"2011-2013 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық маслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 31/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 сәуірде N 13-12-124 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/3 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 3/3 Шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихатының, ІV шақырылым, жиырма сегізінші сессиясының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/2 шешіміне (2011 жылғы 24 қаңтардағы № 13-12-121 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 5 ақпандағы № 7 (136) «Көтерілген тың», 2011 жылғы 5 ақпандағы № 7 (1928) «Нива» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«1 444 322» сандары «1 488 885» сандарымен ауыстырылсын;
«169 967» сандары «185 467» сандарымен ауыстырылсын;
«3 320» сандары «7 820» сандарымен ауыстырылсын;
«1 269 402» сандары «1 293 965» сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада
«1 320 322» сандары «1 371 615,6» сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшада
«21 721» сандары «46 226,7» сандарымен ауыстырылсын;
«22 254» сандары «46 759,7» сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшада
«124 000» сандары «127 500» сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
«- 21 721» сандары «- 56 457,3» сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
«21 721» сандары «56 457,3» сандарымен ауыстырылсын;
«22 254» сандары «46 754» сандарымен ауыстырылсын.
1-тармақтың 1 азат жолында 4, 5, 6, 7, 8, және 9 сандары алынып тасталсын.
2-тармақтағы «2011-2013 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30/2 шешімімен бекітілген, кірістерді бөлу нормативтері бойынша» сөздері алып тасталсын.
2-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын: «100 % мөлшерде біржолғы талондар және әлеуметтік салық бойынша қызметтерді жүзеге асыратын, жеке тұлғалардан жеке табыс салығын есептеу кезіндегі кірістерді бөлу нормативі»;
8-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение Тимирязевского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 28/2 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 31/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 апреля 2011 года N 13-12-124. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/3
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3/3
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан № 95-IV от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» № 148 от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата двадцать восьмой сессии IV созыва от 24 декабря 2010 года № 28/2 «О районном бюджете Тимирязевского района на 2011-2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций 24 января 2011 года номер 13-12-121, опубликованное в газетах «Көтерілген тың» № 7 (136) 5 февраля 2011 года, «Нива» № 7 (1928) 5 февраля 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1) цифры «1 444 322» заменить цифрами «1 488 885»;
цифры «169 967» заменить цифрами «185 467»;
цифры «3 320» заменить цифрами «7 820»;
цифры «1 269 402» заменить цифрами «1 293 965»;
подпункте 2) цифры «1 320 322» заменить цифрами «1 371 615,6»;
подпункте 3) цифры «21 721» заменить цифрами «46 226,7»;
цифры «22 254» заменить цифрами «46 759,7»;
подпункте 4) цифры «124 000» заменить цифрами «127 500»;
подпункте 5):
цифры «- 21 721» заменить цифрами «- 56 457,3»;
подпункте 6): цифры «21 721» заменить цифрами «56 457,3»;
цифры «22 254» заменить цифрами «46 754».
В абзаце 1 пункта 1 цифры 4, 5, 6, 7, 8, и 9 исключить.
В пункте 2 слова «по нормативам распределения доходов, установленным решением областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 30/2 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2011-2013 годы» исключить.
Дополнить пунктом 2-1 следующего содержания: «норматив распределения доходов при расчете индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам и социального налога в размере 100 %»;
в пункте 8:

90 813» сандары «112 789» сандарымен ауыстырылсын;
1) тармақшада:
«5 155» сандары «5 817» сандарымен ауыстырылсын;
10), 11), 12), 13) тармақшалары келесі мазмұнда толықтырылсын:
«10) 7001 мың теңге – мектеп мұғалімдерінің және мектепке дейінгі білім ұйымдары тәрбиешілерінің біліктілік санатына үстемақы көлемін ұлғайту»;
11) 1001 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету үшін жалақысын жартылай субсидиялау;
12) 6312 мың теңге – жұмыспен қамту орталығын құру;
13) 7000 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 аясында инженерлік-коммукациялық инфрақұрылымдарын дамытуға;
9-тармақта:
«145 990» сандары «148 577» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«6) 2 587 мың теңге – ауданның мемлекеттік мекемелері мен мемлекеттік кәсіпорындары үшін көмір сатып алуға»;
10-тармақта:
«22 254» сандары «22 259,7» сандарымен ауыстырылсын;
екінші азат жолы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру аясында тұрғын үй құрылысына және (немесе) тұрғын үй сатып алуға – 24 500 мың теңге»;
11-тармақта:
«3 443» сандары «2 233» сандарымен ауыстырылсын;
17-1-тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«17-1. 3-қосымшаға сәйкес, қаржылық жыл басында қалыптасқан, бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және 2010 жылы пайдаланылмаған республикалық және жергілікті бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудандық бюджет шығыстары қарастырылсын».
Көрсетілген шешімге 1, 5-қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын (қоса беріледі);
Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешімге 10 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                     Аудандық мәслихат
ХХХІ сессия төрағасы                      хатшысы
Қ. Сапулатов                              Ғ. Шаяхметов
«КЕЛІСІЛГЕН»
«Тимирязев ауданы бойынша
салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                       А. Сүтемгенов
«Тимирязев ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесі бастығы              Г. Қожахметова
Аудандық мәслихат сессиясының

цифры «90 813» заменить цифрами «112 789»;
в подпункте 1):
цифры «5 155» заменить цифрами «5 817»;
дополнить подпунктом 10), 11), 12), 13) следующего содержания:
«10) 7001 тысячи тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций»;
11) 1001 тысячи тенге – на частичное субсидирование заработной платы для оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020;
12) 6312 тысячи тенге - на создание центра занятости;
13) 7000 тысячи тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках занятости 2020»;
в пункте 9:
цифры «145 990» заменить цифрами «148 577»;
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
«6) 2 587 тысячи тенге - на приобретение угля для государственных учреждений и государственных предприятий района»;
в пункте 10:
цифры «22 254» заменить цифрами «22 259,7»;
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
«на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализации Программы занятости 2020 - 24 500 тыс.тенге»;
в пункте 11:
цифры «3 443» заменить цифрами «2 233»;
Дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
«17-1 Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и местного бюджетов, неиспользованных в 2010 году, согласно приложению 3».
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению (прилагается);
дополнить приложением 10 к указанному решению согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXXI сессии                     Секретарь
районного маслихата                       районного маслихата
К. Сапулатов                                Г. Шаяхметов
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое управление по
Тимирязевскому району                      А. Сутемгенов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Тимирязевского района»                     Г. Кожахметова
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

8 293
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
124
004
Біржолғы талондарды беру және біржолғы талондарды өткізуден түскен соманы толық жинауды қамтамасыз ету бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
431
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 770
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 770
2
Қорғаныс
3 210
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 210
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2610
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
300
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
4
Бiлiм беру
915 942
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
320
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
320
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
915 622
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 415
003
Жалпы білім беру
839 714
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4697
006
Балалар үшін қосымша білім беру
24625
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
23933
015
Ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған, жетім баланы (жетім-балалар) және баланы (балаларды) ұстайтын қамқоршыларына (тәрбиешілеріне) ай сайынғы ақша қаражат төлемі
6501
020
Үйден оқытылатын мүгедек балаларды бағдарламамен қамсыздандыру, құралдармен қамтамасыз ету
3736
021
Мектеп мұғалімдерінің және білім беретін мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешілерінің біліктілік санатына үстемақы көлемін ұлғайту. Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
7001
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
78 150
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 150
001
Халық үшін жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 066
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12 702
004
Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету

8 293
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
124
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
431
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 770
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
5 770
2
Оборона
3 210
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 210
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2610
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
300
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
4
Образование
915 942
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
320
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
320
464
Отдел образования района (города областного значения)
915 622
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5 415
003
Общеобразовательное обучение
839 714
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
4 697
006
Дополнительное образование для детей
24625
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
23933
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6501
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3736
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования. За счет трансфертов из республиканского бюджета
7001
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
78 150
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 150
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 066
002
Программа занятости
12 702
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан