Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 219-IV "Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 240-IV шешімі. Атырау облысы Исатай аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 ақпанда № 4-4-176 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 13-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.01.2012 № 13-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының негізінде аудандық әкімдіктің 2011 жылғы 24 қаңтардағы № 13 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 219-ІV санды «Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-172 санымен 17 қаңтарда 2011 жылы тіркелген, «Нарын таңы» газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
«2 169 790» деген сандар «2 197 088» деген сандармен ауыстырылсын;
«716 034» деген сандар «743 052» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 439 463» деген сандар «1 439 743» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 169 790» деген сандар «2 218 872» деген сандармен ауыстырылсын;
«21 365» деген сандар «23 815 деген сандармен ауыстырылсын;
«-21 365» деген сандар «-45 599» деген сандармен ауыстырылсын;
«21 365» деген сандар «45 599 деген сандармен ауыстырылсын;
2) 4-тармақта:
«3 282» деген сандар «3 562» деген сандармен ауыстырылсын;
3) 6-тармақта:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года N 219-IV "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 31 января 2011 года № 240-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Исатайского района Атырауской области 23 февраля 2011 года № 4-4-176. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 января 2012 года № 13-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.01.2012 № 13-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановления районного акимата от 24 января 2011 года, районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 219-IV "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-172 от 17 января 2011 года, опубликованное за № 5 от 27 января 2011 года в газете "Нарын таңы") следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "2 169 790" заменить цифрами "2 197 088";
цифры "716 034" заменить цифрами "743 052";
цифры "1 439 463" заменить цифрами "1 439 743";
цифры "2 169 790" заменить цифрами "2 218 872";
цифры "21 365" заменить цифрами "23 815";
цифры "-21 365" заменить цифрами "-45 599";
цифры "21 365" заменить цифрами "45 599";
2) в пункте 4:
цифры "3 282" заменить цифрами "3 562";
3) в пункте 6:

«21 365» деген сандар «23 815» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімдегі 1 және 2 қосымшалар жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХІІІ сессиясының төрағасы:                С. Меңдіғазиев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Қадимов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 31 қаңтардағы
№ 240-IV шешіміне 1 қосымша
Исатай ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

цифры "21 365" заменить цифрами "23 815".
2. Приложение 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложении к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХІІІ сессии
районного маслихата: С. Мендигазиев
Секретарь районного маслихата: Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 31 января 2011 года № 240-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 31 қаңтардағы
№ 240-IV шешіміне 2 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір селолық округ әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері
Бағдарламалар коды
Аққыстау
Забурун
Жанбай
Исатай
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению сессии районного маслихата от 31 января 2011 года № 240-IV
Финансирование бюджетных программ районного бюджета на 2011 год в разрезе сельских округов в следующих размерах:
Программа
Аккистау
Забурун
Жанбай
Исатай
Наименование бюджетных программ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа