Махамбет аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 "Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 тамыздағы № 287 шешімі. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 19 қыркүйекте № 4-3-162 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 81 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының  6-бабына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 "Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 18 қаңтарда № 4-3-152 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 11 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"5 061" деген сандар "10 966" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 207 744" деген сандар "1 346 948" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 554 675" деген сандар "2 699 784" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"18 099" деген сандар "27 216" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"-126 129" деген сандар "-135 246" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"126 129" деген сандар "135 246" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 099" деген сандар "27 216" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
бірінші абзацтағы "390 951" деген сандар "530 155" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "2 918" саны "3 192" санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "10 404" саны "47 754" санымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "286 102" саны "335 552" санымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "10 459" саны "11 589" санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он бесінші, он алтыншы және он жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру мекемелерін ұстауға - 31 700 мың теңге;";
қысқы мерзімге дайындыққа - 13 300 мың теңге;";
"коммуналдық шаруашылығын дамытуға - 6 000 мың теңге.".
3) 4-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 246 "О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области № 287 от 17 августа 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 сентября 2011 года № 4-3-162. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 81
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 81
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 246 "О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-3-152 от 18 января 2011 года, опубликовано 20 января 2011 года в районном газете "Жайык шугыласы" за № 11) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 446 645" заменить цифрами "2 591 754";
цифры "5 061" заменить цифрами "10 966";
цифры "1 207 744" заменить цифрами "1 346 948";
в подпункте 2):
цифры "2 554 675" заменить цифрами "2 699 784";
в подпункте 3):
цифры "18 099" заменить цифрами "27 216";
в подпункте 4):
цифры "-126 129" заменить цифрами "-135 246";
в подпункте 5):
цифры "126 129" заменить цифрами "135 246";
цифры "18 099" заменить цифрами "27 216".
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры "390 951" заменить цифрами "530 155";
в абзаце шестом цифры "2 918" заменить цифрами "3 192";
в абзаце десятом цифры "10 404" заменить цифрами "47 754";
в абзаце одиннадцатом цифры "286 102" заменить цифрами "335 552";
в абзаце четырнадцатом цифры "10 459" заменить цифрами "11 589";
дополнить абзацами пятнадцатым, шестнадцатым и семнадцатым следующего содержания:
"31 700 тысяч тенге – на содержание учреждений образования;"; "13 300 тысяч тенге – на подготовку к зимнему  периоду;";
"6 000 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства.".
3) в пункте 4:

"18 099" деген сандар "27 216" деген сандармен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімге 1 және 4-қосымшалар осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 29-сессиясының төрағасы:               Ш. Торбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы:              А. Құрманбаев
Аудандық мәслихаттың

цифры "18 099" заменить цифрами "27 216".
4) приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января  2011 года.
Председатель внеочередной
29-сессии районного маслихата              Ш. Торбаева
Секретарь районного маслихата              А. Курманбаев
Приложение 1 утвержденное
решением маслихата района

1083321
006
Балаларға қосымша білім беру
27397
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6284
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2480
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
16361
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс- шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6512
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2331
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
10355
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
151714
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
19156
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132558
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
47921
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1206
006
Тұрғын үй көмегі
1719
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
14805
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33746
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету

1083321
006
Дополнительное образование для детей
27397
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6284
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2480
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16361
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственных органов
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6512
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города районного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2331
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10355
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
151714
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19156
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132558
002
Программа занятости
47921
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6100
005
Государственная адресная социальная помощь
1206
006
Жилищная помощь
1719
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14805
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33746
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
54942
006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
54942
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4878
003
Мәдени–демалыс жұмысын қолдау
4878
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту және көгалдандыру
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2465
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
770
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1695
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Спорт және туризм объектілерін дамыту
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
31469
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
31469
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1346
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1346
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4413
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекетік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4413
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
3830
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3830
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
4986
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4986
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
39701
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3192
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3192
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
54942
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
54942
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4878
003
Поддержка культурно-досуговой работы
4878
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2465
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
770
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1695
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
31469
006
Функционирование районных (городских) библиотек
31469
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1346
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1346
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4413
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4413
010
Капитальные расходы государственных органов
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
3830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3830
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
006
Капитальные расходы государственных органов
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
4986
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4986
004
Капитальные расходы государственных органов
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39701
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3192
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
3192
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)

600
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
600
13
Басқалар
10376
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2340
022
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
2340
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1109
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1109
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
007
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6927
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6927
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
15
Трансферттер
984
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
984
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

600
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
600
Прочие
10376
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2340
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2340
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1109
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1109
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
007
Расходы на новые инициативы
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6927
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6927
013
Капитальные расходы государственных органов
Трансферты
984
452
Отдел финансов района (города областного значения)
984
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов