Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 259-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы № 274-IV шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 ақпанда № 4-6-113 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 87-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 87-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 109-бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағын негізге ала отырып, 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетке өзгерістер енгізу туралы аудан әкімдігінің ұсынысын қарап, төртінші сайланған аудандық мәслихаттың ХХХ сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 259-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 4-6-112 санды реестріне енгізілген, "Дендер" үнқағазының 2011 жылғы 24 ақпандағы № 9 санында жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1-тармақшасындағы:
"2 790 814,0" деген сандар "2 838 907,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"515 683,0" деген сандар "544 475,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 237 813,0" деген сандар "2 238 476,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 243,0" деген сандар "13 337,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2-тармақшасындағы:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 259-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области № 274-IV от 17 февраля 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 февраля 2011 года N 4-6-113. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 87-V
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 87-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года за № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат четвертого созыва на ХХХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 259-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-6-112 от 14 января 2011 года, опубликовано в 24 февраля 2011 года в газете "Дендер" № 9) следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры "2 790 814,0" заменить цифрами "2 838 907,0";
цифры "515 683,0" заменить цифрами "544 475,0";
цифры "2 237 813,0" заменить цифрами "2 238 476,0";
цифры "14 243,0" заменить цифрами "13 337,0";
2) в подпункте 2 пункта 1:

"2 790 814,0" деген сандар "2 838 885,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Шешімнің № 1, № 4 қосымшалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХХХ
сессиясының төрағасы                         Қ. Садиев
Аудандық мәслихат хатшысы                    Е. Көшек
Аудандық мәслихаттың

цифры "2 790 814,0" заменить цифрами "2 838 885,0";
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, развития среднего и малого предпринимательства, сельского хозяйства и экологии.
3. Приложение № 1№ 4 изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХ сессии
районного маслихата                            К. Садиев
Секретарь районного маслихата                  Е. Кошек
Приложение № 1 к решению
№ 274-ІV XXХ сессии
районного маслихата