Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011 -2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 тамыздағы N 29-2 шешімі. Атырау облыстық әділет департаментінде 2011 жылғы 13 қыркүйекте N 4-2-158 тіркелді. Күші жойылды – Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 12.12.2011 № 31-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихаттың XXIX сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміне 4-2-150 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"13 146 799" деген сандар "13 312 776" деген сандармен;
"535 437" деген сандар "569 138" деген сандармен;
"13 199 834" деген сандар "13 365 811" деген сандармен;
"30 274" деген сандар "6 804" деген сандармен;
"-83 309" деген сандар "-59 839" деген сандармен;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
деген жолдағы "83 309" деген сандар "59 839" деген сандармен;
қарыздар түсімі деген жолдағы "30 274" деген сандар "6 804" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 4-тармақта:
Келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақшаның көлемін ұлғайтуға – 3 639 мың теңге республикалық бюджеттен қосымша трансферт бөлінгені ескерілсін;
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыруға – 3 500 мың теңге аудандық бюджеттен қосымша қаражат қаралғаны ескерілсін;
3) 5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысының 2 тармақтың 2 тармақшасындағы әлеуметтік қолдау шараларының мөлшерінің 1500 айлық есептік көрсеткішке көбейіп өзгеруіне байланысты 3 маманға 6804 мың теңге республикалық трансферттен бюджеттік кредит көздері белгіленсін.
2. Көрсетілген шешімге 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 11 августа 2011 года N 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 сентября 2011 года N 4-2-158. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области 12 декабря 2011 года № 31-3
Сноска Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2011 № 31-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011- 2013 годы, районный маслихат на XХIX сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-150, опубликовано в газете "Кең Жылой" № 5 от 27 января 2011 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "13 146 799" заменить цифрами "13 312 776";
цифры "535 437" заменить цифрами "569 138";
цифры "13 199 834" заменить цифрами "13 365 811";
цифры "30 274" заменить цифрами "6 804";
цифры "-83 309" заменить цифрами "-59 839";
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "83 309" заменить цифрами "59 839";
в строке поступление займов цифры "30 274" заменить цифрами "6 804";
2) в пункте 4:
Дополнить строками следующего содержания:
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования из республиканского бюджета 3 639 тысяч тенге.
Учесть выделение финансовых средств из районного бюджета на организацию приватизаций коммунальной собственности – 3 500 тысяч тенге.
3) Изложить 5 пункт в новой редакции:
В связи с изменением в постановлении Правительства Республики Казахстан № 183 от 18 февраля 2009 года во 2 подпункте пункта 2, связанных с увеличением размеров социальных поддержек на 1500 месячных расчетных показателей, выделить из республиканского трансферта 3 специалистам бюджетные кредиты в размере 6804 тысяч тенге.
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.