Атырау облысының әкімшілік бірлік аумағындағы карантинді режимді қосу арқылы карантинді аймақты белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 190 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 тамызда N 2594 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы № 344 "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1–бабы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Атырау облыстық аумақтық инспекциясының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 06-13/317 ұсынысына сәйкес, облыс аумағын, өсімдік және өсімдік текті өнімдерін карантиндік объектілердің таралуынан қорғауды қамтамасыз ету және карантиндік объектілердің ошақтарын дер кезінде анықтау, оқшаулау және жою мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Атырау облысының әкімшілік бірлік аумағындағы карантинді режимді қосу арқылы карантинді аймақты белгілеу туралы шөпті жерлерге укекіреге (қызғылт) және арамшырмауыққа карантин белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.К. Айдарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Дәукенов
Облыс әкімдігінің

Об установлении карантиной зоны с введением карантинного режима на территории административных единиц Атырауской области
Постановление Атырауского областного акимата от 30 июня 2011 года N 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 августа 2011 года N 2594. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 25 декабря 2019 года № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 25.12.2019 № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года № 344 "О карантине растений", представлением Атырауской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе от 3 марта 2011 года № 06-13/317, в целях обеспечения охраны территории области, растений и продукций растительного происхождения от распространения карантинных объектов, своевременного выявления, локализации и ликвидации очагов карантинных объектов, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантин по горчаку ползучему (розовому) и повилике на травянистой растительности в карантинной зоне с введением карантинного режима на территории административных единиц Атырауской области согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Айдарбекова С.К. – заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
Б. Даукенов
Приложение
к постановлению акимата области