Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 28-2 шешімі. Атырау облыстық әділет департаментінде 2011 жылғы 27 мамырда N 4-2-155 тіркелді. Күші жойылды – Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 12.12.2011 № 31-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихаттың XXVІII сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміне 4-2-150 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"12 770 583" деген сандар "13 146 799" деген сандармен;
"518 331" деген сандар "535 437" деген сандармен;
"12 823 618" деген сандар "13 199 834" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 4-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27 апреля 2011 года N 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 мая 2011 года N 4-2-155. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области 12 декабря 2011 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2011 № 31-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011–2013 годы, районный маслихат на XХVІII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-150, опубликованно в газете "Кең Жылой" № 5 от 27 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "12 770 583" заменить цифрами "13 146 799";
цифры "518 331" заменить цифрами "535 437";
цифры "12 823 618" заменить цифрами "13 199 834";
2) в пункте 4:

мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешелеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақшаның көлемін ұлғайтуға - 17 106 мың теңге Республикалық бюджеттен қосымша трансфертер;
Ұлы Жеңістің 66 жылдығы тойлануына байланысты ҰОС ардагерлері мен жесірлеріне әрқайсысына 100 мың теңгеден - 2 100 мың теңге аудандық бюджеттен қосымша қаражат.
2. Көрсетілген шешімге 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

Дополнить строками следующего содержания: 17 106 тысяча тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную
категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования дополнительно за счет трансфертов из Республиканского бюджета;
2 100 тысяча тенге - для выплаты материальной помощи в размере 100 тысяча тенге на каждого ветерана и вдовам ВОВ, в связи с празднованием 66 летия победы ВОВ дополнительно из районного бюджета.
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XXVІII
сессиясының төрағасы: Ү. Жакашев
Аудандық мәслихат хатшысы: М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 27 сәуірдегі XXVІII сессиясының № 28-2 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы XXIV сессиясының № 24-1 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХVІІI сессии
районного маслихата:
Ү. Жакашев
Секретарь районного маслихата:
М. Кенганов
Приложение 1 к решению XXVІII сессии районного маслихата от 27 апреля 2011 года № 28-2
Приложение 1 к решению XXIV сессии районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1
Уточненный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы