Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы N 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № 252 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 сәуірде № 4-1-136 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.04.26 № 120 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкiмдiгi ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған қала бюджетiн нақтылау туралы ұсынысын қарап, қалалық мәслихаттың кезекті XXI сессиясында ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-132 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтарда "Атырау" газетінде № 9 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
56 836 929 деген сандар "57 917 281" деген сандармен ауыстырылсын;
3 427 579 деген сандар "4 454 916" деген сандармен  ауыстырылсын;
57 351 276 деген сандар "58 431 628" деген сандармен  ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
"Әлеуметтік салық – 50 пайыз" деген жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Әлеуметтік салық – 60 пайыз".
3) 6-тармақта:
1 154 000 деген сандар "1 954 000" деген сандармен ауыстырылсын;
625 000 деген сандар "1 425 000" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 9-тармақта:
331 142 деген сандар "776 388" деген сандармен ауыстырылсын;
5) 12-тармақта:
3 767 деген сандар "4 291" деген сандармен ауыстырылсын;
6) 14-тармақта:
627 деген сандар "674" деген сандармен ауыстырылсын;
7) келесі мазмұндағы 18, 19 тармақтармен толықтырылсын:
"18. 2011 жылға арналған қалалық бюджет құрамында мектеп  мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға 172 701 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферті қаралғаны ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 8 декабря 2010 года N 227 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 11 марта 2011 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 апреля 2011 года № 4-1-136. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 120
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26.04.2013 № 120
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об уточнении городского бюджета на 2011-2013 годы, городской маслихат в очередной XXI сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 8 декабря 2010 года № 227 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-132, опубликовано 25 января 2011 года в газете "Атырау" № 9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "56 836 929" заменить цифрами "57 917 281";
цифры "3 427 579" заменить цифрами "4 454 916";
цифры "57 351 276" заменить цифрами "58 431 628";
2) в пункте 3:
строку "Социальный налог – 50 процентов" изложить в следующей редакции:
"Социальный налог – 60 процентов".
3) в пункте 6:
цифры "1 154 000" заменить цифрами "1 954 000";
цифры "625 000" заменить цифрами "1 425 000";
4) в пункте 9:
цифры "331 142" заменить цифрами "776 388";
5) в пункте 12:
цифры "3 767" заменить цифрами "4 291";
6) в пункте 14:
цифры "627" заменить цифрами "674";
7) дополнить пунктами 18, 19 следующего содержания:"18.
Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 172 701 тысяч тенге.

19. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы" шеңберінде келесідей көлемде:
жалақыны ішінара субсидиялауға 37 895 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 16 207 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферті қаралғаны ескерілсін."
2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXI сессиясының төрағасы                   Т. Бекенов
Қалалық Маслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Атырау қалалық Маслихатының
2011 жылғы 11 наурыздағы
№ 252 шешіміне 1-қосымша
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

19. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год в рамках "Программы занятости 2020" предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих объемах:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 37 895 тысяч тенге;
на создание центров занятости в сумме 16 207 тысяч тенге".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXI сессии                    Т. Бекенов
Секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Приложение к решению
Атырауского городского маслихата
№ 252 от 11 марта 2011 года
О БЮДЖЕТЕ ГОРОДА НА 2011 ГОД
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы