Арыс қаласынының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 34 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада N 14-2-116 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімінің 20.03.2014 № 2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес Арыс қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Арыс қаласының аумағындағы сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Қ.Сыдықов
КЕЛІСІЛДІ:
Арыс қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
_______________________ Ағыбаев Талғат Құдайбергенұлы
22 қараша 2011 жыл
Қала әкімінің 2011 жылғы
22 қарашадағы
№ 34 шешіміне қосымша
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы - С.Қожанов атындағы жалпы орта мектебі, Әл-Фараби көшесі № 9.
Шекаралары: Көктем шағынауданындағы № 1-128 үйлер, Әбдіразахов көшесіндегі № 1-44, 46, 49 үйлер, Ақынбеков көшесіндегі № 68-140 үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі № 2,4,6 үйлер, МПС № 1-8 үйлер, Құдайбердіұлы көшесіндегі № 59-104 үйлер, Елшінбеков көшесіндегі № 1-43 үйлер, Борықбаев көшесіндегі № 1-12 үйлер.
№ 163 сайлау учаскесі
Орталығы: Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі, Әуезов көшесі № 25.
Шекаралары: Тәжібаев көшесіндегі № 70-94 үйлер, Жұмабаев көшесіндегі № 15-103 үйлер, Ақынбеков көшесіндегі № 15-67 үйлер, Құдайберді көшесіндегі № 1-58 үйлер, Мұсабек батыр көшесіндегі № 15-62 үйлер, Әуезов көшесіндегі № 22-37 үйлер, Мырзашев көшесінің тақ жағындағы № 39-57 және жұп жағындағы № 58-82 үйлер, № 32 МПС үйі, Жастар үйі, Сапақ би көшесіндегі № 1-37 үйлер.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: № 376 бастауыш мектебі, Ақынбеков көшесі № 10.
Шекаралары: М.Жұмабаев көшесіндегі № 1-14 үйлер, Амангелді көшесіндегі № 1-34 үйлер, Байтұрсынов көшесіндегі № 1-39 үйлер, Дулатбаев көшесіндегі № 36-72 үйлер, ІІ Арыстағы МПС-тің 12 үйі, З.Тойбекова көшесіндегі № 24-31 үйлер, Майлықожа көшесіндегі № 100-112 үйлер, Ақынбеков көшесіндегі 1-14 үйлер, Ергөбек көшесінің тақ жағындағы № 1-61 үйлер.
№ 165 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай атындағы жалпы орта мектеп интернаты, Байтұрсынов көшесі № 141.
Шекаралары: Әбдіразақов көшесіндегі № 45 үй, Жұмабаев көшесіндегі № 104-152 үйлер, Аманкелді көшесіндегі № 35-126 үйлер, А.Байтұрсынов көшесіндегі № 40-190 үйлер, Тәжібаев көшесіндегі № 8-31 үйлер, Мырзашев көшесінің тақ жағындағы № 19-37 және жұп жағындағы 42-56 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі 1-4 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 31-55 үйлер, Отаров көшесіндегі № 7-10 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 23-33 үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі 5-7 үйлер.
№ 166 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории города Арыс
Решение акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 22 ноября 2011 года № 34. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 22 ноября 2011 года № 14-2-116. Утратило силу решением акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 20 марта 2014 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 20.03.2014 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» аким города Арыс РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Арыс согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города                                К.Сыдыков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Арысской городской
избирательной комиссии
_____________________ Агыбаев Талгат Кудайбергенович
22 ноября 2011 года
Приложение к решению
акима города № 34
от 22 ноября 2011 года
Избирательный участок № 162
Центр: общая средняя школа имени С.Кожанова, улица Аль-Фараби, № 9.
Границы: дома № 1-128 микрорайона «Коктем», дома № 1-44, 46, 49 по улице Абдразакова, дома № 68-140 по улице Ахимбекова, дома № 2, 4, 6 по улице Аль-Фараби, дома МПС № 1-8, дома № 59-104 по улице Кудайбердиулы, дома № 1-43 по улице Елшинбекова, дома № 1-12 по улице Борыкбаева.
Избирательный участок № 163
Центр: общая средняя школа имени Б.Момышулы, улица Ауэзова, № 25.
Границы: дома № 70-94 по улице Тажибаева, дома № 15-103 по улице Жумабаева, дома № 15-67 по улице Ахынбекова, дома № 1-58 по улице Кудайбердиулы, дома № 15-62 по улице Мусабек батыра, дома № 22-37 по улице Ауезова, дома № 39-57 по нечетной стороне и дома № 58-82 по четной стороне улицы Мырзашева, дом МПС № 32, Дом молодежи, дома № 14-37 по улице Сапак бия.
Избирательный участок № 164
Центр: начальная школа № 376, улица Ахимбекова, № 10.
