"2011-2013 жылдарға арналған Тимирязев ауданының бюджеті туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 32/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 маусымда N 13-12-127 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/3 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 3/3 Шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың IV шақырылым, 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/2 жиырма сегізінші сессия шешіміне (2011 жылғы 24 қаңтардағы 13-12-121 нөмірмен мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2011 жылғы 5 ақпандағы № 7 (136) «Көтерілген тың», 2011 жылғы 5 ақпандағы № 7 (1928) «Нива» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілген:
1 тармақта:
1) тармақшада
«1 488 885» сандары «1 501 585» сандарымен ауыстырылсын;
«185 467» сандары «198 167» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «1 371 615,6» сандары «1 408 815,6» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«46 226,7» сандары «21 726,7» сандарымен ауыстырылсын;
«46 759,7» сандары «22 259,7» сандарымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сай жаңа редакцияда баяндалсын (қоса берілген).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХХІІ сессия төрағасы                      хатшысы
Б. Дюсембаев                               Ғ. Шаяхметов
КЕЛІСІЛГЕН 2011 жылғы 11 мамыр
«Тимирязев ауданы бойынша
салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Сүтемгенов
«Тимирязев ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесі бастығы               Г. Қожахметова
Аудандық мәслихат сессиясының

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 28/2 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2011 года N 32/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июня 2011 года N 13-12-127. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/3
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3/3
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан № 95-IV от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата двадцать восьмой сессии IV созыва от 24 декабря 2010 года № 28/2 «О районном бюджете Тимирязевского района на 2011-2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2011 года номер 13-12-121, опубликованное в газетах «Көтерілген тың» № 7 (136) 5 февраля 2011 года, «Нива» № 7 (1928) 5 февраля 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1 488 885» заменить цифрами «1 501 585»;
цифры «185 467» заменить цифрами «198 167»;
подпункте 2)
цифры «1 371 615,6» заменить цифрами «1 408 815,6»;
подпункте 3)
цифры «46 226,7» заменить цифрами «21 726,7»;
цифры «46 759,7» заменить цифрами «22 259,7».
Приложения 1, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXXII сессии                  Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Б. Дюсембаев                               Г. Шаяхметов
СОГЛАСОВАНО 11 мая 2011 года
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое управление по
Тимирязевскому району                      А. Сутемгенов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Тимирязевского района»                     Г. Кожахметова
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

8 293
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
124
004
Біржолғы талондарды беру және біржолғы талондарды өткізуден түскен соманы толық жинауды қамтамасыз ету бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
431
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 770
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 770
2
Қорғаныс
3 210
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 210
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2610
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
300
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
4
Бiлiм беру
920 942
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
320
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
320
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
920 622
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 415
003
Жалпы білім беру
842 714
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4697
006
Балалар үшін қосымша білім беру
26625
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
23933
015
Ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған, жетім баланы (жетім-балалар) және баланы (балаларды) ұстайтын қамқоршыларына (тәрбиешілеріне) ай сайынғы ақша қаражат төлемі
6501
020
Үйден оқытылатын мүгедек балаларды бағдарламамен қамсыздандыру, құралдармен қамтамасыз ету
3736
021
Мектеп мұғалімдерінің және білім беретін мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешілерінің біліктілік санатына үстемақы көлемін ұлғайту. Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
7001
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
78 150
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 150
001
Халық үшін жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 588
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12 702
004
Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету

8 293
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
124
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
431
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 770
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
5 770
2
Оборона
3 210
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 210
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2610
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
300
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
4
Образование
920 942
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
320
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
320
464
Отдел образования района (города областного значения)
920 622
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5 415
003
Общеобразовательное обучение
842 714
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
4 697
006
Дополнительное образование для детей
26625
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
23933
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6501
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3736
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования. За счет трансфертов из республиканского бюджета
7001
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
78 150
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 150
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 588
002
Программа занятости
12 702
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан