Қалалық Мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы № 306 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қарашада № 4-1-148 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.04.26 № 120 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106109 баптарына және Қазақстан Респуликасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қалалық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық Мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-132 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтарда "Атырау" газетінде № 9 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"55 483 515" деген сандар "53 988 901" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 639 402" деген сандар "4 464 320" деген сандармен ауыстырылсын;
"56 095 862" деген сандар "54 601 248"деген сандармен ауыстырылсын;
2) 10-тармақтың 1 тармақшасында:
"24 582" деген сандар "24 576 " деген сандармен ауыстырылсын;
3) 10-тармақтың 4 тармақшасында:
"52 989" деген сандар "40 578 " деген сандармен ауыстырылсын;
4) 11-тармақта:
"286 090" деген сандар "369 176 " деген сандармен ауыстырылсын;        5) 12-тармақта:
"4 291" деген сандар "4 288 " деген сандармен ауыстырылсын;
6) келесі мазмұндағы 21 және 22 тармақтарымен толықтырылсын:
"21. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы" бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 98 002 мың теңге сомасында даму трансферті қаралғаны ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение городского Маслихата от 8 декабря 2010 года № 227 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 11 ноября 2011 года № 306. Зарегистрировано департаментом Юстиции Атырауской области 25 ноября 2011 года № 4-1-148. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 120
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26.04.2013 № 120
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауской городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского Маслихата от 8 декабря 2010 года № 227 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-132, опубликовано 25 января 2011 года  в газете "Атырау" № 9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "55 483 515" заменить цифрами "53 988 901";
цифры "4 639 402" заменить цифрами "4 464 320";
цифры "56 095 862" заменить цифрами "54 601 248";
2) в подпункте 1 пункта 10:
цифры "24 582" заменить цифрами "24 576";
3) в подпункте 4 пункта 10:
цифры  "52 989" заменить цифрами "40 578";
4) в пункте 11:
цифры " 286 090" заменить цифрами "369 176";
5) в пункте 12:
цифры " 4 291" заменить цифрами "4 288";
6) дополнить пунктами 21 и 22 следующего содержания:
"21. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год в рамках "Программы занятости 2020" предусмотрены целевые трансферты на развитие для строительства и (или) приобретение жилья в сумме 98 002 тысяч тенге.

22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бекіткен бюджет классификациясына сәйкес қалалық тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз етуге жұмсалған кассалық шығындарды 7.09.458.001.000 бағдарламасының 149 ерекшелігінен 60 000 000 теңгені 7.02.458.012.000 бағдарламасының 149 ерекшелігіне 60 000 000 теңгені жылжыту".
2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

22. На основании бюджетной классификации утвержденной Министерством финансов Республики Казахстан произвести передвижку кассовых расходов по отделу жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог по программе 07.09.458.001.000 с специфики 149 в сумме 60 000 000 тенге на программу 07.02.458.012.000 на специфику 149 сумму 60 000 000 тенге".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.