2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 20 қазандағы N 447 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 қазанда N 14-2-113 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 ақпандағы N 148 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2012.02.02 N 148 хатымен.

Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 20 октября 2011 года № 447. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 31 октября 2011 года № 14-2-113. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 2 февраля 2012 года № 148)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 02.02.2012 № 148).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-7 тармақшасына, 18-2 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілер қосымшадағы тізбеге сәйкес бекітілісін.

В соответствии подпунктом 5-7 статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с потребностью регионального рынка труда утвердить перечень работодателей на 2011 год согласно приложения для прохождения молодежной практики.