Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 219-IV Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 мамырдағы № 259-IV шешімі. Атырау облысының Исатай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 8 маусымда № 4-4-181 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 13-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.01.2012 № 13-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық әкімдіктің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 66 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 219-ІV санды "Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқық акт мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-172 санымен 17 қаңтарда 2011 жылы тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 208 872" деген сандар "2 299 999" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 451 527" деген сандар "1 541 654" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 230 656" деген сандар "2 321 783" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 6-тармақта:
келесідей мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға 10 127 мың теңге.
3) Келесідей мазмұндағы 13 тармақпен толықтырылсын:
"13. 2011 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджетке мынадай мөлшерде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 219-IV "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 4 мая 2011 года N 259-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Исатайского района Атырауской области 8 июня 2011 года N 4-4-181. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 января 2012 года № 13-V.
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.01.2012 № 13-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 25 апреля 2011года № 66,районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 219-IV "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-172 от 17 января 2011 года, опубликованное за № 5 от 27 января 2011 года в газете "Нарын таңы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "2 208 872" заменить цифрами "2 299 999";
цифры "1 451 527" заменить цифрами "1 541 654";
цифры "2 230 656" заменить цифрами "2 321 783";
2) в пункте 6:
дополнить строками следующего содержания:
Для увеличения размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 10 127 тысяч тенге.
3) дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета: