Шортанбай селолық округіндегі Шортанбай селосының "Жеңістің 40 жылдығы атындағы" көшеге шектеу іс-шараларын жариялау туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 102 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаменті Құрманғазы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 наурызда N 4-8-202 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 22.04.2011 № 151 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағын 18 тармақшасын, 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9 тармақшасын басшылыққа алып және Құрманғазы аудандық Бас мемлекеттік ветеринария-санитариялық инспекторының № 1 ұсынысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облыстық ветеринариялық зертханасының 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 111 сараптамасы бойынша Шортанбай селолық округі, Шортанбай селосының тұрғыны Аққалиев Сырымның иті құтыру ауруына оң нәтиже беруіне байланысты, Шортанбай селолық округіндегі Шортанбай селосының "Жеңістің 40 жылдығы атындағы" көшесіне шектеу іс-шаралары жариялансын.
2. Шортанбай селолық округі Шортанбай селосының "Жеңістің 40 жылдығы атындағы" көшесіне шектеу іс-шаралары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Шортанбай селолық округ әкімі С.Набидуллаевқа, Атырау облысы Ауыл шаруашылығы Министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясының бастығы С. Сәлімғалиевке (келісім бойынша), Құрманғазы аудандық ветеринария бөлімінің меңгерушісі Ә. Әбдірахманға, "Құрманғазы аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері Б. Ғазизовқа (келісім бойынша), аудандық ішкі істер бөлімінің бастығының міндетін атқарушы Ж. Қаспановқа (келісім бойынша), Құрманғазы ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармасының бастығы К. Утаровқа (келісім бойынша) іс-шарадағы көрсетілген тапсырмалардың орындалуын қамтамасыз ету Қазақстан Республикасының қолданыстағы нормативтік-құқықтық актілерге сәйкес құқықтары мен міндеттері шегінде жүзеге асыру ұсынылсын.
Шарада көрсетілген тапсырмаларды тиісінше орындамау немесе орындамаған жағдайда лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жауапкершілікке тартылады.
4. Осы іс-шарадағы көрсетілген тапсырмалардың орындалуы жөніндегі ақпаратты апта сайын аудандық ветеринария бөліміне тапсыру ұсынылсын.

Об объявлении ограничительных мероприятий на улице "40 лет Победы" села Шортанбай Шортанбайского сельского округа
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области № 102 от 24 февраля 2011 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Курмангазинского района Атырауской области 14 марта 2011 года N 4-8-202. Утратило силу постановлением акима Курмангазинского района Атырауской области от 22 апреля 2011 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 22.04.2011 № 151.
Руководствуясь статьей 31 пункта 1 подпункта 18 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148-II, статьей 10 пункта 2 подпункта 9 Закона "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года № 339 и на основании представления № 1 главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курмангазинского района Атырауской области, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Объявить ограничительные мероприятия по улице "40 лет Победы" села Шортанбай Шортанбайского сельского округа в связи с положительной реакцией на бешенство у собаки жителя села Шортанбай Аккалиева Сырыма, согласно результатам экспертизы № 111 Областной ветеринарной лаборатории от 13 января 2011 года.
2. Согласно приложению утвердить ограничительные мероприятия по улице "40 лет Победы" села Шортанбай, Шортанбайского сельского округа.
3. Акиму Шортанбайского сельского округа С.Набидуллаеву, начальнику Курмангазинской районной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Атырауской области С. Салимгалиеву (по согласованию), заведующему районным ветеринарным отделом А. Абдрахману, главному врачу коммунального государственного казенного предприятия "Курмангазинская районная центральная больница" Б. Газизову (по согласованию), исполняющему обязанности начальника Курмангазинского районного отдела внутренних дел Ж. Каспанову (по согласованию), начальнику Курмангазинского районного управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора К. Утарову (по согласованию) рекомендовать выполнение заданий, указанных в мероприятиях в пределах прав и объязанностей согласно действующим нормативно-правовым актам Республики Казахстан.
За неисполнения или ненадлежащее исполнение заданий, указанных в мероприятиях, должностные лица несут ответственность согласно действующему законодательству.
4. Рекомендовать еженедельно информировать о выполнении заданий, указанных в настоящих мероприятиях в районный ветеринарный отдел.

5. Осы қаулының орындалуын қадағалауды аудан әкімінің орынбасары, әкімдік мүшесі А. Мұфтахқа жүктелсін.
6. Қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 13 қаңтарынан пайда болған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі:                          А. Такешев
Келісілді:
С. Сәлімғалиев - Атырау облысы Ауыл шаруашылығы Министрлігі
агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция
комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық
инспекциясының бастығы
К. Утаров      - Құрманғазы ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық
- эпидемиологиялық қадағалау басқармасының бастығы
Ж. Қаспанов    - Құрманғазы аудандық ішкі істер бөлімінің бастығының
міндетін атқарушы
Б. Ғазизов     - "Құрманғазы аудандық орталық ауруханасы" комуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорының бас дәрігері
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 102 қаулысымен
бекітілген қосымша
Шортанбай селолық округі Шортанбай селосының "Жеңістің 40 жылдығы атындағы" көшесіне жарияланған шектеу іс-шаралары
р/с
Атқарылатын шаралардың мазмұны
Орындалу мерзімі
Орындалуына жауаптылар
1
Құтыру ауруының белгісі бар ауру жануарларды анықтап жою және ветеринарлық талаптарға сәйкес залалсыздандыру шараларын алу, құтыру ауруы белгісі бар өлекселерді өртеу арқылы жоюды ұйымдастыру
тұрақты
Атырау облысы Ауыл шаруашылығы Министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы (келісім бойынша), аудандық ветеринария бөлімі
2
Ауырған итпен қарым-қатынастары болған адамдарды шұғыл ауруханаға жеткізіп және құтыру ауруына қарсы вакциналық егісті ұйымдастыру, қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жүзеге асырылсын.
тұрақты
"Құрманғазы аудандық орталық ауруханасы" комуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша), Құрманғазы ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармасы (келісім бойынша)
3
Шортанбай селолық округіндегі мал мен иттерді, мысықтарды егу, сол сияқты ауру ошақтарын залалсыздандыру.
тұрақты
Атырау облысы Ауыл шаруашылығы Министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы (келісім бойынша), аудандық ветеринария бөлімі
4
"Жеңістің 40 жылдығы" көшесіне ветеринариялық пост құрып, тәулік бойы уәкілетті органдардын кезекшілігін ұйымдастыру
тұрақты
Атырау облысы Ауыл шаруашылығы Министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы (келісім бойынша), Аудандық ішкі істер бөлімі (келісім бойынша), аудандық ветеринария бөлімі
5
Ауру ошағынан ("Жеңістің 40 жылдығы" көшесі) мал өнімдерін шығармауға.
тұрақты
Атырау облысы Ауыл шаруашылығы Министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы (келісім бойынша), Аудандық ішкі істер бөлімі (келісім бойынша), аудандық ветеринария бөлімі, Шортанбай селолық округ әкімі

5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района, члена акимата А. Муфтаху.
6. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования и применяется на отношения, возникшие с 13 января 2011 года.
Аким района:                          А. Такешев
Согласовано:
С. Салимгалиев - начальник Курмангазинской районной территориальной
инспекции Комитета государственной инспекции в
агропромышленном комплексе Министерства сельского
хозяйства Атырауской области
К. Утаров      - начальник Курмангазинского районного управления
государственной санитарно-эпидемиологического
надзора
Ж. Каспанов    - исполняющий обязанности начальника Курмангазинского
районного отдела внутренних дел
Б. Газизов     - главный врач коммунального государственного
казенного предприятия "Курмангазинская районная
центральная больница"
Приложение утверждено
постановлением акимата района
от 24 февраля 2011 года  № 102
Ограничительные мероприятия, объявленные по улице "40 летПобеды" села Шортанбай Шортанбайского сельского округа
п/п
Содержание выполняемых мероприятий
Сроки исполнения
Ответственные за выполнение
1
Организовать выявление и уничтожение больных животных с признаками бешенства и провести дезинфекцию согласно ветеринарным требованиям, а трупы павших животных с признаками бешенства утилизировать путем сжигания.
постоянно
Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Атырауской области (по согласованию), районный отдел ветеринарии
2
Организовать незамедлительную госпитализацию людей и вакцинировать против бешенства, имевших контакт с больной собакой, согласно действующим законодательствам.
постоянно
Коммунальное государственное казенное предприятия "Курмангазинская районная центральная больница" (по согласованию), Курмангазинской районное управление государственной санитарно –эпидемиологического  надзора (по согласованию)
3
Проведение вакцинации скота, собак и кошек в Шортанбайском сельском округе, а также проведение дезинфекции в очаге инфекции.
Постоянно
Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Атырауской области (по согласованию), районный отдел ветеринарии
4
Создать ветеринарный пост на улице "40 лет Победы" с посуточным дежурством уполномоченных органов.
Постоянно
Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Атырауской области (по согласованию), Курмангазинский районный отдел внутренних дел (по согласованию), районный отдел ветеринарии
5
Не вывозить из очага (улица "40 лет Победы") продуктов животного происхождения.
Постоянно
Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Атырауской области (по согласованию), Курмангазинский районный отдел внутренних дел (по согласованию), районный отдел ветеринарии, аким Шортанбайского сельского округа