Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы N 28 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 наурызда N 4-6-114 тіркелді. Күші жойылды - Индер ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 315 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Индер ауданы әкімдігінің 2011.12.29 № 315 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 6 тармағы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес аудандық аумақтық сайлау  комиссиясының келісімімен Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін Индер ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасында көрсетілген мемлекеттік органдар, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларында көрсетілген тәртіпте және реттерде Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандиттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды шарттық негізде берсін.
3. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен күннен бастап қолданысқа енеді және міндетті ресми жариялануға жатады.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Нұрлыбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі                             Ж. Рахметқалиев
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы_№_28
қаулысына 1 қосымша
Индер ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының ТІЗБЕСІ
р/с
Ауылдық, селолық округтер атаулары
Орналасатын жері
1
Индербор кенті
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы Индер аудандық телекоммуникация торабы ғимаратындағы стенд
2
Индербор кенті
"Индергаз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратындағы стенд
3
Индербор кенті
Аудандық емхана ғимаратындағы стенд
4
Индербор кенті
Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп ғимаратындағы стенд
5
Индербор кенті
Аудандық өкпе аурулар ауруханасы ғимаратындағы стенд
6
Индербор кенті
Аудандық аурухана ғимаратындағы стенд
7
Индербор кенті
№ 8 кәсіптік лицей ғимаратындағы стенд
8
Индербор кенті
"АтырауЖарық" акционерлік қоғамы Индер ауданы филиалының ғимаратындағы стенд
9
Индербор кенті
АБК ғимаратындағы стенд
10
Бөдене ауылдық округі
Бөдене ауылы, дәрігерлік амбулатория ғимаратындағы стенд
11
Жарсуат ауылдық округі
Жарсуат ауылы, пошта ғимаратындағы стенд
12
Жарсуат ауылдық округі
Жарсуат ауылы, Махамбет атындағы орта мектеп ғимаратындағы стенд
13
Жарсуат ауылдық округі
Жарсуат ауылы, дәрігерлік амбулатория ғимаратындағы стенд
14
Жарсуат ауылдық округі
Құрылыс ауылы, "Құрылыс Мәдениет" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны ғимаратындағы стенд
15
Көктоғай селолық округі
Көктоғай селосы, дәрігерлік амбулатория ғимаратындағы стенд
16
Көктоғай селолық округі
Көктоғай селосы, Б.Нысанбаев атындағы орта мектеп ғимаратындағы стенд
17
Көктоғай селолық округі
Көктоғай селосы, пошта ғимаратындағы стенд
18
Өрлік селолық округі
Өрлік селосы, дәрігерлік амбулатория ғимаратындағы стенд
19
Өрлік селолық округі
Өрлік селосы, Қ. Абақанов орта мектебінің ғимаратындағы стенд
20
Өрлік селолық округі
Өрлік селосы, пошта ғимаратындағы стенд
21
Есбол селолық округі
Есбол селосы, Жамбыл орта мектебінің ғимаратындағы стенд
22
Есбол селолық округі
Есбол селосы, Кулагино орта мектебінің ғимаратындағы стенд
23
Есбол селолық округі
Есбол селосы, Есбол селолық ауруханасының ғимаратындағы стенд
24
Есбол селолық округі
Ынтымақ селосы, Гребенщик орта мектебінің ғимаратындағы стенд
25
Елтай селолық округі
Елтай селосы, дәрігерлік амбулатория  ғимаратындағы стенд
26
Елтай селолық округі
Елтай селосы, М. Сиранов орта мектебінің ғимаратындағы стенд
27
Елтай селолық округі
Аққала селосы, Аққала орта мектебінің ғимаратындағы стенд
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы_№_28
қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беруге жауапты мемлекеттік органдар
Мемлекеттік орган атауы
басшысы
Телефон, факс
Мекен-жайы
1
Индер аудандық
қаржы бөлімі
Қонасова Гүлмира Әмірғалиқызы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области № 28 от 01 марта 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 02 марта 2011 года № 4-6-114. Утратило силу - Постановлением Индерского районного акимата Атырауской области от 29 декабря 2011 года № 315
Сноска. Утратило силу - Постановлением Индерского районного акимата Атырауской области от 29.12.2011 № 315.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", акимат района ОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по Индерскому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, указанным в приложении 2 к настоящему постановлению, на договорной основе в порядке и на условиях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан помещения для встреч с избирателями.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит обязательному официальному опубликованию.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Нурлыбаева К.Е. – руководителя аппарата акима района.
Аким района                          Ж. Рахметкалиев
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 года № 28
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Название аульных, сельских округов
Место расположение
1
поселок Индербор
стенд в здании Индерского районного узла телекоммуникаций акционерного общества "Казахтелеком"
2
поселок Индербор
стенд в здании товарищества с ограниченной ответственностью "Индергаз"
3
поселок Индербор
стенд в здании районной больницы
4
поселок Индербор
стенд в здании средней школы имени Ч. Валиханова
5
поселок Индербор
стенд в здании районной туббольницы
6
поселок Индербор
стенд в здании районной поликлиники
7
поселок Индербор
стенд в здании профессионального лицея № 8
8
поселок Индербор
стенд в здании Индерского районного филиала акционерного общества "АтырауЖарық"
9
поселок Индербор
стенд в здании "АБК"
10
Буденовский сельский округ
село Будене, стенд в здании врачебной амбулатории
11
Жарсуатский аульный округ
аул Жарсуат, стенд в здании почты
12
Жарсуатский аульный округ
аул Жарсуат, стенд в здании средней школы имени Махамбета
13
Жарсуатский аульный округ
аул Жарсуат, стенд в здании врачебной амбулатории
14
Жарсуатский аульный округ
аул Курылыс, стенд в здании коммунального государственного казенного предприятия "Курылыс Мәдениет"
15
Коктогайский сельский округ
село Коктогай, стенд в здании врачебной амбулатории
16
Коктогайский сельский округ
село Коктогай, стенд в здании средней школы имени Б.Нысанбаева
17
Коктогайский сельский округ
село Коктогай, стенд в здании почты
18
Орликовский сельский округ
село Орлик, стенд в здании врачебной амбулатории
19
Орликовский сельский округ
село Орлик, стенд в здании средней школы К. Абаканова
20
Орликовский сельский округ
село Орлик, стенд в здании почты
21
Есболский сельский округ
село Есбол, стенд в здании средней школы Жамбыл
22
Есболский сельский округ
село Есбол, стенд в здании средней школы Кулагино
23
Есболский сельский округ
село Есбол, стенд в здании Есболский сельской больницы
24
Есболский сельский округ
село Ынтымак, стенд в здании средней школы Гребенщик
25
Елтайский сельский округ
село Елтай, стенд в здании Елтайский врачебной амбулатории
26
Елтайский сельский округ
село Елтай, стенд в здании средней школы М. Сиранова
27
Елтайский сельский округ
село Аккала, стенд в здании средней школы Аккала
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 года № 28
Государственные органы, ответственные за предоставление помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан для встреч с избирателями
Наименование государственного органа
Руководитель
Телефон, факс
Адрес
1
Отдел финансов Индерского района
Конасова Гульмира Амиргалиевна