Сайлау учаскелерінің құрылуы туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2011 жылғы 14 қарашадағы N 29 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қарашада N 13-14-137 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 маусымдағы N 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 12.06.2015 N 14 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 23-бабы 1-тармағына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы аумағында 42 сайлау учаскесі қосымшаға сәйкес құрылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 21.01.2014 N 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы М.Д. Оспановқа жүктелсін.
3. Аталмыш шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 14 қарашасынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Қ.Тінеев
"Келісілді"
Аудандық аумақтық
сайлау комиссия
төрағасының орынбасары
Л. Нечупей
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы әкімінің
2011 жылғы 14 қарашадағы
№ 29 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 579 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Сергеевка қаласы, Қазақ мектеп-интернаты үй-жайында.
Учаскенің шекарасы: Восточный тұйық көшесі, Ишимский тұйық көшесі, Марьевский тұйық көшесі, Озерный тұйық көшесі, Партизанский тұйық көшесі, Продотрядовский тұйық көшесі, Рабочий тұйық көшесі, Речной тұйық көшесі, Букетов көшесі, Гончар көшесі, Молодежная көшесі, Набережная көшесі, Желтоқсан көшесі.
2. № 580 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Сергеевка қаласы, аудандық Мәдениет үйінің үй-жайында.
Учаскенің шекарасы: Аютас тұйық көшесі, Лунный тұйық көшесі, Московский тұйық көшесі, Быковский көшесі, Гагарин көшесі, Наурыз көшесі, Солнечная көшесі, Победа көшесі, Пригородная көшесі, Зеленая көшесі, Новая көшесі, Малдыбаев көшесі, Қазақстан көшесі, Есіл көшесі, Цветочная көшесі, Ахметбеков көшесі, Автомобилисттер көшесі, Рябиновая көшесі, Столичная көшесі, С.Мұқанов көшесі, Звездный тұйық көшесі, Полярный тұйық көшесі, Северный тұйық көшесі, Луговая көшесі, Дружбы көшесі, Строительная көшесі, Урожайная көшесі.

Об образовании избирательных участков
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2011 года N 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 ноября 2011 года N 13-14-137. Утратило силу решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 июня 2015 года N 14
Сноска. Утратило силу решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12.06.2015 N 14 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Образовать на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области 42 избирательных участка согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21.01.2014 N 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Оспанова М.Д.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 14 ноября 2011 года.
Аким района К. Тнеев
"Согласовано"
Заместитель председателя
районной территориальной
избирательной комиссии
Л. Нечупей
Приложение
к решению акима района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 14 ноября 2011 года N 29
Избирательные участки на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области.
1. Избирательный участок № 579:
Центр избирательного участка город Сергеевка, в помещении Казахской школы-интернат.
Границы участка: переулок Восточный, переулок Ишимский, переулок Марьевский, переулок Озерный, переулок Партизанский, переулок Продотрядовский, переулок Рабочий, переулок Речной, улица Букетова, улица Гончара, улица Молодежная, улица Набережная, улица Желтоксан.
2. Избирательный участок № 580:
Центр избирательного участка город Сергеевка, в помещении районного Дома культуры.
Границы участка: переулок Аютасский, переулок Лунный, переулок Московский, улица Быковского, улица Гагарина, улица Наурыз, улица Солнечная, улица Победы, улица Пригородная, улица Зеленая, улица Новая, улица Малдыбаева, улица Казахстанская, улица Есильская, улица Цветочная, улица Ахметбекова, улица Автомобилистов, улица Рябиновая, улица Столичная, улица Сабита Муканова, переулок Звездный, переулок Полярный, переулок Северный, улица Луговая, улица Дружбы, улица Строительная, улица Урожайная

3. № 581 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Сергеевка қаласы, Е.Шайкин атындағы № 3 мектебінің үй-жайында.
Учаскенің шекарасы: Крестьянская көшесі, Энтузиасттар көшесі, Юбилейная көшесі, Западная көшесі, Полевая көшесі, Индустриальная көшесі, Шухова көшесі, Энергетиктер көшесі, Интернациональная көшесі, Пролетарская көшесі, Космонавттар көшесі, Промышленная көшесі, Профессиональная көшесі, Крымская көшесі, Спортивная көшесі.
4. № 582 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Сергеевка қаласы, Е.А.Букетов атындағы мектеп-гимназиясының үй-жайында.
Учаскенің шекарасы: Д.Шопанов көшесі, Гидростроительдер көшесі, 8- наурыз тұйық көшесі, Ленинградский тұйық көшесі, Заводская көшесі, Заводской тұйық көшесі, Нұртазин тұйық көшесі, Торговый тұйық көшесі, Трудовой тұйық көшесі, Целинный тұйық көшесі, Ы.Ыбыраев атындағы оралымы, Абай көшесі, Ы.Ыбыраев атындағы көшесі, Котов көшесі, Красин көшесі, Первомайская көшесі, Чапаев көшесі, Шал ақын көшесі, Школьная көшесі, Овражная көшесі, Қонарбаев көшесі.
5. № 583 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Сергеевка қаласы, Е.Шайкин атындағы № 3 мектебінің үй-жайында.
Учаскенің шекарасы: Садовая көшесі, Мир көшесі.
6. № 584 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ақанбарақ ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Ақанбарақ ауылының сайлаушылары.
7. № 585 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Мерген ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Мерген ауылының сайлаушылары.
8. № 586 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ы.Ыбыраев атындағы аулы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Ы.Ыбыраев атындағы ауылдың сайлаушылары.
9. № 587 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Қаратал ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Қаратал ауылының сайлаушылары.
10. № 588 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Көктерек ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Көктерек ауылының сайлаушылары.
11. № 589 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Кривощеково ауылы, Мәдениет үйінің үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Кривощеково ауылының сайлаушылары.
12. № 590 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Алқағаш ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Алқағаш ауылының сайлаушылары.
13. № 591 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ровное ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Ровное ауылының сайлаушылары.
14. № 592 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Социал ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Социал ауылының, Соколовка ауылының сайлаушылары.
15. № 593 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Новопокровка ауылы, ауылдық клуб үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Новопокровка ауылының, Белоглинка ауылының сайлаушылары.

3. Избирательный участок № 581:
Центр избирательного участка город Сергеевка, в помещении средней школы №3 имени Есима Шайкина.
Границы участка: улица Крестьянская, улица Энтузиастов улица Юбилейная, улица Западная, улица Полевая, улица Индустриальная, улица Шухова, улица Энергетиков, улица Интернациональная, улица Пролетарская, улица Космонавтов, улица Промышленная, улица Профессиональная, улица Крымская, улица Спортивная.
4. Избирательный участок № 582:
Центр избирательного участка город Сергеевка, в помещении школы-гимназии имени Евнея Букетова.
Границы участка: улица Д.Шопанова, улица Гидростроителей, переурок 8 марта, переулок Ленинградский, улица Заводская, перелок Заводской, перелок Нуртазина, переулок Торговый, переулок Трудовой, переулок Целинный, проезд Ибраева, улица Абая, улица Ибраева, улица Котова, улица Красина, улица Первомайская, улица Чапаева, улица Шал акына, улица Школьная, улица Овражная, улица Конарбаева.
5. Избирательный участок № 583:
Центр избирательного участка город Сергеевка, в помещении средней школы № 3 имени Есима Шайкина.
Границы участка: улица Садовая, улица Мира.
6. Избирательный участок № 584:
Центр избирательного участка село Аканбарак, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Аканбарак.
7. Избирательный участок № 585:
Центр избирательного участка село Мерген, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Мерген.
8. Избирательный участок № 586:
Центр избирательного участка село имени И.Ибраева, в помещении школы. Границы участка: избиратели села имени И.Ибраева.
9. Избирательный участок № 587:
Центр избирательного участка село Каратал, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Каратал.
10. Избирательный участок № 588:
Центр избирательного участка село Коктерек, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Коктерек.
11. Избирательный участок № 589:
Центр избирательного участка село Кривощеково, в помещении Дома культуры. Границы участка: избиратели села Кривощеково.
12. Избирательный участок № 590:
Центр избирательного участка село Алкагаш, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Алкагаш.
13. Избирательный участок № 591:
Центр избирательного участка село Ровное, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Ровное.
14. Избирательный участок № 592:
Центр избирательного участка село Социал, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Социал, села Соколовка
15. Избирательный участок № 593:
Центр избирательного участка село Новопокровка, в помещении сельского клуба. Границы участка: избиратели села Новопокровка, села Белоглинка.

