"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 26 шілдедегі N 42/420-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 тамызда N 2054 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2042-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 195-нөмірінде 2010 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«259 092 642» деген цифрлар «259 539 921» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«13 575 634» деген цифрлар «13 952 212» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«245 086 319» деген цифрлар «245 157 020» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада «258 058 974» деген цифрлар «258 506 253» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2011 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Шымкент және Кентау қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне – 65,5 пайыз;
Кентау қаласының бюджетіне – 100 пайыз;
облыстық бюджетке:
Шымкент және Кентау қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалық) 50 пайыз;
Шымкент қаласынан – 34,5 пайыз болып белгіленсін.»;
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 42/420-IV от 26 июля 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 августа 2011 года N 2054. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2042, опубликовано 27 декабря 2010 года в газете «Южный Казахстан» № 162) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «259 092 642» заменить цифрами «259 539 921»;
цифры «13 575 634» заменить цифрами «13 952 212»;
цифры «245 086 319» заменить цифрами «245 157 020»;
в подпункте 2) цифры «258 058 974» заменить цифрами «258 506 253»;
пункт 2 изложить в новой редакции:
«Установить на 2011 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме городов Шымкент и Кентау - 50 процентов;
в бюджет города Шымкент – 65,5 процентов;
в бюджет города Кентау – 100 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме городов Шымкент и Кентау - 50 процентов;
от города Шымкент – 34,5 процентов;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

6 619 713
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 900
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
551 856
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
95 786
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
24 219
016
«Мак» операциясын өткізу
2 667
018
Қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
780
019
Көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
14 912
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
65 263
04
Бiлiм беру
41 975 264
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
2 156 467
261
Облыстың білім басқармасы
2 156 467
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 262 755
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
893 712
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 106 231
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 505 398
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 123 307
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
382 091
261
Облыстың білім басқармасы
4 600 833
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 785 944
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 267 672
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
260 427
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
7 341 737
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
533 348
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
359 154

6 619 713
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 900
006
Капитальные расходы государственных органов
551 856
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
95 786
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
24 219
016
Проведение операции «Мак»
2 667
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведений мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
780
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
14 912
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
65 263
04
Образование
41 975 264
1
Дошкольное воспитание и обучение
2 156 467
261
Управление образования области
2 156 467
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 262 755
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
893 712
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 106 231
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 505 398
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 123 307
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
382 091
261
Управление образования области
4 600 833
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 785 944
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 267 672
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
260 427
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
7 341 737
253
Управление здравоохранения области
533 348
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
359 154

044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
174 194
261
Облыстың білім басқармасы
6 808 389
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 686 386
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңартып және қайта жабдықтау
75 000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 003
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
2 512 610
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
48 356
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
48 356
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
299 535
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
299 535
261
Облыстың білім басқармасы
2 164 719
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
211 362
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 925 357
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
22 858 219
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
48 925
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
48 925
261
Облыстың білім басқармасы
2 928 201
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 246
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 282
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 757
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
123 821
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
297 986
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
97 202
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12 423
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
174 194
261
Управление образования области
6 808 389
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 686 386
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
47 003
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
2 512 610
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
48 356
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
48 356
253
Управление здравоохранения области
299 535
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
299 535
261
Управление образования области
2 164 719
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
211 362
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1 925 357
9
Прочие услуги в области образования
22 858 219
253
Управление здравоохранения области
48 925
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
48 925
261
Управление образования области
2 928 201
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
87 246
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
6 282
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
36 757
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
123 821
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
297 986
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
97 202
013
Капитальные расходы государственных органов
12 423
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

402 797
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
340 420
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 523 267
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 881 093
007
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
11 702 357
008
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
7 468 911
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
709 825
05
Денсаулық сақтау
47 425 890
1
Кең бейiндi ауруханалар
372 609
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
372 609
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
372 609
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 018 794
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 018 794
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
616 754
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
152 185
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
246 743
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
3 112
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 464 063
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 464 063
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 990 390
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
102 769
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
282 950
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
162 296
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
64 258
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

402 797
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
340 420
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 523 267
271
Управление строительства области
19 881 093
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
11 702 357
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 468 911
037
Строительство и реконструкция объектов образования
709 825
05
Здравоохранение
47 425 890
1
Больницы широкого профиля
372 609
253
Управление здравоохранения области
372 609
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
372 609
2
Охрана здоровья населения
1 018 794
253
Управление здравоохранения области
1 018 794
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
616 754
006
Услуги по охране материнства и детства
152 185
007
Пропаганда здорового образа жизни
246 743
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3 112
3
Специализированная медицинская помощь
10 464 063
253
Управление здравоохранения области
10 464 063
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 990 390
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
102 769
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
282 950
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
162 296
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
64 258
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

306 490
261
Облыстың білім басқармасы
834 564
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
784 218
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 346
271
Облыстың құрылыс басқармасы
316 948
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
316 948
2
Әлеуметтiк көмек
208 716
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
208 716
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
208 716
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 004 422
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
981 182
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 592
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
9 625
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
92 189
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 756
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
690 427
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 593
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
23 240
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
23 240
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
27 428 977
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 890 300
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 890 300
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
461 600
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 651 700
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері

306 490
261
Управление образования области
834 564
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
784 218
037
Социальная реабилитация
50 346
271
Управление строительства области
316 948
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
316 948
2
Социальная помощь
208 716
256
Управление координации занятости и социальных программ области
208 716
003
Социальная поддержка инвалидов
208 716
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 004 422
256
Управление координации занятости и социальных программ области
981 182
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
99 592
007
Капитальные расходы государственных органов
9 625
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
92 189
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
18 756
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
690 427
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
70 593
265
Управление предпринимательства и промышленности области
23 240
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
23 240
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
27 428 977
1
Жилищное хозяйство
5 890 300
271
Управление строительства области
5 890 300
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
461 600
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 651 700
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020