан
дық бюджет
4. Жер өңдеу жұмыста
рын жүр
гізуде, сонымен бірге көктемгі су тасқы
нына бай
ланысты
жұмыстар
да кө
мектесу.
65 сарқынды құбырларды қоқыстан тазалау, 260 шаршы метр.
4
12
Аудан
дық бюджет
5. Әлеу
меттік қорғауға әр түрлі топтағы халыққа қажетті құжаттар
ды өң
деуге, қа
лыптасты
руға көр
сету.
1100 істі ресімдеу, құжаттарды көшірмелеу, құжаттармен жұмыста көмектесу
4
12
Аудан
дық бюджет
6. Үй ша
руашылығы
санағында
және ша
руашылық
кітаптар
ды құру
ға, көмек көрсету.
1500 үйді аралап шығу
3
12
Аудан
дық бюджет
7. Халық
тың аз
қамтылған
топтарына
және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын даярлауға көмек көрсету.
Отын дайындау 30 текше метр
3
12
Аудан
дық бюджет
6
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресе
нов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды кө
галдандыр
уда және көркейту
ге көмек көрсету

Уборка территории 60000 метров квадратных, очистка снега 120000 метров кубических, посадка 200 деревьев, побелка 50 опор, побелка 60 заборов 400 метров квадратных, скашивание травы вдоль обочин 38000 метров квадратных, подрезка кустарников 15 штук.
3
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние по
мощи по
вопросам
занятос
ти и
сбору не
обходи
мых до
кументов
при наз
начении
государ
ственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до
18 лет.
Формирование 280 дел.
1
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние
помощи в
переписи
домашних
хозяйств
и в сос
тавлении
похозяй
ственных
книг.
Обход 297 дворов
1
12
Районный бюджет
4. Оказа
ние по
мощи в
благо
устрой
стве
кладбищ,
свалок
5000 метров квадратных.
1
12
Районный бюджет
5. Оказа
ние по
мощи в
текущем
ремонте
дорог в
населен
ных пунк
тах.
10000 метров квадратных.
1
12
Районный бюджет
6. Оказа
ние по
мощи в
благо
устрой
стве
парков.
200 метров квадратных.
1
12
Районный бюджет
7. Оказа
ние по
мощи в
формиро
вании,
обработ
ке необ
ходимых
докумен
тов.
Оформление 450 дел, помощь в работе с документами, ксерокопиро
вание документов
2
12
Районный бюджет
8. Оказа
ние по
мощи в
обработ
ке и под
готовке
к хране
нию доку
мента
ции.
Формирование 150 дел.
1
12
Районный бюджет
5
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат
акима
города
Мамлют
ка Се
веро-Ка
захстан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.
Очистка снега - 300000 метров кубических, уборка от мусора 150000 метров квадратных, побелка 150 заборов, 70 опор, скашивание травы вдоль обочин 10600 метров квадратных, покраска 10 скамеек, чистка фонтана, вскапывание 25 клумб, побелка, подрезка 65 деревьев.
50
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние по
мощи в благоу
строй
стве
парков.
30000 метров квадратных.
4
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние по
мощи в
благоуст
ройстве
свалок.
5000 метров квадратных.
2
12
Районный бюджет
4. Оказа
ние по
мощи в
проведе
нии мели
оратив
ных ра
бот, а
также
работ,
связан
ных с ве
сенними
паводка
ми.
Очистка 65 сточных труб от мусора - 260 метров квадратных.
4
12
Районный бюджет
5. Оказа
ние по
мощи в
формиро
вании,
обработ
ке необ
ходимых
докумен
тов раз
личных
катего
рий на
селения,
нуждаю
щихся в
социаль
ной за
щите.
Оформление 1100 дел, помощь в работе с документами, ксерокопиро
вание документов.
4
12
Районный бюджет
6. Оказа
ние
помощи в
переписи
домашних
хозяйств
и в сос
тавлении похозяй
ственных книг.
Обход 1500 дворов.
3
12
Районный бюджет
7. Оказа
ние по
мощи в
заготов
ке дров для мало
обеспе
ченных
слоев на
селения
и одино
ко прожи
вающих
престаре
лых.
Заготовка дров 30 метров кубических.
3
12
Районный бюджет
6
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат
акима
Воскре
сенов
ского
сель
ского
округа
Мамлют
ского
района
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.

50 ағаштарды отырғызу, 50 ағашты кесу, елді мекенді жерлерді жинау 165000 шаршы метр, бағаналарды ағарту 50 дана, жол жиегіндегі шөпті шабу 2500 шаршы метр, гүл егетін жерлерді бөлу 200 шаршы метр, гүл егетін жерлердің шөбін жұлу 200 шаршы метр, қарды тазарту 18000 текше метр.
8
12
Аудан
дық бюджет
2. Халық
тың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын даяр
лауға, көмірді әкелуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау 60 текше метр, көмірді әкелу және түсіру 50 тонна.
2
12
Аудан
дық бюджет

Посадка 50 деревьев, подрезка 50 деревьев, уборка населенных пунктов 165000 метров квадратных, побелка столбов 50 штук, скашивание травы вдоль дорог 2500 метров квадратных, разбивка клумб 200 метров квадратных, прополка клумб 200 метров квадратных, очистка снега 18000 метров кубических.
8
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние по
мощи в
заготов
ке дров,
помощь в
доставке
и раз
грузке
угля для
малообес
печенных
слоев на
селения
и одино
ко прожи
вающих
престаре
лых.
Заготовка дров 60 метров кубических, доставка и разгрузка угля 50 тонн.
2
12
Районный бюджет

3. 18 жасқа дейінгі балалары бар отба
сыларға
мемлекет
тік жәр
демақылар
ды таға
йындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мен жұмыспен қамту мә
селелері
жөніндегі көмек көрсету.
150 істі қа
лыптастыру.
1
12
Аудан
дық бюджет
4. Құжат
тарды өңдеуде және сақ
тауға да
йындауда көмек көрсету.
150 істі қа
лыптастыру.
1
12
Аудан
дық бюджет
5. Үй ша
руашылығы
санағында
және ша
руашылық кітапта
рын құру
ға көмек көрсету.
500 үйді аралап шығу.
1
12
Аудан
дық бюджет
7
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды кө
галданды
руда және
көркейту
ге көмек көрсету.
Қар тазалау 50000 текше метр, жол бойындағы шөптерді жинау 3500 шаршы метр, гүл егетін жерлердің шөбін жұлу 200 шаршы метр, гүл егетін жерлерді бөлу 200 шаршы метр, жас ағаштарды отырғызу 300 дана, 50 гүлзарларды бөлу, 200 тіреулерді, қоршауларды ағарту 1500 шаршы метр, жергілікті пункттерді жинау 150000 шаршы метр.
10
12
Аудандық бюджет
2. Халық
тың аз
қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын да
йындауға, көмірді әкелуге және түсіруге көмек көрсету
Отын дайындау 70 текше метр, көмірді әкелуге және түсіруге көмектесу 50 тонна.
1
12
Аудандық бюджет
3. 18 жасқа дейінгі балалары бар от
басыларға мемлекет
тік жәр
демақылар
ды таға
йындау кезінде қажетті құжаттар
ды жинау мен жұ
мыспен қамту мә
селелері
жөніндегі көмек көрсету.
200 істі қа
лыптастыру.
1
12
Аудандық бюджет
4. Үй ша
руашылығы
санағында
және ша
руашылық
кітаптар
ды кұруға қөмек
көрсету.
571 үйді аралап шығу.
1
12
Аудан
дық бюджет
8
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды кө
галданды
руда және
көркейту
ге көмек көрсету.
Аумақтарды жинау 60000 шаршы метр, 60 ағаш отырғызу, жол жиегін
дегі шөпті шабу 10400 шаршы метр, 35 тіреу
лерді ағарту, қарды тазалау 250 текше метр.
4
12
Аудан
дық бюджет
2. Халық
тың аз камтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын да
йындауға көмек көрсету.
Отын дайындау 15 текше метр.
2
12
Аудан
дық бюджет
3. 18 жасқа дейінгі балалары бар отба
сыларға мемлекет
тік жәрде
мақыларды тағайын
дау кезін
де қажет
ті құжат
тарды
жинау мен жұмыспен қамту мәселеле
рі жөнін
дегі көмек көрсету
150 істі қа
лыптастыру.
2
12
Аудан
дық бюджет
9
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды кө
галданды
руда және көркейту
ге көмек көрсету
Аумақтарды жинау 140000 шаршы метр, ағаштарды кесу 30, жас ағаштарды кесу 200 дана, ағашты ағарту 30 дана, жас ағаштарды егу 40 дана, гүл егетін жерлерді қазу 2500 шаршы метр, жол жиегіндегі шөпті шабу 6500 шаршы метр, жер өңдеу жұмыстарын жүргізу, сондай-ақ, көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстар-5000 шаршы метр, мұз қалашықтарын салу - 20 шаршы метр, қарды тазалау 8000 текше метр, гүл егетін жерлерді бөлу 10 дана, жол бойындағы талдарды шабу 5000 шаршы метр.
5
12
Аудан
дық бюджет

3. Оказа
ние по
мощи по
вопросам
занятос
ти и
сбору не
обходи
мых до
кументов
при наз
начении
государ
ственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до
18 лет.
Формирование 150 дел.
1
12
Районный бюджет
4. Оказа
ние по
мощи в
обработ
ке и под
готовке
к хране
нию доку
мента
ции.
Формирование 150 дел.
1
12
Районный бюджет
5. Оказа
ние
помощи в
переписи
домашних
хозяйств
и в сос
тавлении
похозяй
ственных книг.
Обход 500 дворов.
1
12
Районный бюджет
7
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат
акима
Дубро
винско
го сель
ского
округа
Мамлют
ского
района
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в
благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.
Очистка снега 50000 метров кубических, скашивание травы вдоль дорог 3500 метров квадратных, прополка клумб 200 метров квадратных, разбивка клумб 200 метров квадратных, посадка саженцев 300 штук, разбивка 50 цветников, побелка 200 опор, побелка заборов 1500 метров квадратных, уборка населенных пунктов 150000 метров квадратных.
10
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние по
мощи в
заготов
ке дров,
помощь в
доставке
и раз
грузке
угля для
малообес
печенных
слоев на
селения
и одино
ко прожи
вающих
престаре
лых.
Заготовка дров 70 метров кубических, помощь в доставке и разгрузке угля 50 тонн.
1
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние по
мощи по
вопросам
занятос
ти и
сбору не
обходи
мых до
кументов
при наз
начении
государ
ственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до
18 лет.
Формирование 200 дел.
1
12
Районный бюджет
4. Оказа
ние
помощи в
переписи
домашних
хозяйств
и в сос
тавлении похозяй
ственных книг.
Обход 571 дворов.
1
12
Районный бюджет
8
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат
акима
Кызылас
керско
го сель
ского
округа
Мамлют
ского
района
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в
благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.
Уборка территорий 60000 метров квадратных, посадка 60 деревьев, скашивание травы вдоль дорог 10400 метров квадратных, побелка 35 опор, очистка снега 250 метров кубических..
4
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние по
мощи в
заготов
ке дров,
для мало
обеспе
ченных
слоев на
селения
и одино
ко прожи
вающих
престаре
лых.
Заготовка дров 15 метров кубических.
2
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние по
мощи по
вопросам
занятос
ти и
сбору не
обходи
мых до
кументов
при наз
начении
государ
ственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до
18 лет.
Формирование 150 дел.
2
12
Районный бюджет
9
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат
акима
Ленин
ского
сель
ского
округа
Мамлют
ского
района
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.
Уборка территорий 140000 метров квадратных, подрезка 30 деревьев, подрезка кустарников 200 штук, побелка деревьев 30 штук,посадка саженцев 40 штук, вскапывание клумб 2500 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 6500 метров квадратных, проведение мелиоратив
ных работ, а также работ, связанных с весенне- осенними паводками 5000 метров квадратных, строительство ледовых городков 20 метров квадратных, очистка снега 8000 метров кубических, разбивка цветников 10 штук, вырубка ракиты вдоль дорог 5000 метров квадратных.
5
12
Районный бюджет

2. Халық
тың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын, шөп дайындауға көмек көрсету.
Отын дайындау 60 текше метр, шөп дайындау 50 тонна.
2
12
Аудан
дық бюджет
3. Елді мекендер
дегі жолдарды ағымдағы жөндеуге көмекте
су.
50 шаршы метр.
1
12
Аудан
дық бюджет
4. Үй ша
руашылығы санағында
және ша
руашылық
кітаптар
ды кұруға көмек көрсету.
218 үйді аралап шығу.
1
12
Аудан
дық бюджет
10
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды кө
галданды
руда және көркейту
ге көмек көрсету
Аумақты тазарту 27000 шаршы метр, қарды тазалау 12000 текше метр.
8
12
Аудан
дық бюджет
2. Құжат
тарды өң
деуге кө
мектесу.
400 құжаттарды өңдеу
1
12
Аудан
дық бюджет
11
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды кө
галданды
руда және көркейту
ге көмек көрсету
Қарды тазалау 50000 шаршы метр, аумақты тазарту 130000 шаршы метр, ағаштарды егу 18 дана, ағаштарды кесу 50 дана, 210 бағананы ағарту, жол бойындағы шөпті шабу 3000 шаршы метр.
9
12
Аудан
дық бюджет
2. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отба
сыларға мемлекет
тік жәр
демақы тағайын
дауға қажетті құжаттар
ды жинау
да көмек көрсету
300 істі қалыптастыру
1
12
Аудандық бюджет
3. Үй ша
руашылығы
санағында
және ша
руашылық
кітаптар
ды құруға көмек көрсету.
1498 үйді аралап шығу.
1
12
Аудан
дық бюджет
4. Халық
тың аз камтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын да
йындауға және көмір әкелуге, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау 20 текше метр, көмірді жеткізуге және түсіруге көмектесу 10 тонна.
1
12
Аудан
дық бюджет
5. Құжат
тарды өң
деуге кө
мектесу.
900 құжаттарды өңдеу.
1
12
Аудан
дық бюджет
12
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекет
тік мекемесі.
1. Аймақ
тарды кө
галданды
руда және
көркейту
ге көмек көрсету
Аумақтарды жинау 150000 шаршы метр, ағаш отырғызу 200, 200 ағашты ағарту, 25000 шаршы метр шөп шабу, қар тазалау 50000 текше метр.
7
12
Аудан
дық бюджет
2. Құжат
тарды өң
деуге кө
мектесу.
800 құжаттарды өңдеу.
1
12
Аудан
дық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемле
кеттік жәрдемақы тағайындауға кажет
ті кұжат
тарды жинауда көмек көрсету.
210 істі қалыптастыру
1
12
Аудан
дық бюджет
4. Үй ша
руашылы
ғын са
нағында және ша
руашылық кітаптар
ды құруға қөмек көрсету.
400 үйді аралап шығу.
1
12
Аудан
дық бюджет
5. Халық
тың аз камтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын да
йындауға және көмір әкелуге, көмірді түсіруге көмек көрсету.

2. Оказа
ние по
мощи в
заготов
ке дров,
кормов
для мало
обеспе
ченных
слоев на
селения
и одино
ко прожи
вающих
преста
релых.
Заготовка дров 60 метров кубических, кормов 50 тонн.
2
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние по
мощи в
текущем
ремонте
дорог в
населен
ных пунк
тах
50 метров квадратных
1
12
Районный бюджет
4. Оказа
ние
помощи в
переписи
домашних
хозяйств
и в сос
тавлении
похозяй
ственных книг.
Обход 218 дворов.
1
12
Районный бюджет
10
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат
акима Леденев
ского
сель
ского
округа
Мамлют
ского
района
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.
Уборка территории 27000 метров квадратных, очистка снега 12000 метров кубических.
8
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние по
мощи в
обработ
ке доку
ментов.
Обработка 400 документов
1
12
Районный бюджет
11
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат
акима
Новоми
хайлов
ского
сель
ского
округа
Мамлют
ского
района
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в
благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.
Очистка снега 50000 метров кубических, уборка территории 130000 метров квадратных, посадка деревьев 18 штук, подрезка деревьев 50 штук, побелка столбов 210 штук, скашивание травы вдоль дорог 3000 метров квадратных.
9
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние по
мощи по
вопросам
занятос
ти и
сбору не
обходи
мых до
кументов
при наз
начении
государ
ственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до
18 лет.
Формирование 300 дел.
1
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние
помощи в
переписи
домашних
хозяйств
и в сос
тавлении
похозяй
ственных книг.
Обход 1498 дворов.
1
12
Районный бюджет
4. Оказа
ние по
мощи в
заготов
ке дров,
помощь в
доставке
и раз
грузке
угля для
малообес
печенных
слоев на
селения
и одино
ко прожи
вающих
престаре
лых.
Заготовка дров 20 метров кубических, помощь в доставке и разгрузке угля 10 тонн.
1
12
Районный бюджет
5. Оказа
ние по
мощи в
обработк
е доку
ментов.
Обработка 900 документов
1
12
Районный бюджет
12
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Ап
парат
акима
Станов
ского
сель
ского
округа
Мамлют
ского
района
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи в
благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.
Уборка территории 150000 метров квадратных, посадка 200 деревьев, побелка 200 деревьев, скашивание травы 25000 метров квадратных, уборка снега 50000 метров кубических.
7
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние по
мощи в
обработ
ке доку
ментов.
Обработка 800 документов.
1
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние по
мощи по
вопросам
занятос
ти и
сбору не
обходи
мых до
кументов
при наз
начении
государ
ственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до
18 лет.
Формирование 210 дел.
1
12
Районный бюджет
4. Оказа
ние
помощи в
переписи
домашних
хозяйств
и в сос
тавлении
похозяй
ственных книг.
Обход 400 дворов.
1
12
Районный бюджет
5. Оказа
ние по
мощи в
заготов
ке дров,
помощь в
доставке
и раз
грузке
угля для
малообес
печенных
слоев на
селения
и одино
ко прожи
вающих
престаре
лых.

Отынды дайындау 80 текше метр, көмірді жеткізуге және түсіруге көмектесу 50 тонна.
2
12
Аудан
дық бюджет
6. Жергі
лікті пункттерде жолдың ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
5000 шаршы метр
1
12
Аудан
дық бюджет
13
«Мамлют аудандық мұрағаты» мемлекет
тік мекемесі
1. Құжат
тарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету.
2250 істі қа
лыптастыру.
4
12
Аудан
дық бюджет
14
Қазақстан Республи
касы Әділет ми
нистрлігі Құқықтық қызмет көрсету және тіркеу қызметі комитеті «Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жылжымай
тын мүлік жөніндегі орталық» Республикалық мемле
кеттік қазыналық кәсіпорны
ның Мамлют аудандық филиалы
1. Құжат
тарды өңдеу және сақтау дайындығы
на көмек көрсету.
450 істі қа
лыптастыру.
2
12
Аудан
дық бюджет
15
«Қазақстан Республика
сы Әділет Министрлі
гі Солтүс
тік Қазақ
стан облысы бойынша Әділет департамен
тінің Мамлют ауданының Әділет бас
қармасы»
мемлекет
тік меке
месі
1. Әлеу
меттік
қорғауға әр түрлі топтағы халыққа қажетті құжаттар
ды өңдеу
ге, қалып
тастыруға көрсету.
2000 істі ресімдеу
3
12
Аудан
дық бюджет
16
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама
лар бөлі
мі» мемле
кеттік мекемесі
1. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отба
сыларға мемлекет
тік жәр
демақы тағайын
дауға қа
жетті құ
жаттарды
жинауда көмек көрсету.
850 істі қалыптастыру
2
12
Аудан
дық бюджет
2. Әлеу
меттік көмекке мұқтаж халықтың түрлі топтардың дерек базасын жүргізу жөнінде жұмыстар
ды жүргізу, қажетті құжаттар
ды өңдеу
іне және құруына көмек көрсету.
1000 істі ресімдеу.
2
12
Аудан
дық бюджет
17
«Қазақстан Республика
сы Әділет Министрлі
гі Сот актілерін орындау жөніндегі Комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Сот актілерін орындау жөніндегі департамен
тінің Мамлют аумақтық бөлімі» филиалы.
1. Ағым
дағы және
мұрағат
тық құжат
тар жұмы
сында,
өндіріс
терді тіркеуге, хат-хабар
ларды жеткізуге көмек көрсету.
1500 бірлік хат-хабарлар
2
12
Аудан
дық бюджет
18
«Қазақстан Республика
сы Ішкі істер ми
нистрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекет
тік меке
месі
1. Халық
тың тұ
рақты ме
кен-жайы бойынша тіркеуін және құ
жаттауға, қызмет көрсетуге көмек көрсету.
