Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 66 жылдығына орай соғыс ардагерлері мен соғыста қаза тапқан жауынгерлер жесірлеріне біржолғы материалдық көмек төлеу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 27 маусымдағы N 98 қаулысы. Атырау облысының Исатай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 15 шілдеде № 4-4-183 тіркелді. Күші жойылды - Исатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 90 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Исатай ауданы әкімдігінің 2012.05.21. № 90 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабын, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабын және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 40 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 66 жылдық мереке құрметіне аудандағы Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен соғыста қаза тапқан жауынгерлер жесірлеріне жергілікті бюджеттен 100,0 (жүз мың) теңгеден біржолғы материалдық көмек төленсін.
2. Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне тиісті санаттағы адамдарға жергілікті бюджеттен бөлінген материалдық көмегін белгілеу және төлеу шаралары жүктелсін.
3. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 66 "Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай соғыс және тыл еңбеккерлері мен жесірлерге жергілікті бюджет есебінен төленетін бір жолғы материалдық көмек төлеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-4-162 болып тіркеліп, 2010 жылдың 3 маусымында № 23 (3455) аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Өтеғалиевке тапсырылсын.
5. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгзіледі.
Аудан әкімі                                Б. Қарабаев

Об оказании единовременной материальной помощи ветеранам войны и вдовам погибших в войне к 66-летию Победы в Великой Отечественной войне
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 27 июня 2011 года № 98. Зарегистрировано Управлением юстиции Исатайского района Атырауской области 15 июля 2011 года № 4-4-183. Утратило силу - Постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 21 мая 2012 года № 90
Сноска. Утратило силу - Постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 21.05.2012 № 90
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта № 213 "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с 66-летием Победы в Великой Отечественной войне выплатить из местного бюджета единовременную материальную помощь ветеранам войны района и вдовам погибших в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы в размере 100,0 ( сто тысяч) тенге.
2. Возложить обеспечение мер по назначению и выплате из местного бюджета единовременной материальной помощи положенным категориям граждан на районный отдел занятости и социальных программ.
3. Постановление районного акимата от 12 апреля 2010 года № 66 "Об оказании единовременной материальной помощи лицам, проработавшим во время войны в тылу, а также вдовам воинов из местного бюджета в связи с 65-летием Победы в Великой Отечественной войне" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-4-162, опубликованное в районной газете "Нарын таны" 3 июня 2010 года № 23 (3455)) признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Утегалиева.
5. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Карабаев