Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 259-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 336-IV шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 желтоқсанда № 4-6-122 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 87-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 87-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес және 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетке өзгерістер енгізу туралы аудан әкімдігінің ұсынысын қарап, төртінші сайланған аудандық мәслихаттың кезектен тыс ХХХVІІІ сессиясы ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 259-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 4-6-112 санды реестріне енгізілген, "Дендер" үнқағазының 2011 жылғы 24 ақпандағы № 9 санында жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1-тармақшасындағы:
"3 159 982,0" деген сандар "3 070 658,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 551 465,0" деген сандар "2 499 031,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2-тармақшасындағы:
"3 159 366,0" деген сандар "3 070 042,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің 472001000 бағдарламасы бойынша кассалық шығынындағы – 1000,0 мың теңге, 472015000 бағдарламасына -1000,0 мың теңге көлемінде алмастырылсын.
3. Шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Осы шешімнің атқарылуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 259-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2011 года № 336-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 декабря 2011 года № 4-6-122. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 87-V
Сноска. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 87-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата о внесении изменений в районный бюджет на 2011-2013 годы, районный маслихат четвертого созыва на внеочередной ХХХVІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 259-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-6-112 от 14 января 2011 года, опубликовано в 24 февраля 2011 года в газете "Дендер" № 9) следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры "3 159 982,0" заменить цифрами "3 070 658,0";
цифры "2 551 465,0" заменить цифрами "2 499 031,0";
2) в подпункте 2 пункта 1:
цифры "3 159 366,0" заменить цифрами "3 070 042,0"
2. Кассовые расходы по программе 472001000 районного отдела строительства, архитектуры и градостроительства в сумме -1000,0 тысяч тенге заменить на кассовые расходы по программе 472015000 на сумму - 1000,0 тысяч тенге.
3. Приложение № 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства и экологии.