2000 істі қалыптастыру
4
12
Аудан
дық бюджет
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 493 қаулысына 2-қосымша
Қоғамдық жұмыстарға жұмылдырылған жұмыссыздардың жалақы көлемі және жұмыс режимі
р/с
Жұмыс түрі
Бір жұмыс
керге
жалақы
көлемі
Жұмыс режимі
Бес күндік жұмыс
аптасы
1
Ашық ауадағы дене
ауыртпалығымен
байланысты
жұмыстар (көркей
ту, қаланы
тазалау, жөндеу
және құрылыс
жұмыстары)
1 ең
төменгі
жалақы
40 сағаттық жұмыс
аптасы
Жұмыс күні - 8 сағат
2
Бөлмелерде
орындалатын және
дене ауыртпалығына
байланысты емес
жұмыстар
1 ең
төменгі
жалақы
40 сағаттық жұмыс
аптасы
Жұмыс күні - 8 сағат

Заготовка дров 80 метров кубических, помощь в доставке и разгрузке угля 50 тонн.
2
12
Районный бюджет
6. Оказа
ние по
мощи в
текущем
ремонте
дорог в
населен
ных пунк
тах.
5000 метров квадратных.
1
12
Районный бюджет
13
Государ
ствен
ное уч
режде
ние
«Мамлют
ский
район
ный ар
хив»
1. Оказа
ние по
мощи в
обработ
ке и под
готовке
к хране
нию доку
мента
ции.
Формирование 2250 дел.
4
12
Районный бюджет
14
Мамлют
ский
район
ный
филиал
Респуб
ликан
ского
государ
ствен
ного ка
зенного
предпри
ятия
«Центр
по нед
вижимос
ти по
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти»
Комите
та ре
гистра
ционной
службы
и оказа
ния пра
вовой
помощи
Минис
терства
юстиции
Респуб
лики Ка
захстан
1. Оказа
ние по
мощи в
благо
устрой
стве и
озелене
нии тер
риторий.
Обработка 450 дел
2
12
Районный бюджет
15
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «Уп
равле
ние юс
тиции
Мамлют
ского
района
Департа
мента
юстиции
Северо-
Казах
стан
ской
области
Минис
терства
юстиции
Респуб
лики
Казах
стан».
1. Оказа
ние по
мощи в
формиро
вании,
обработ
ке необ
ходимых
докумен
тов.
Оформление 2000 дел.
3
12
Районный бюджет
16
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «От
дел за
нятости
и соци
альных
про
грамм
Мамлют
ского
района
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти».
1. Оказа
ние по
мощи по
вопросам
занятос
ти и
сбору не
обходи
мых до
кументов
при наз
начении
государ
ственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до
18 лет.
Формирование 850 дел.
2
12
Районный бюджет
2. Оказа
ние по
мощи в
формиро
вании,
обработ
ке необ
ходимых
докумен
тов.
Оформление 1000 дел.
2
12
Районный бюджет
17
Филиал
«Мамлют
ский
террито
риаль
ный от
дел Де
парта
мента
по ис
полне
нию су
дебных
актов
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти
Комите
та по
исполне
нию су
дебных
актов
Минис
терства
юстиции
Респуб
лики
Казах
стан».
1. Оказа
ние по
мощи в
работе с
текущими
и архив
ными до
кумента
ми в
подшивке
производ
ства,
доставка
коррес
понден
ции
1500 единиц корреспонден
ции.
2
12
Районный бюджет
18
Государ
ствен
ное уч
режде
ние «От
дел
внутрен
них дел
Мамлют
ского
района
Департа
мента
внутрен
них дел
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти Минис
терства
внутрен
них дел
Респуб
лики
Казах
стан».
1. Оказа
ние по
мощи в
обслужи
вании и
докумен
тирова
нии ре
гистра
ции на
селения
по месту
постоян
ного жи
тельства
Формирование 2000 дел.
4
12
Районный бюджет
Приложение 2
Утверждено
постановлением акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области от
27 декабря 2011 года № 493
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы
п/п
Виды работ
Размер оплаты
труда на одного
безработного
Режим работы
Пятидневная
рабочая неделя
1
Работы связанные
с физической
нагрузкой и на
открытом воздухе
(благоустрой
ство, очистка
города,
ремонтные и
строительные
работы)
1 минимальная
заработная плата
40 часовая рабочая
неделя
Рабочий день - 8
часов
2
Работы,
выполняемые в
помещениях и не
связанные с
физическими
нагрузками
1 минимальная
заработная плата
40 часовая рабочая
неделя
Рабочий день - 8
часов