"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 40/393-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 мамырда N 2045 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2042-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 195-нөмірінде 2010 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1)тармақшада:
«258 191 483» деген цифрлар «259 092 642» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«13 094 901» деген цифрлар «13 575 634» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«11 875» деген цифрлар «429 189» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«245 083 207» деген цифрлар «245 086 319» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2)тармақшада «256 151 145» деген цифрлар «258 058 974» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5)тармақшада «-7 835 069» деген цифрлар «-8 841 739» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6)тармақшада «7 835 069» деген цифрлар «8 841 739» деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа
енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Қ.Ержан
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ә.Досболов
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2011 жылғы
12 мамырдағы № 40/393-IV
шешіміне қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2010 жылғы
10 желтоқсандағы № 35/349-IV
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Санат
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года N 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 40/393-IV от 12 мая 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 мая 2011 года N 2045. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2042, опубликовано 27 декабря 2010 года в газете «Южный Казахстан» № 162) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «258 191 483» заменить цифрами «259 092 642»;
цифры «13 094 901» заменить цифрами «13 575 634»;
цифры «11 875» заменить цифрами «429 189»;
цифры «245 083 207» заменить цифрами «245 086 319»;
в подпункте 2) цифры «256 151 145» заменить цифрами «258 058 974»;
в подпункте 5) цифры «- 7 835 069» заменить цифрами «- 8 841 739»;
в подпункте 6) цифры «7 835 069» заменить цифрами «8 841 739»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии областного маслихата   К. Ержан
Секретарь областного маслихата             А. Досболов
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата от 12 мая
2011 года № 40/393-IV
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата от 10 декабря
2010 года № 35/349-IV
Областной бюджет на 2011 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

2 900
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
476 998
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
95 786
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
24 219
016
«Мак» операциясын өткізу
2 667
018
Қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
780
019
Көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
14 912
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
65 263
04
Бiлiм беру
41 794 410
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
2 156 467
261
Облыстың білім басқармасы
2 156 467
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 262 755
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
893 712
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 080 941
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 490 809
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 108 718
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
382 091
261
Облыстың білім басқармасы
4 590 132
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 781 795
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 261 120
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
260 427
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
7 258 556
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
533 348
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
359 154
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету

2 900
006
Капитальные расходы государственных органов
476 998
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
95 786
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
24 219
016
Проведение операции «Мак»
2 667
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведений мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
780
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
14 912
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
65 263
04
Образование
41 794 410
1
Дошкольное воспитание и обучение
2 156 467
261
Управление образования области
2 156 467
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 262 755
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
893 712
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 080 941
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 490 809
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 108 718
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
382 091
261
Управление образования области
4 590 132
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 781 795
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 261 120
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
260 427
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
7 258 556
253
Управление здравоохранения области
533 348
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
359 154
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования

174 194
261
Облыстың білім басқармасы
6 725 208
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 603 205
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңартып және қайта жабдықтау
75 000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 003
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
2 512 610
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
48 356
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
48 356
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
299 535
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
299 535
261
Облыстың білім басқармасы
2 164 719
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
211 362
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 925 357
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
22 785 836
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
55 467
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
55 467
261
Облыстың білім басқармасы
2 897 301
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 246
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 282
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 757
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
103 284
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
292 997
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
97 202
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 823
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
402 797
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

174 194
261
Управление образования области
6 725 208
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 603 205
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
47 003
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
2 512 610
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
48 356
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
48 356
253
Управление здравоохранения области
299 535
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
299 535
261
Управление образования области
2 164 719
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
211 362
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1 925 357
9
Прочие услуги в области образования
22 785 836
253
Управление здравоохранения области
55 467
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
55 467
261
Управление образования области
2 897 301
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
87 246
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
6 282
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
36 757
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
103 284
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
292 997
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
97 202
013
Капитальные расходы государственных органов
2 823
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
402 797
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

340 420
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 527 493
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 833 068
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
11 702 357
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
7 449 479
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
681 232
05
Денсаулық сақтау
47 355 351
1
Кең бейiндi ауруханалар
368 466
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
368 466
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек
368 466
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 018 794
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 018 794
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
616 754
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
152 185
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
246 743
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
3 112
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 462 237
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 462 237
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 972 656
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
102 769
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
282 950
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
169 498
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
64 258
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
2 808 824
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
61 282
4
Емханалар
19 726 144
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 726 144
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету

340 420
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 527 493
271
Управление строительства области
19 833 068
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
11 702 357
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 449 479
037
Строительство и реконструкция объектов образования
681 232
05
Здравоохранение
47 355 351
1
Больницы широкого профиля
368 466
253
Управление здравоохранения области
368 466
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
368 466
2
Охрана здоровья населения
1 018 794
253
Управление здравоохранения области
1 018 794
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
616 754
006
Услуги по охране материнства и детства
152 185
007
Пропаганда здорового образа жизни
246 743
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3 112
3
Специализированная медицинская помощь
10 462 237
253
Управление здравоохранения области
10 462 237
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 972 656
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
102 769
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
282 950
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
169 498
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
64 258
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 808 824
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
61 282
4
Поликлиники
19 726 144
253
Управление здравоохранения области
19 726 144
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

316 948
2
Әлеуметтiк көмек
209 732
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
209 732
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
209 732
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
997 929
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
974 689
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 471
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 253
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
92 189
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 756
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
690 427
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 593
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
23 240
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
23 240
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
27 366 684
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 890 300
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 890 300
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
461 600
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 651 700
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
250 000
2
Коммуналдық шаруашылық
21 476 384
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
21 476 384
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 005
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары

316 948
2
Социальная помощь
209 732
256
Управление координации занятости и социальных программ области
209 732
003
Социальная поддержка инвалидов
209 732
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
997 929
256
Управление координации занятости и социальных программ области
974 689
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
99 471
007
Капитальные расходы государственных органов
3 253
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
92 189
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
18 756
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
690 427
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
70 593
265
Управление предпринимательства и промышленности области
23 240
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
23 240
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
27 366 684
1
Жилищное хозяйство
5 890 300
271
Управление строительства области
5 890 300
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
461 600
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 651 700
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
250 000
2
Коммунальное хозяйство
21 476 384
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
21 476 384
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
82 005
005
Капитальные расходы государственных органов