"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы N 47/465-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 8 желтоқсанда N 2062 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2042-нөмірмен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 195-нөмірінде 2010 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«262 211 029» деген цифрлар «262 211 049» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«499 599» деген цифрлар «499 619» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада «261 177 361» деген цифрлар «261 177 381» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«5 567 255» деген цифрлар «4 691 289» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«710 454» деген цифрлар «1 586 420» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада «-7 615 565» деген цифрлар «-6 739 599» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшада «7 615 565» деген цифрлар «6 739 599» деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
I «Кірістер» бөлімінде «262 211 029» деген цифрлар «262 211 049» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Салықтық емес түсімдер» деген қатарда «499 599» деген цифрлар «499 619» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 «Салықтық емес түсімдер» санатында «499 599» деген цифрлар «499 619» деген цифрлармен ауыстырылсын;
01 «Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер» сыныбында «68 185» деген цифрлар «68 205» деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7-ішкі сыныбымен толықтырылсын:
7 «Мемлекеттiк бюджеттен берiлген кредиттер бойынша сыйақылар 20 мың теңге»;
ІІ «Шығындар» бөлігінде «261 177 361» деген цифрлар «261 177 381» деген цифрлармен ауыстырылсын;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
9 «Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
261 «Облыстың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 «Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының мынадай редакцияда жазылсын:
033 «Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
1 «Кең бейiндi ауруханалар» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«004 Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету»;
3 «Мамандандырылған медициналық көмек» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«009 Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету»;
026 «Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«026 Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету»;
4 «Емханалар» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 «Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«010 Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету»;
9 «Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«008 Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері Оңтүстік Қазақстан облысына 2009-2011 жылдарға "Нұрлы көш" бағдарламасы аясында нысандардың құрылысына» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«006 Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде объектілерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
279 «Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
«279 Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы»;
09 «Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану» функционалдық тобында:
9 «Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
279 «Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
«279 Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы»;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
1 «Ауыл шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
258 «Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
099 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
9 «Басқалар» функционалдық кіші тобында:
279 «Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
«279 Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы»;

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 47/465-IV от 7 декабря 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 декабря 2011 года N 2062. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2042, опубликовано 27 декабря 2010 года в газете «Южный Казахстан» № 162) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «262 211 029» заменить цифрами «262 211 049»;
цифры «499 599» заменить цифрами «499 619»;
в подпункте 2) цифры «261 177 361» заменить цифрами «261 177 381»;
в подпункте 3):
цифры «5 567 255» заменить цифрами «4 691 289»;
цифры «710 454» заменить цифрами «1 586 420»;
в подпункте 5) цифры «- 7 615 565» заменить цифрами «- 6 739 599»;
в подпункте 6) цифры «7 615 565» заменить цифрами «6 739 599»;
в приложении 1 к указанному решению:
в разделе I «Доходы» цифры «262 211 029» заменить цифрами «262 211 049»;
в строке «Неналоговые поступления» цифры «499 599» заменить цифрами «499 619»;
в категории 2 «Неналоговые поступления» цифры «499 599» заменить цифрами «499 619»;
классе 01 «Доходы от государственной собственности» цифры «68 185» заменить цифрами «68 205»;
дополнить подклассом 7 следующего содержания:
«7 «Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета 20 тысяч тенге»;
в разделе II «Затраты» цифры «261 177 361» заменить цифрами «261 177 381»;
в функциональной группе 04 «Образование»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:
по администратору бюджетных программ 261 «Управление образования области»:
бюджетную программу 033 «Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей» изложить в следующей редакции:
«033 Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей»;
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
в функциональной подгруппе 1 «Больницы широкого профиля»:
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
в наименовании бюджетной программы 004 «Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 3 «Специализированная медицинская помощь»:
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
в наименовании бюджетной программы 009 «Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в наименовании бюджетной программы 026 «Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 4 «Поликлиники»:
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
в наименовании бюджетной программы 010 «Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области здравоохранения»:
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
в наименовании бюджетной программы 008 «Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
в функциональной подгруппе 1 «Жилищное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 271 «Управление строительства области»:
бюджетную программу 006 «Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) Южно-Казахстанской области на строительство объектов в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы»» изложить в следующей редакции:
«006 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) Южно-Казахстанской области на строительство объектов в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы»;
в функциональной подгруппе 2 «Коммунальное хозяйство»:
администратора бюджетных программ 279 «Управление энергетики и коммунального хозяйства области» изложить в следующей редакции:
«279 Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области»;
в функциональной группе 09 «Топливно-энергетический комплекс и недропользование»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования»:
администратора бюджетных программ 279 «Управление энергетики и коммунального хозяйства области» изложить в следующей редакции:
«279 Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»: по администратору бюджетных программ 258 «Управление экономики и бюджетного планирования области»:
бюджетную программу 099 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов» изложить в следующей редакции:
«099 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
администратора бюджетных программ 279 «Управление энергетики и коммунального хозяйства области» изложить в следующей редакции:
«279 Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области»;

14 «Борышқа қызмет көрсету» функционалдық тобында «92 289» деген цифрлар «92 309» деген цифрлармен ауыстырылсын;
1 «Борышқа қызмет көрсету» функционалдық кіші тобында «92 289» деген цифрлар «92 309» деген цифрлармен ауыстырылсын;
257 «Облыстың қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша «92 289» деген цифрлар «92 309» деген цифрлармен ауыстырылсын;
016 «Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету» бағдарламасында «67 112» деген цифрлар «67 132» деген цифрлармен ауыстырылсын;
ІІІ «Таза бюджеттiк кредиттеу» бөлігінде «5 567 255» деген цифрлар «4 691 289» деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
1 «Ауыл шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
258 «Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«007 Әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер»;
«Бюджеттік кредиттерді өтеу» кіші бөлімі мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕРДІ ӨТЕУ 1 586 420
5 Бюджеттік кредиттерді өтеу 1 586 420
01 Бюджеттік кредиттерді өтеу 1 586 420
1 Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттерді өтеу 1 578 454
2 Пайдаланылмаған кредиттердің сомаларын қайтару 7 966»;
V «Бюджет тапшылығы (профицитi)» бөлігінде «-7 615 565» деген цифрлар «- 6 739 599» цифрларымен ауыстырылсын;
VI «Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)» бөлігінде «7 615 565» деген цифрлар «6 739 599» цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Н.Әбишов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ә.Досболов

в функциональной группе 14 «Обслуживание долга» цифры «92 289» заменить цифрами «92 309»;
в функциональной подгруппе 1 «Обслуживание долга» цифры «92 289» заменить цифрами «92 309»;
по администратору бюджетных программ 257 «Управление финансов области» цифры «92 289» заменить цифрами «92 309»;
по программе 016 «Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета» цифры «67 112» заменить цифрами «67 132»;
в разделе III «Чистое бюджетное кредитование» цифры «5 567 255» заменить цифрами «4 691 289»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 258 «Управление экономики и бюджетного планирования области»:
бюджетную программу 007 «Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов» изложить в следующей редакции:
«007 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов»;
подраздел «Погашение бюджетных кредитов» изложить в новой редакции:
«ПОГАШЕНИЕ БЮДЖЕТНЫХ КРЕДИТОВ 1 586 420
5 Погашение бюджетных кредитов 1 586 420
01 Погашение бюджетных кредитов 1 586 420
Погашение бюджетных кредитов, выданных
из государственного бюджета 1 578 454
2 Возврат сумм неиспользованных бюджетных
кредитов 7 966»;
в разделе V Дефицит (профицит) бюджета цифры «-7 615 565» заменить цифрами «- 6 739 599»;
в разделе VI Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры «7 615 565» заменить цифрами «6 739 599».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии областного маслихата   Н.Абишов
Секретарь областного маслихата             А.Досболов