Шымкент қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қазандағы "2011 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы" № 1186 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 8 қарашадағы N 1257 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 қарашада N 14-1-145 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің орынбасарының 2012 жылғы 8 ақпандағы № 5/12-618 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің орынбасарының 2012.02.08 № 5/12-618 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы» Шымкент қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 1186 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-142 тіркелген, 2011 жылғы 28 қазандағы «Шымкент келбеті» газетінің № 34 нөмірінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес 161-194 тармақтармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.М. Нарымбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А.Жетпісбаев
Шымкент қаласы әкімдігінің

О внесении дополнения в постановление акимата города Шымкент от 18 октября 2011 года № 1186 "Об организации молодежной практики на 2011 год"
Постановление акимата города Шымкента Южно-Казахстанской области от 8 ноября 2011 года N 1257. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 9 ноября 2011 года N 14-1-145. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо заместителя акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 8 февраля 2012 года № 5/12-618
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо заместителя акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 08.02.2012 № 5/2-618.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7,  статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»», акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 18 октября 2011 года № 1186 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-142, опубликовано 28 октября 2011 года в № 34 газеты «Панорама Шымкента») следующие дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктами 161-194 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нарымбетова Б.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                А.Жетписбаев
Утверждено постановлением
акимата города Шымкент