Қызылқоға аудандық мәслихаттың ХХІV сессиясының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХІV-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 мамырдағы № XXVIII-2 шешімі. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 8 маусымда № 4-5-147 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған  2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті ХХVІІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХIV-сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-140 тіркелген, 2011 жылы 3 ақпанда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 6 (511) жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 674 575" деген сандар "2 721 581" деген сандармен ауыстырылсын;
"584 557" деген сандар "604 157" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 837" деген сандар "27 837" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 061 060" деген сандар "2 073 466" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 5-тармақта:
келесі мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға республикалық трансферттер есебінен – 12 406 мың теңге".
2. 1 және 5-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың ХХVІІІ
сессиясының төрағасы                       О. Жанықұлов
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 6 мамырдағы
ХХVІІІ-сессиясының № ХХVІІІ-2
шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
ХХІV-сессиясының № ХХІV-4
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған бюджет
Санат
Сомасы, мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение ХХIV сессии Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХIV-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауского области от 6 мая 2011 года № XXVIII-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 июня 2011 года за № 4-5-147. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат на XХVІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-140, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 3 февраля 2011 года № 6 (511), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "2 674 575" заменить цифрами "2 721 581";
цифры "584 557" заменить цифрами "604 157";
цифры "12 837" заменить цифрами "27 837";
цифры "2 061 060" заменить цифрами "2 073 466";
2) в пункте 5:
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет республиканского трансферта – 12 406 тысяч тенге".
2. Приложения 1 и 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХVІІІ сессии
районного маслихата                        О. Жаныкулов
Секретарь районного маслихата              Т. Бейскали
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 6 мая 2011 года № ХХVІІІ-2
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 14 декабря 2010 года № ХХІV-4
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы