Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 219-IV "Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 наурыздағы № 250-IV шешімі. Атырау облысының Исатай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 11 сәуірде № 4-4-179 тіркелді. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 13-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2012.01.27 № 13-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес аудандық әкімдіктің 2011 жылғы 14 наурыздағы № 40 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 219-ІV санды "Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқық акт мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-172 санымен 17 қаңтарда 2011 жылы тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 197 088" деген сандар "2 208 872" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 439 743" деген сандар "1 451 527" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 218 872" деген сандар "2 230 656" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 4-тармақта:
"3 562" деген сандар "3 636" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 645" деген сандар "20 513" деген сандармен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге 1 430 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 219-IV "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 17 марта 2011 года № 250-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Исатайского района Атырауской области 11 апреля 2011 года № 4-4-179. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 января 2012 года № 13-V
Сноска. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.01.2012 № 13-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 14 марта 2011 года № 40, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года  № 219-IV "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-172 от 17 января 2011 года, опубликованное за № 5 от 27  января 2011 года в газете "Нарын таңы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "2 197 088" заменить цифрами "2 208 872";
цифры "1 439 743" заменить цифрами "1 451 527";
цифры "2 218 872" заменить цифрами "2 230 656";
2) в пункте 4:
цифры "3 562" заменить цифрами "3 636";
цифры "16 645" заменить цифрами "20 513";
дополнить строками следующего содержания:
1 430 тысяч тенге для оказания мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020;

жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 6 412 мың теңге.
2. Аталған шешімдегі 1 және 2 қосымшалар, осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХІV сессиясының төрағасы:             Ж. Қасымұлы
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ж. Қадимов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 17 наурыздағы
N 250-IV шешіміне 1 қосымша
Исатай ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

6 412 тысяч тенге для обеспечения деятельности центров занятости.
2. Приложения 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХІV внеочередной
сессии районного маслихата:                Ж. Касымулы
Секретарь районного маслихата:             Ж. Кадимов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 17 марта 2011 года № 250-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы