Исатай ауданында жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 201 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 4-4-191 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 51 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 12.03.2015 № 51 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мекемелердің тізбесі, ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Еңбекке төленетін ақылардың мөлшері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Р. Өтеғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі:                               Б. Қарабаев
Келісілді:
Атырау облысы бойынша сот
актілерін орындау департаментінің
Исатай аумақтық бөлімі филиалының
аға сот орындаушысы                        Б. Ескулов
23.11.2011 жыл
Исатай аудандық мәслихатының хатшысы       Ж. Қадимов
23.11.2011 жыл
Атырау облысы бойынша жылжымайтын
мүлік жөніндегі орталығының Исатай
аудандық филиалының басқарушысы            С. Ахметов
23.11.2011 жыл
Исатай аудандық мемлекеттік
мұрағатының директоры                      Б. Бакишева
23.11.2011 жыл
Атырау облысы Халыққа қызмет
көрсету орталығының Исатай
аудандық филиалының жетекшісі              М. Шарипов
23.11.2011 жыл
Исатай аудандық сотының төрағасы           Е. Майпасов
23.11.2011 жыл
Исатай аудандық Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімінің бастығы                А. Кенжегулов
23.11.2011 жыл
Исатай аудандық ішкі істер
бөлімінің бастығы                          С. Жапақов
Исатай аудандық Әділет
басқармасының бастығы                      Н. Жұбанов
23.11.2011 жыл
Исатай аудандық Халық Банк
басқармасының бастығы                      Р. Агелеуова
Исатай аудандық қазынашылық
басқармасының бастығы                      Ш. Садыкова
23.11.2011 жыл
Исатай ауданының прокуроры                 Х. Қасымов
23.11.2011 жыл
Исатай аудандық ішкі істер
бөлімінің жол полиция тобының
аға мемлекеттік автокөлік инспекторы       Б. Макеев
23.11.2011 жыл
"Нұр Отан" ХДП қоғамдық бірлестігінің
Исатай аудандық филиалы төрағасының
бірінші орынбасары                         Б. Мырзағалиев
23.11.2011 жыл
Аудан әкімдігінің

Об организации в Исатайском районе для безработных общественных работ
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 28 ноября 2011 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2011 года № 4-4-191. Утратило силу постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 12 марта 2015 года № 51
Сноска. Утратило силу постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 12.03.2015 № 51.
В соответствий со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды общественных работ согласно приложению 1.
2. Утвердить размеры оплаты труда согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утегалиева М.Р.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района:                               Б. Карабаев
Согласовано:
Старший судебный исполнитель филиала
территориального отдела Исатайского
района департамента по исполнению
судебных актов Атырауской области          Ескулов Б
23.11.2011 г.
Секретарь Исатайского районного
маслихата                                  Кадимов Ж.
23.11.2011 г.
Управляющий Исатайского районного
филиала центра по недвижимости
Атырауской области                         Ахметов С.
23.11.2011 г.
Директор Исатайского районного
государственного архива                    Бакишева Б.
23.11.2011 г.
Руководитель Исатайского районного
филиала Центра обслуживания
населения Атырауской области               Шарипов М.
23.11.2011 г.
Председатель Исатайского районного суда    Майпасов Е.
23.11.2011 г.
Начальник отдела внутренних дел
Исатайского района                         Жапаков С.
23.11.2011 г.
Начальник Исатайского районного
управления Народный банк                   Агелеуова Р.
23.11.2011 г.
Начальник Исатайского районного
управления казначейства                    Садыкова Ш.
23.11.2011 г.
Прокурор Исатайского района                Касымов Х.
23.11.2011 г.
Старший госавтоинспектор группы
дорожной полиций Исатайского
районного отдела внутренних дел            Макеев Б.
23.11.2011 г.
Первый заместитель председателя
Исатайского районного филиала
Общественного Объединения Народно-
Демократической партии "Нур Отан"          Мырзагалиев Б.
23.11.2011 г.
Приложение № 1 утверждено
постановлением акимата района

20160 қағаз айналымы 45360 қағаз айналымы 34020 қағаз айналымы
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
Жергілікті бюджет есебінен
1,3

20160 бумагооборот 45360 бумагооборот 34020 бумагооборот
Неполный рабочий день и гибкий график
Из средств местного бюджета
1,3