Шал ақын ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы N 27 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 наурызда N 13-14-124 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын әкімдігінің 22 мамырдағы 2012 N 156 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын әкімдігінің 22.05.2012 N 156 Қаулысымен
«Казақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңы 28-бабы 6-тармағына сәйкес, үгіттік баспа материалдарын орналастыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шал ақын ауданының аумағында қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президентін кезектен тыс сайлау бойынша үгіттеу басылым материалдарын орналастыру үшін орын анықтау.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы жүктелсін.
3. Осы қаулы жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                     А. Әмрин
«КЕЛІСІЛДІ»
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасымен                  Л.М. Мұхамеджанова
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 21 ақпан № 27
қаулысына қосымша
Шал ақын ауданының аумағында аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының
тізбесі
р/р
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
2
3
Афанасьев селолық округі
1
Афанасьев селосы
Афанасьев орта мектебінің ғимаратына кіретін орталық есік жанындағы алаңдағы ақпараттық стенд
Аютас селолық округі
2
Каратал селосы
Қаратал орта мектебінің ғимаратына кіретін орталық есік жанындағы алаңдағы ақпараттық стенд
Городецк селолық округі
3
Городецкое селосы
Ауылдық клуб ғимаратының орталықтан енуіне жақын алаңға ақпараттық қабырға
Жаңажол селолық округі
4
Жаңажол селосы
Жаңажол орта мектебінің ғимаратына кіретін орталық есік жанындағы алаңдағы ақпараттық стенд
Кривощеков селолық округі
5
Кривощеков селосы
Кривощеков орта мектебінің ғимаратына кіретін орталық есік жанындағы алаңдағы ақпараттық стенд
Октябр селолық округі
6
Ұзынжар селосы
Ауылдық клуб ғимаратының орталықтан енуіне жақын алаңға ақпараттық қабырға
Приишим селолық округі
7
Повозочное селосы
Приишим орта мектебінің ғимаратына кіретін орталық есік жанындағы алаңдағы ақпараттық стенд
Новопокров селолық округі
8
Новопокров селосы
Новопокров орта мектебінің ғимаратына кіретін орталық есік жанындағы алаңдағы ақпараттық стенд
Семипол селолық округі
9
Семипол селосы
Ауылдық клуб ғимаратының орталықтан енуіне жақын алаңға ақпараттық қабырға
Ступин селолық округі
10
Ступин селосы
Ауылдық кітапхана ғимаратының орталықтан енуіне жақын алаңға ақпараттық қабырға
Сухорабов селолық округі
11
Сухорабов селосы
Сухорабов орта мектебінің ғимаратына кіретін орталық есік жанындағы алаңдағы ақпараттық стенд
Юбилейн селолық округі
12
Крещенка селосы
Ауылдық клуб ғимаратының орталықтан енуіне жақын алаңға ақпараттық қабырға
Сергеевка қаласы
13
Сергеевка қаласы
Аудандық кітапхана ғимаратының орталықтан енуіне жақын алаңға ақпараттық қабырға

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории района Шал акына
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2011 года N 27. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 1 марта 2011 года N 13-14-124. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 156
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 156
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», в целях размещения агитационных печатных материалов акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов по внеочередным выборам Президента Республики Казахстан на территории района Шал акына согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким района                              А. Амрин
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель районной
избирательной комиссии                  Л.М. Мухамеджанова
Приложение
к постановлению акимата района
от 21 февраля 2011 года № 27
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов по внеочередным выборам Президента Республики Казахстан на территории района Шал акына
п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
2
3
Афанасьевский сельский округ
1.
село Афанасьевка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Афанасьевской средней школы
Аютасский сельский округ
2.
село Каратал
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Каратальской средней школы
Городецкий сельский округ
3
село Городецкое
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельского клуба
Жанажолский сельский округ
4
село Жанажол
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Жанажолской средней школы
Кривощековский сельский округ
5
село Кривощеково
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Кривощековской средней школы
Октябрьский сельский округ
6
село Узынжар
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельского клуба
Приишимский сельский округ
7
село Повозочное
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Приишимской средней школы
Новопокровский сельский округ
8
село Новопокровка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Новопокровской средней школы
Семипольский сельский округ
9
село Семиполка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельского клуба
Ступинский сельский округ
10
село Ступинка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельской библиотеки
Сухорабовский сельский округ
11
село Сухорабовка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Сухорабовской средней школы
Юбилейный сельский округ
12
село Крещенка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельского клуба
город Сергеевка
13
город Сергеевка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания районной библиотеки