Облыстық мәслихаттың ХХV сессиясының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қаңтардағы N 397-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 ақпанда N 2583 тіркелді . Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат ХХVІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2582 рет санымен тіркелген 2011 жылғы 20 қаңтарда "Атырау" газетінде № 7 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"96 544 214" деген цифрлар "103 473 834" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"44 990 624" деген цифрлар "51 899 492" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"51 442 159" деген цифрлар "51 462 911" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"93 778 170" деген цифрлар "99 715 323" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"820 370" деген цифрлар "592 160" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"38 500" деген цифрлар "266 710" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 485 680" деген цифрлар "4 998 803" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 490 680" деген цифрлар "5 003 803" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"-540 006" деген цифрлар "-1 832 452" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"540 006" деген цифрлар "1 832 452" деген цифрлармен ауыстырылсын;"
2) 7-тармақта:
"белгіленгені ескерілсін." деген сөздер "белгіленсін." деген сөзбен ауыстырылсын;
3) 13-тармақта:
"көзделгені ескерілсін." деген сөздер "көзделсін." деген сөзбен ауыстырылсын;
"36 400" деген цифрлар "365 241" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"21 478" деген цифрлар "22 668" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"378 426" деген цифрлар "832 305" деген цифрлармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жылу-энергетикалық жүйені дамытуға - 8 353 мың теңге;
тұрғын үйлер салуға - 292 400 мың теңге;"
4) 14-тармақта:
"729 863" деген цифрлар "302 067" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 15-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение ХХV сессии областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 12 января 2011 года № 397-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 февраля 2011 года № 2583. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2011-2013 годы, областной маслихат на XХVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2582 опубликовано 20 января 2011 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 7), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "96 544 214" заменить цифрами "103 473 834";
цифры "44 990 624" заменить цифрами "51 899 492";
цифры "51 442 159" заменить цифрами "51 462 911";
цифры "93 778 170" заменить цифрами "99 715 323";
цифры "820 370" заменить цифрами "592 160";
цифры "38 500" заменить цифрами "266 710";
цифры "2 485 680" заменить цифрами "4 998 803";
цифры "2 490 680" заменить цифрами "5 003 803";
цифры "-540 006" заменить цифрами "-1 832 452";
цифры "540 006" заменить цифрами "1 832 452";
2) в пункте 7:
слова "Учесть, что" заменить словом "Установить", слово "установлен" исключить;
3) в пункте 13:
слова "Учесть, что" заменить словом "Предусмотреть", слово "предусмотрены" исключить;
цифры "36 400" заменить цифрами "365 241";
цифры "21 478" заменить цифрами "22 668";
цифры "378 426" заменить цифрами "832 305";
дополнить строками следующего содержания:
"8 353 тысяч тенге - на развитие теплоэнергетической системы;
292 400 тысяч тенге - на строительство жилья;"
4) в пункте 14:
цифры "729 863" заменить цифрами "302 067";
5) в пункте 15:

"392 125" деген цифрлар "379 125" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) келесі мазмұндағы 19 тармақпен толықтырылсын:
"19. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте:
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру үшін - 2 599 мың теңге;
сумен жабдықтау және су тарту жүйелерін күрделі жөндеу үшін - 404 414 мың теңге;
2011-2020 жылдарға арналған "Ауыз су" бағдарламасын іске асыру үшін - 3 584 мың теңге сомасында Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттері көзделсін."
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы М. Шырдабаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихаттың ХХVІ
сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы                   Ж. Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихаттың
ХХVІ сессиясының 2011 жылғы
12 қаңтардағы № 397-IV
шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың
ХХV сессиясының 2010 жылғы
3 желтоқсандағы № 372-IV
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
I. Кірістер

цифры "392 125" заменить цифрами "379 125";
6) дополнить пунктом 19 следующего содержания:
"19. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов и бюджету города Атырау на:
2 599 тысяч тенге - благоустройство и озеленение населенных пунктов;
404 414 тысяч тенге - капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения;
3 584 тысяч тенге - на разработку технико-экономического обоснования объектов водоснабжения для реализации программы "Питьевая вода" на 2011-2020 годы."
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономики, развития предпринимательства, проблемам аграрного сектора и экологии М. Чердабаева.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХVІ сессии
областного маслихата, секретарь
областного маслихата                           Ж. Дюсенгалиев
Приложение
к решению ХХVІ сессии
областного маслихата
от 12 января 2011 года № 397-IV
Приложение 1
к решению ХХV сессии
областного маслихата
от 3 декабря 2010 года № 372-IV
Областной бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
363348
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
88961
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
69554
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113854
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42535
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1963667
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
832305
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1131362
5
Денсаулық сақтау
9254099
01
Кең бейiндi ауруханалар
66749
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
66749
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілген медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
66749
02
Халықтың денсаулығын қорғау
282079
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
282079
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндiру
151580
006
Ана мен баланы қорғау
57862
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
71869
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
768
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2612525
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2612525
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
2158828
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
70472
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
66853
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
38299
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету

007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
363348
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
88961
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
69554
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
113854
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42535
271
Управление строительства области
1963667
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
832305
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1131362
5
Здравоохранение
9254099
01
Больницы широкого профиля
66749
253
Управление здравоохранения области
66749
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
66749
02
Охрана здоровья населения
282079
253
Управление здравоохранения области
282079
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
151580
006
Охрана материнства и детства
57862
Функциональная группа
Сумма тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
007
Пропаганда здорового образа жизни
71869
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
768
03
Специализированная медицинская помощь
2612525
253
Управление здравоохранения области
2612525
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2158828
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
70472
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
66853
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
38299
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией