Қызылқоға ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын және мөлшерін белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 мамырдағы № XXIХ-4 шешімі. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 8 маусымда N 4-5-148 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № Х-5 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 21.12.2012 № Х-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылы 14 сәуірдегі № 512 "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көрсетілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы"қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қызылқоға аудандық  мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қызылқоға ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы (бұдан әрі - Қағида) және белгіленген мөлшері бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық  мәслихаттың ХХІХ
сессиясының  төрағасы:                     С. Сарсенгалиева
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали

Об определений размера и Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Кызылкогинском районе
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауского области от 11 мая 2011 года N XXIХ-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 июня 2011 года за N 4-5-148. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2012 № Х-5
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2012 № Х-5
В соответсвии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном  государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пункта 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях",Постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 "О некоторых вопросах компенсации повыщения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищиемым гражданам", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить определенные размеры и Правила оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Кзылкогинском районе.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечений десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель XХІХ сессии
районного маслихата:                             С. Сарсенгалиева
Секретарь районного маслихата:                   Т. Бейскали