"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 32/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 маусымдағы N 38/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 8 шілдеде N 13-14-131 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы N 2/9 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012.03.06 N 2/9 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/2 шешіміне (2011 жылғы 20 қаңтардағы 13-14-123 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 6 «Парыз» аудандық газетінде және 2011 жылғы 4 ақпандағы № 6 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта 2), 3), 4) тармақшалар жаңа басылымда баяндалсын:
«2) шығындар – 1941644 мың теңге»;
«3) таза бюджеттік несиелеу – 22018 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 22255 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу – 237 мың теңге»;
«4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 23000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін алу – 23000 мың теңге».
осы шешімге 1, 5, 4, 7-қосымшалар 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сай жаңа басылымда баяндалсын (қоса беріледі).

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2010 года N 32/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 июня 2011 года N 38/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 июля 2011 года N 13-14-131. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 марта 2012 года N 2/9
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6.03.2012 N 2/9
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2010 года № 32/2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-123 от 20 января 2011 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 04 февраля 2011 года № 6 и районной газете «Новатор» от 04 февраля 2011 года № 6), следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 2), 3), 4) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 1941644 тысяч тенге»;
«3) чистое бюджетное кредитование – 22018 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22255 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 237 тыс.тенге»;
«4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 23000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 23000 тысяч тенге».
приложения 1, 5, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению(прилагаются).