Атырау қаласы аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 1 маусымдағы N 881 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 маусымда N 4-1-138 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 597 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық әкімдігінің 2012.04.27 № 597 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, 2004 жылғы 12 сәуірдегі № 544 "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8 және 27 баптарына сәйкес, қалада инфляцияға қарсы кешенді саясатты жүзеге асыру мақсатында, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласы аумағында сауды қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Атырау қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 322 "Атырау қаласы аумағында көшпелі сауда нысандарын орналастыру мен жәрмеңкелер өткізу орындарын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 28 сәуірінде № 4-1-117 болып тіркеліп, 2010 жылдың 6 мамырында № 48 (19122) облыстық "Атырау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Х. Айтбаевқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 М. Исмұратов
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қаласы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасының бастығы
(келісім бойынша)
Т. Мұсағалиев 01.06.2011 ж.
Атырау қалалық ішкі істер
басқармасының бастығы, полиция
подполковнигі (келісім бойынша)
С. Ербөлеков 01.06.2011 ж.
Атырау қалалық ішкі істер
басқармасының жол полициясы
бөлімінің бастығы (келісім бойынша)
М.Кубаев 01.06.2011 ж.
Атырау қалалық әкімдігінің

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток субъектам торговой деятельности на территории города Атырау
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 1 июня 2011 года № 881. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 июня 2011 года № 4-1-138. Утратило силу - постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 27 апреля 2012 года № 597
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 27.04.2012 № 597
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года № 544 "О регулировании торговой деятельности", в целях принятия мер по сдерживанию инфляционных процессов в городе, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выздной торговли с автолавок и (или) палаток субъектам торговой деятельности на территории города Атырау согласно приложения.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Атырау № 322 от 14 апреля 2010 года "Об установлении мест для проведения выездной торговли и ярмарок на территории города Атырау" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 апреля 2010 года № 4-1-117, опубликованное в областной газете"Атырау" 6 мая 2010 года № 48 (19122)).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города - Айтбаева А.Х.
Аким города                                М. Исмуратов
CОГЛАСОВАНО:
Начальник управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
по городу Атырау (по согласованию)
Т. Мусагалиев  01.06.2011 г.
Начальник городского управления
внутренних дел, подполковник
полиции (по согласованию)
М. Кубаев 01.06.2011 г.
Начальник отдела дорожной полиции
городского управления внутренних
дел (по согласованию)
С. Ербулеков 01.06.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата города