"2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 43/369-4с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 47/398-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 сәуірде N 14-1-136 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 1-12 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012.01.30 N 1-12 хатымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы № 38/389-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2044 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-128 тіркелген, 2011 жылдың 12 қаңтарында және 3 ақпанында "Оңтүстік таңы" № 01-02, № 5 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы «38 245 859» деген сандар «44 693 454» деген сандармен ауыстырылсын;
«16 291 606» деген сандар «22 739 201» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «44 249 181» деген сандар «51 664 776» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-5 991 764» деген сандар «-6 959 764» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «5 991 764» деген сандар «6 959 764» деген сандармен ауыстырылсын, «6 004 141» деген сандар «6 972 141» деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2. 2011 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру нысандарын күрделі жөндеуден өткізуге – 215 000 мың теңге;
ВИЧ жұқтырған балалары бар отбасыларға сәбиге қарау бойынша ай сайынғы өтемақы төлеуге – 15 208 мың теңге;
қаланы абаттандыру шығындарына – 1 988 664 мың теңге;
уақытша пайдалануға автотұрақтар ұйымдастыруға – 71 985 мың теңге;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 43/369-4с "О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 марта 2011 года N 47/398-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 5 апреля 2011 года N 14-1-136. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 1-12
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2012 N 1-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2011 года № 38/389-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2044 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с «О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-128, опубликовано в газете «Рабат» № 3 от 19 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «38 245 859» заменить цифрами «44 693 454»;
цифры «16 291 606» заменить цифрами «22 739 201»;
в подпункте 2) цифры «44 249 181» заменить цифрами «51 664 776»;
в подпункте 5) цифры «-5 991 764» заменить цифрами «-6 959 764»;
в подпункте 6) цифры «5 991 764» заменить цифрами «6 959 764», цифры «6 004 141» заменить цифрами «6 972 141»;
пункт 2 изложить в новой редакции:
«2. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на следующие цели:
на проведение капитального ремонта объектов образования – 215 000 тыс.тенге;
на выплату ежемесячной компенсации по уходу за ребенком семьям, имеющим ВИЧ инфицированных детей – 15 208 тыс.тенге;
на затраты по благоустройству города – 1 988 664 тыс.тенге;
на организацию автостоянок временного пользования – 71 985 тыс.тенге;

бағдаршам нысандарын сатып алуға және орнатуға – 189 336 мың теңге;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге – 2 093 мың теңге;
қаладағы сәулет және қала құрылысы бойынша егжей-тегжейлі жобаларды әзірлеуге – 136 314 мың теңге;
қала жолдарын орташа жөндеуге – 3 923 005 мың теңге.».
2-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2-1. 2011 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 592 439 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 834 647 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 1 060 992 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және сатып алуға 461 600,0 мың теңге.».
2-2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2-2. 2011 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 12 291 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 25 956 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 117 936 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 7 980 мың теңге;
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 78 000 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 328 075 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 15 520 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 285 267 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге – 147 290 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 37 857 мың теңге.».
2-3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2-3. 2011 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға – 4 081 667 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және сатып алуға – 324 333 мың теңге;
инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға; жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 4 636 700 мың теңге;

на закуп и установку светофорных объектов – 189 336 тыс.тенге;
на организацию проведения ветеринарных мероприятий против энзоотических болезней животных – 2 093 тыс.тенге;
на разработку проектов детальной планировки по архитектуре и градостроительству города – 136 314 тыс.тенге;
на средний ремонт дорог города – 3 923 005 тыс.тенге.»;
пункт 2-1 изложить в новой редакции:
«2-1. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие цели:
на строительство и реконструкцию объектов образования – 592 439 тыс.тенге;
на развитие системы водоснабжения – 834 647 тыс.тенге;
на развитие теплоэнергетической системы – 1 060 992 тыс.тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 461 600 тыс.тенге.»;
пункт 2-2 изложить в новой редакции:
«2-2. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие цели:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 12 291 тыс.тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 25 956 тыс.тенге;
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 117 936 тыс.тенге;
введение стандартов специальных социальных услуг -7 980 тыс.тенге;
поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020» - 78 000 тыс.тенге;
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 328 075 тыс.тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 15 520 тыс.тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 285 267 тыс.тенге;
на оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020 – 147 290;
на обеспечение деятельности центров занятости – 37 857 тыс.тенге.»;
пункт 2-3 изложить в новой редакции:
«2-3. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:
строительство и реконструкция объектов образования – 4 081 667 тыс.тенге;
строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 324 333 тыс.тенге;
развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 4 636 700 тыс.тенге;

сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 1 654 005 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 250 000 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 925 100 мың теңге;
жылу энергетикалық жүйені дамытуға – 319 941 мың теңге.».
2-4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2-4. 2011 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредиттер келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
тұрғын үй құрылыс жинақ жүйесі арқылы тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 1 000 000 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 868 000 мың теңге;
«Нұрлы көш» бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 5 104 141 мың теңге.».
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

развитие системы водоснабжения – 1 654 005 тыс.тенге;
развитие инженерно - коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 250 000 тыс.тенге;
развитие объектов спорта – 925 100 тыс.тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 319 941 тыс.тенге.»;
пункт 2-4 изложить в новой редакции:
«2-4. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета на следующие цели:
строительство и (или) приобретение жилья через систему жилищных строительных сбережений – 1 000 000 тыс.тенге;
строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020 – 868 000 тыс.тенге;
строительство и (или) приобретение жилья по программе «Нурлы кош» – 5 104 141 тыс.тенге.»;
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.