1995 жылы туған Қазақстан Республикасының ер азаматтарын әскерге шақыру учаскесіне тіркеуді Тайынша ауданы аумағында ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы N 34 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 желтоқсанда N 13-11-220 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 02.10-07-02-02 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімі аппаратының 03.01.2013 N 02.10-07-02-02 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Әскери міндеттілік пен әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабы 3-тармағына, «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушылырды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. «1995 жылы туған Қазақстан Республикасының ер азаматтарын әскерге шақыру учаскесіне тіркеуді Тайынша ауданы аумағында Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың қаңтар-наурызы аралығында тіркеу жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Қ. Жаровқа жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Маковский
Келісілді:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы қорғаныс істер
жөніндегі бөлімі» ММ бастығы               Е. Мұсақұлов

Об организации и обеспечении на территории Тайыншинского района приписки граждан Республики Казахстан мужского пола, 1995 года рождения к призывному участку
Решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2011 года N 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2011 года N 13-11-220. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 03 января 2013 года N 02.10-07-02-02)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 03.01.2013 N 02.10-07-02-02)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить проведение на территории Тайыншинского района приписки граждан Республики Казахстан мужского пола 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку в январе–марте 2012 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Жарова Е.К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Маковский
Согласовано:
Начальник ГУ «Отдел по делам
обороны Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области»              Э. Мусакулов