Облыстық мәслихаттың ХХV сессиясының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 26 қазандағы № 465-IV шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қарашада № 2596 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және "2011–2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 қазандағы № 485-IV Заңына сәйкес облыстық мәслихат ХХXV сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2582 рет санымен тіркелген 2011 жылғы 20 қаңтарда "Атырау" газетінде № 7 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"111 562 622" деген сандар "114 608 590" деген сандармен ауыстырылсын;
"51 446 259" деген сандар "49 499 496" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 655 092" деген сандар "1 732 904" деген сандармен ауыстырылсын;
"58 458 055" деген сандар "63 372 974" деген сандармен ауыстырылсын;
"108 015 003" деген сандар "111 769 176" деген сандармен ауыстырылсын;
"902 160" деген сандар "921 721" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 168 870" деген сандар "1 200 622" деген сандармен ауыстырылсын;
"266 710" деген сандар "278 901" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 782 513" деген сандар "4 075 513" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 001 513" деген сандар "4 294 513" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 000" деген сандар "219 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"-2 142 456" деген сандар "-2 157 820" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 142 456" деген сандар "2 157 820" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 8-тармақта:
"122 910" деген сандар "122 880" деген сандармен ауыстырылсын;
"457 565" деген сандар "624 565" деген сандармен ауыстырылсын;
"113 854" деген сандар "102 756" деген сандармен ауыстырылсын;
"610 841" деген сандар "238 896" деген сандармен ауыстырылсын;
"845 697" деген сандар "831 123" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение ХХV сессии областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 26 октября 2011 года № 465-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 ноября 2011 года № 2596. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 485-ІV "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011–2013 годы", областной маслихат на XХXV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2582 опубликовано 20 января 2011 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "111 562 622" заменить цифрами "114 608 590";
цифры "51 446 259" заменить цифрами "49 499 496";
цифры "1 655 092" заменить цифрами "1 732 904";
цифры "58 458 055" заменить цифрами "63 372 974";
цифры "108 015 003" заменить цифрами "111 769 176";
цифры "902 160" заменить цифрами "921 721";
цифры "1 168 870" заменить цифрами "1 200 622";
цифры "266 710" заменить цифрами "278 901";
цифры "4 782 513" заменить цифрами "4 075 513";
цифры "5 001 513" заменить цифрами "4 294 513";
цифры "5 000" заменить цифрами "219 000";
цифры "-2 142 456" заменить цифрами "-2 157 820";
цифры "2 142 456" заменить цифрами "2 157 820";
2) в пункте 8:
цифры "122 910" заменить цифрами "122 880";
цифры "457 565" заменить цифрами "624 565";
цифры "113 854" заменить цифрами "102 756";
цифры "610 841" заменить цифрами "238 896";
цифры "845 697" заменить цифрами "831 123";

2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы М. Шырдабаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихаттың
ХХXV сессиясының төрағасы                 M. Артығалиев
Облыстық мәслихат хатшысы                 Ж. Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихаттың ХХXV сессиясының

2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению  к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономики, развития предпринимательства, проблемам аграрного сектора и экологии М. Чердабаева.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХXV сессии
областного маслихата                       М. Артыгалиев
Секретарь областного маслихата             Ж. Дюсенгалиев
Приложение
к решению ХХXV сессии
областного маслихата от