16. № 594 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Жаңасу ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Жаңасу с. сайлаушылары.
17. № 595 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Еңбек ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Еңбек ауылының сайлаушылары.
18. № 596 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ақсу ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Ақсу ауылының сайлаушылары.
19. № 597 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Сухорабовка ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Сухорабовка ауылының, Неждановка ауылының сайлаушылары.
20. № 598 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ольгинка ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Ольгинка ауылының сайлаушылары.
21. № 599 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Афанасьевка ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Афанасьевка ауылының сайлаушылары.
22. № 600 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Рясинка ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Рясинка ауылының сайлаушылары.
23. № 601 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Садовка ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Садовка ауылының сайлаушылары.
24. № 602 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Двойники ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Двойники ауылының, Корғантас ауылының сайлаушылары.
25. № 603 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Крещенка ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Крещенка ауылының сайлаушылары.
26. № 604 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Белоградовка ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Белоградовка ауылының сайлаушылары.
27. № 605 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Куприяновка ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Куприяновка ауылының сайлаушылары.
28. № 606 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ұзынжар ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Ұзынжар ауылының, Құртай ауылының сайлаушылары.
29. № 607 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Тельманова ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Тельманова ауылының сайлаушылары
30. № 608 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Городецкое ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Городецкое ауылының, Бағанаты ауылының сайлаушылары.
31. № 609 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Коноваловка ауылы, кітапхана үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Коноваловка ауылының сайлаушылары.
32. № 610 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ступинка ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Ступинка ауылының сайлаушылары.
33. № 611 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Жалтыр ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Жалтыр ауылының сайлаушылары.

16. Избирательный участок № 594:
Центр избирательного участка село Жанасу, в помещении школы. границы участка: избиратели села Жанасу.
17. Избирательный участок № 595:
Центр избирательного участка село Енбек, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Енбек.
18. Избирательный участок № 596:
Центр избирательного участка село Аксу, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Аксу.
19. Избирательный участок № 597:
Центр избирательного участка село Сухорабовка, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Сухорабовка, села Неждановка.
20. Избирательный участок № 598:
Центр избирательного участка село Ольгинка, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Ольгинка.
21. Избирательный участок № 599:
Центр избирательного участка село Афанасьевка, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Афанасьевка.
22. Избирательный участок № 600:
Центр избирательного участка село Рясинка, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Рясинка.
23. Избирательный участок № 601:
Центр избирательного участка село Садовка, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Садовка.
24. Избирательный участок № 602:
Центр избирательного участка село Двойники, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Двойники, села Коргантас.
25. Избирательный участок № 603:
Центр избирательного участка село Крещенка, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Крещенка.
26. Избирательный участок № 604:
Центр избирательного участка село Белоградовка, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Белоградовка.
27. Избирательный участок № 605:
Центр избирательного участка село Куприяновка, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Куприяновка.
28. Избирательный участок № 606:
Центр избирательного участка село Узынжар, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Узынжар, села Куртай.
29. Избирательный участок № 607:
Центр избирательного участка село Тельманово, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Тельманово.
30. Избирательный участок № 608:
Центр избирательного участка село Городецкое, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Городецкое, села Баганаты.
31. Избирательный участок № 609:
Центр избирательного участка село Коноваловка, в помещении библотеки. Границы участка: избиратели села Коноваловка.
32. Избирательный участок № 610:
Центр избирательного участка село Ступинка, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Ступинка.
33. Избирательный участок № 611:
Центр избирательного участка село Жалтыр, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Жалтыр.

34. № 612 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Жаңажол ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Жаңажол ауылының сайлаушылары.
35. № 613 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Жаңаталап ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Жаңаталап ауылының сайлаушылары.
36. № 614 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Семиполка ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Семиполка ауылының сайлаушылары.
37. № 615 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Балуан ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Балуан ауылының сайлаушылары.
38 № 616 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Остаған ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Остаған ауылының сайлаушылары.
39. № 617 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Повозочное ауылы, ауыл клубының үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Повозочное ауылының, Ортақкөл ауылының сайлаушылары.
40. № 618 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Меней ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Меней ауылының сайлаушылары.
41. № 619 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Бірлік ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Бірлік ауылының сайлаушылары.
42. № 620 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Кеңес ауылы, мектеп үй-жайында. Учаскенің шекарасы: Кеңес ауылының сайлаушылары.

34. Избирательный участок № 612:
Центр избирательного участка село Жанажол, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Жанажол.
35. Избирательный участок № 613:
Центр избирательного участка село Жанаталап, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Жанаталап.
36. Избирательный участок № 614:
Центр избирательного участка село Семиполка, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Семиполка.
37. Избирательный участок № 615:
Центр избирательного участка село Балуан, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Балуан.
38. Избирательный участок № 616:
Центр избирательного участка село Остаган, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Остаган.
39. Избирательный участок № 617:
Центр избирательного участка село Повозочное, в помещении сельского клуба. Границы участка: избиратели села Повозочное, села Ортаколь.
40. Избирательный участок № 618:
Центр избирательного участка село Меней, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Меней.
41. Избирательный участок № 619:
Центр избирательного участка село Бирлик, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Бирлик.
42. Избирательный участок № 620:
Центр избирательного участка село Кенес, в помещении школы. Границы участка: избиратели села Кенес.