Махамбет аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 246 "Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 наурыздағы № 268 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 сәуірде № 4-3-155 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 81 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 "Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 18 қаңтарда № 4-3-152 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 11 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"2 424 550" деген сандар "2 436 186" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 185 649" деген сандар "1 197 285" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 532 580" деген сандар "2 544 216" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
бірінші абзацтағы "368 856"деген сандар "380 492" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "2 936" деген сандар "2 918" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "15 509" деген сандар "17 917" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он екінші, және он үшінші абзацтармен толықтырылсын:
"жалақыны ішінара субсидиялауға – 2 860 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 246 "О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области № 268 от 17 марта 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 апреля 2011 года № 4-3-155. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 81
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 81
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 246 "О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-3-152 от 18 января 2011 года, опубликовано 20 января 2011 года в районном газете "Жайык шугыласы" за № 11) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 424 550" заменить цифрами "2 436 186";
цифры "1 185 649" заменить цифрами "1 197 285";
в подпункте 2):
цифры "2 532 580" заменить цифрами "2 544 216";
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры "368 856" заменить цифрами "380 492";
в абзаце шестом цифры "2 936" заменить цифрами "2 918";
в абзаце девятом цифры "15 509" заменить цифрами "17 917";
дополнить абзацами двенадцатым и тринадцатым следующего содержания:
"2 860 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
51 359
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
40 259
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
11 100
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
111 135
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
104 735
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
6 400
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15 395
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 242
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
308
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
723
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, бағалау, сақтау және сату
122
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
8 594
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 594
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
1 673
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 673
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 673
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
04
Білім беру
1 432 964
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
311 537
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау және оқыту
311 537
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 121 427
003
Жалпы білім беру
1 056 729
006
Балаларға қосымша білім беру
27 397
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 472
002
Ақпараттық жүйелер құру

122
Аппарат акима района (города областного значения)
51 359
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
40 259
Капитальные расходы государственных органов
11 100
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
111 135
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
104 735
Капитальные расходы государственных органов
6 400
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15 395
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14 242
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
308
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
723
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
122
Капитальные расходы государственных органов
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
8 594
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
8 594
Капитальные расходы государственных органов
02
Оборона
1 673
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 673
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 673
122
Аппарат акима района (города областного значения)
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
1 432 964
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
311 537
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
311 537
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 121 427
Общеобразовательное обучение
1 056 729
Дополнительное образование для детей
27 397
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 472
Создание информационных систем

004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17 235
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 151
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6 512
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 331
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
150 896
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
19 156
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19 156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
131 740
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
41 973
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 184
006
Тұрғын үй көмегі
2 519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
10 400
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41 082
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4 999
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6 386
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 235
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 151
012
Капитальные расходы государственных органов
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 512
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города районного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 331
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
150 896
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19 156
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
131 740
002
Программа занятости
41 973
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 100
005
Государственная адресная социальная помощь
3 184
006
Жилищная помощь
2 519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 400
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
41 082
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 999
023
Обеспечение деятельности центров занятости
6 386
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 385
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы  мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 934
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
451
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5 518
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 518
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
009
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
17 917
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17 917
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 749
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 663
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 663
017
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылыс бөлімі
5 086
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 086
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
1 112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 385
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4 934
003
Капитальные расходы государственных органов
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
451
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5 518
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5 518
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
007
Капитальные расходы государственных органов
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
009
Проведение противоэпизоотических мероприятий
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
17 917
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17 917
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 749
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 663
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5 663
017
Капитальные расходы государственных органов
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 086
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5 086
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
004
Капитальные расходы государственных органов
12
Транспорт и коммуникации
1 112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах