Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 259-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 тамыздағы N 315-IV шешімі. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 13 қыркүйекте N 4-6-119 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 87-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 87-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағын негізге ала отырып, 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетке өзгерістер енгізу туралы аудан әкімдігінің ұсынысын қарап, төртінші сайланған аудандық мәслихаттың кезектен тыс ХХХVІ сессиясы ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 259-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 4-6-112 санды реестріне енгізілген, "Дендер" үнқағазының 2011 жылғы 24 ақпандағы № 9 санында жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1-тармақшасындағы:
"3 128 830,0" деген сандар "3 219 882,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 478 399,0" деген сандар "2 540 768,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2-тармақшасындағы:
"3 128 808,0" деген сандар "3 219 800,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 259-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 23 августа 2011 года № 315-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 сентября 2011 года № 4-6-119. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 87-V
Сноска. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 87-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьй 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат четвертого созыва на внеочередной ХХХVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 259-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-6-112 от 14 января 2011 года, опубликовано в 24 февраля 2011 года в газете "Дендер" № 9) следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры "3 128 830,0" заменить цифрами "3 219 882,0";
цифры "2 478 399,0" заменить цифрами "2 540 768,0";
2) в подпункте 2 пункта 1:
цифры "3 128 808,0" заменить цифрами "3 219 800,0".
2. Приложение № 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің атқарылуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХVІ сессиясының төрағасы                  С. Халықов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Е. Көшек
Аудандық мәслихаттың

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной ХХХVІ
сессии районного маслихата                С. Халыков
Секретарь районного маслихата              Е. Кошек
Приложение 1 к решению
№ 315-ІV внеочередной
ХХХVІ сессии районного маслихата