Бесінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісі депутаттарын және жергілікті мәслихаттардың депутаттарын кезектен тыс сайлау бойынша кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 2080 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 4-1-149 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабы 6 тармағы негізінде, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении мест расположения агитационных материалов по городу Атырау для кандидатов внеочередных выборов депутатов местных маслихатов и Мажилиса Парламента Республики Казахстан пятого созыва
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 12 декабря 2011 года № 2080. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2011 года № 4-1-149
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып, Атырау қаласы бойынша бесінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісі депутаттарын және жергілікті мәслихаттардың депутаттарын кезектен тыс сайлау бойынша кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімі аппаратының жетекшісі Н. Ерғалиевқа жүктелсін.

1. Определить по согласованию с городской территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов внеочередных выборов депутатов местных маслихатов и Мажилиса Парламента Республики Казахстан пятого созыва, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Ергалиева Н.М. - руководителя аппарата акима города.

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                            М. Исмұратов
Қалалық әкімдіктің
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 2080 қаулысына қосымша
Бесінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісі депутаттарын және жергілікті мәслихаттардың депутаттарын кезектен тыс сайлау бойынша кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының ТІЗБЕСІ
Орналасқан жері
1
Махамбет-Абай көшелері қиылысындағы тұғырлықтар
2
Махамбет көшесінде орналасқан "Пассаж" дүкені маңындағы тұғырлықтар
3
Сатыбалдиев көшесінде орналасқан "Дина" базары алдындағы тұғырлықтар
4
"Тұрғын үй қалашығы" шағын ауданындағы аялдама маңындағы тұғырлық
5
"Авангард" шағын ауданындағы соңғы аялдама маңындағы тұғырлық
6
Құрманғазы көшесінде орналасқан "Идеал" дүкені маңындағы тұғырлық
7
Құрманғазы көшесінде орналасқан "Шаңырақ" мейрамханасы маңындағы тұғырлық
8
Cәтпаев көшесі, № 14 Абай аялдамасы маңындағы тұғырлықтар
9
Сәтпаев–Владимирский көшелері қиылысында орналасқан "Өнерпаз" ғимараты алдындағы тұғырлықтар
10
Демалыс саябағындағы тұғырлықтар
11
"Ақ жайық" қонақ үйі алдындағы тұғырлықтар
12
Балықшы кенті, № 84 үй алдындағы стенд
13
Жұмыскер кенті, Бекмағамбетов көшесі, № 64 а "Мақсат" дүкенінің маңындағы стенділер
14
Ақсай селолық округі, Уәлиев көшесінде орналасқан Ақжар дәрігерлік амбулаториясы маңындағы стенд
15
Атырау селосы, Дамбы дәрігерлік амбулаториясы маңындағы стенд
16
Геолог селолық округі, № 65 а кітапхана ғимараты маңындағы стенд
17
Еркінқала селолық округі, Түсіпқалиев көшесі, № 1 "Ару аққу" мейрамханасы маңындағы стенділер
18
Қайыршақты селолық округі, Колхоз көшесі, № 2 "Іңкар" дүкені маңындағы стенд
19
Дамба селолық округі, Амангелді селолық Мәдениет үйі ғимараты маңындағы стенд
20
Кеңөзек селолық округі, Орталық көшесі, № 24 "Айзере" дүкені маңындағы стенд

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Исмуратов
Приложение к постановлению акимата города от 12 декабря 2011 года № 2080
Список мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов внеочередных выборов депутатов местных маслихатов и Мажилиса Парламента Республики Казахстан пятого созыва
Место расположения
1
Тумбы на пересечении улиц Махамбета-Абая
2
Тумбы около магазина "Пассаж", расположенного на улице Махамбета
3
Тумбы перед рынком "Дина", расположенного на улице Сатыбалдиева
4
Тумба около остановки в микрорайоне "Жилгородок"
5
Тумба около конечной остановки в микрорайоне "Авангард"
6
Тумба около магазина "Идеал", расположенного на улиц Курмангазы
7
Тумба около гостиницы "Шанырак", расположенной на улице Курмангазы
8
Тумбы около остановки Абая на улице Cатпаева, № 14
9
Тумбы перед зданием "Онерпаз", расположенного на пересечении улиц Сатпаева–Владимирского
10
Тумбы в Парке отдыха
11
Тумбы перед гостиницей "Ақ жайық"
12
Стенд перед домом № 84 в поселке Балыкшы
13
Стенды около магазина "Мақсат", расположеного на улице Бекмагамбетова, № 64 а в поселке Жумыскер
14
Стенд около Акжарской врачебной амбулатории, расположенной на улице Уалиева, Аксайского сельского округа
15
Стенд около Дамбинской врачебной амбулатории, расположенной в селе Атырау
16
Стенд около здания библиотеки 65а, расположенного в Геологском сельском округе
17
Стенды около ресторана "Ару акку", расположенного на улице Тусипкалиева, № 1 Еркинкалинского сельского округа
18
Стенд около магазина "Іңкар", расположенного на улице Колхоз, № 2 Кайыршактинского сельского округа
19
Стенд около здании Амангелдинского сельского Дома культуры Дамбинского сельского округа
20
Стенд около магазина "Айзере", расположенного на улице Орталық, № 24 Кенозекского сельского округа