Границы: дома № 1-14 по улице М.Жумабаева, дома № 1-34 по улице Амангелди, дома № 1-39 по улице Байтурсынова, дома № 36-72 по улице Дулатбаева, 12 дома МПС на Арыс ІІ, дома № 24-31 по улице З.Тойбековой, дома № 100-112 по улице Майлыкожа, дома № 1-14 по улице Ахимбекова, дома № 1-61 по нечетной стороне улицы Ергобека.
Избирательный участок № 165
Центр: общая средняя школа интернат имени Абая, улица Байтурсынова, № 141.
Границы: дом № 45 по улице Абдразахова, дома № 104-152 по улице Жумабаева, дома № 35-126 по улице Амангелди, дома № 40-190 по улице А.Байтурсынова, дома № 8-31 по улице Тажибаева, дома № 19-37 по нечетной стороны и дома № 42-56 по четной стороны улицы Мырзашева, дома № 1-4 по улице М.Ауезова, дома № 31-55 по улицы Рыскулова, дома № 7-10 по улице Отарова, дома № 23-33 по улице Мусрепова, дома № 5-7 по улице Аль-Фараби.
Избирательный участок № 166

Орталығы: № 17 кәсіптік лицей, Дулатов көшесі № 97-а.
Шекаралары: Аймауытов көшесінің тақ жағындағы үйлер, Ергөбек көшесіндегі № 1-177 үйлер, Дулатов көшесіндегі № 1-194 үйлер, З.Тойбекова көшесіндегі № 18-23 үйлер, Майлықожа көшесіндегі № 5-17 үйлер, Дулатбаев көшесіндегі № 29-35 үйлер, Тәжібаев көшесіндегі № 32-69 үйлер, Орынбаев көшесіндегі № 10-19 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 29-35 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 8-22 үйлер.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: № 2 бастауыш мектебі, О.Байдаулетов көшесі нөмірсіз үй.
Шекаралары: Ш.Елетов көшесіндегі № 1-55 үйлер, Оразбаева көшесіндегі № 1-51 үйлер, Ерубаев көшесіндегі № 1-32 үйлер, Аманжар көшесіндегі № 1-47 үйлер, Тілеубердин көшесіндегі № 1-35 үйлер, Жаманқара көшесіндегі № 1-34 үйлер, Кенжеханов көшесіндегі № 1-88 үйлер, Саяжай көшесіндегі № 1-92 үйлер, Багов көшесіндегі № 1-19 үйлер, Байдаулетов көшесіндегі № 1-30 үйлер, Қ.Жансары көшесіндегі № 1-15 үйлер, Ұ.Оразалиева көшесіндегі № 1-10 үйлер, О.Бекбауов көшесіндегі № 1-10 үйлер, Р.Садуов көшесіндегі № 1-6 үйлер, Е.Қансейтов көшесіндегі № 1-3 үйлер, Көкшетау көшесіндегі № 1-6 үйлер, А.Тағаев көшесіндегі № 1-10 үйлер, Атырау көшесіндегі № 1-10 үйлер, М.Бастарбеков көшесіндегі № 1-19 үйлер, Шымкент көшесіндегі № 1-17 үйлер, Астана көшесіндегі № 1-10 үйлер, А.Ержанов көшесіндегі № 1-17 үйлер, 1 мамыр көшесіндегі № 1-105 үйлер, М.Жүсіпқожа көшесіндегі № 1-99 үйлер, М.Назаров көшесіндегі № 1-23 үйлер, Сапарбай болыс көшесіндегі 1-30 үйлер, Төле би көшесіндегі № 176-207 үйлер, Ибрагимов көшесіндегі № 162-200 үйлер, Салықбаев көшесіндегі № 144а-170 үйлер.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: № 32 Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта мектебі, Салықбаев көшесі № 33.
Шекаралары: Аймауытов көшесінің жұп жағындағы үйлер, Ибрагимов көшесіндегі № 1-161 үйлер, З.Тойбекова көшесіндегі № 1-17 үйлер, Дулатбаев көшесіндегі № 1-28 үйлер, Тәжібаев көшесіндегі № 1-7 үйлер, Мырзашев көшесіндегі № 17-35 үйлер, Орынбаев көшесіндегі № 5-10 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 8-14 үйлер, Отаров көшесіндегі № 1-3 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 3-8 үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесіндегі үйлер, Майлықожа көшесіндегі № 1-4 үйлер.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Әуезов атындағы мектеп гимназиясы, Салықбаев көшесі № 25.
Шекаралары: Төле би көшесіндегі № 1-175 үйлер, Салықбаев көшесіндегі № 1-144 үйлер, Қазыбек би көшесіндегі тақ сан жағындағы үйлер, Әйтеке би көшесіндегі № 102, 104 үйлер, Мырзашев көшесіндегі № 1-16 үйлер, Орынбаев көшесіндегі № 1-4 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 1-7 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 1, 2 үйлер.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: № 8 В.Комаров атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып ғимараты, Байжанов көшесіндегі нөмірсіз үй.
Шекаралары: Қазыбек би көшесіндегі жұп сан жанындағы үйлер, Әйтеке би көшесіндегі № 2, 26, 27, 28, 41, 48, 61, 66, 161, 167 үйлер, Әділбек би көшесіндегі № 3-30 үйлер, Жаппарқұлов көшесіндегі № 1-16, № 24 үйлер, С.Байжанов көшесіндегі № 1-57 үйлер, Т.Арынбаев көшесіндегі № 1-53 үйлер, Битөреұлы Мұса көшесіндегі № 30-52 үйлер, Ақмұрзаев көшесіндегі № 1-37 үйлер.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: № 8 В.Комаров атындағы жалпы орта мектебі, Әділбек би көшесіндегі нөмірсіз үй.

Центр: Профессиональный лицей № 17, улица Дулатова, № 97а.
Границы: дома по нечетной стороне улицы Аймаутова, дома № 1-177 по улице Ергобека, дома № 1-194 по улице Дулатова, дома № 18-23 по улице З.Тойбековой, дома № 5-17 по улице Майлыкожа, дома № 29-35 по улице Дулатбаева, дома № 32-69 по улице Тажибаева, дома № 10-19 по улице Орынбаева, дома № 29-35 по улице Рыскулова, дома № 8-22 по улице Мусрепова.
Избирательный участок № 167
Центр: Начальная школа № 2, улица Автобаза, без номера.
Границы: дома № 1-55 по улице Ш.Елетова, дома № 1-51 по улице Оразбаева, дома № 1-32 по улице Ерубаева, дома № 1-47 по улице Аманжара, дома № 1-35 по улице Тилеубердина, дома № 1-34 по улице Жаманкара, дома № 1-88 по улице Кенжеханова, дома № 1-92 по улице Саяжай, дома № 1-19 по улице Багова, дома № 1-30 по улице Байдаулетова, дома № 1-15 по улице К.Жансары, дома № 1-10 по улице У.Оразалиевой, дома № 1-10 по улице О.Бекбауова, дома № 1-6 по улице Р.Садуова, дома № 1-3 по улице Е.Кансейтова, дома № 1-6 по улице Кокшетау, дома № 1-10 по улице А.Тагаева, дома № 1-10 по улице Атырау, дома № 1-19 по улице М.Бастарбекова, дома № 1-17 по улице Шымкента, дома № 1-10 по улице Астана, дома № 1-17 по улице А.Ержанова, дома № 1-105 по улице 1 мая, дома № 1-99 по улице М.Жусипкожа, дома № 1-23 по улице Н.Назарова, дома № 1-30 по улице Сапарбай болыс, дома № 176-207 по улице Толе би, дома № 162-200 по улице Ибрагимова, дома № 144а-170 по улице Салыкбаева.
Избирательный участок № 168
Центр: общая средняя школа № 32 имени А.Жангельдина, улица Салыкбаева, № 33.
Границы: дома по четной стороне улицы Аймаутова, дома № 1-161 по улице Ибрагимова, дома № 1-17 по улице З.Тойбековой, дома № 1-28 по улице Дулатбаева, дома № 1-7 по улице Тажибаева, дома № 17-35 по улице Мырзашева, дома № 5-10 по улице Орынбаева, дома № 8-14 по улице Рыскулова, дома № 1-3 по улице Отарова, дома №3-8 по улице Мусрепова, дома по улице Ш.Калдаякова, дома № 1-4 по улице Майлыкожа.
Избирательный участок № 169
Центр: школа гимназия имени М.Ауезова, улица Салыкбаева, № 25.
Границы: дома № 1-175 по улице Толе би, дома № 1-144 по улице Салыкбаева, дома по нечетной стороне улицы Казыбек би, дома № 102-104 по улице Айтеке би, дома № 1-16 по улице Мырзашева, дома № 1-4 по улице Орынбаева, дома № 1-7 по улице Рыскулова, дома № 1, 2 по улице Мусрепова.
Избирательный участок № 170
Центр: Здание начальных классов общей средней школы № 8 имени В.Комарова, улица Байжанова, без номера.
Границы: дома по четной стороне улицы Казыбек би, дома № 2, 26, 27, 28, 41,48, 61, 66, 161, 167 по улице Айтеке би, дома № 3-30 по улице Адилбек би, дома № 1-24 по улице Жаппаркулова, дома № 1-57 по улице Байжанова, дома № 1-53 по улице Арынбаева, дома № 30-52 по улице Битореулы Муса, дома № 1-37 по Акмурзаева.
Избирательный участок № 171
Центр: общая средняя школа № 8 имени В.Комарова, улица Адилбек би, без номера.

Шекаралары: Әйтеке би көшесіндегі № 1-175 үйлер, МПС Арыс-I көшесіндегі 1-233 үйлер, Мехколонна көшесіндегі № 1-64 үйлер.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: № 1 жалпы орта мектебі, Ешназаров көшесі нөмірсіз үй.
Шекаралары: К.Омаров көшесіндегі № 1-155 үйлер, Б.Онтаев көшесіндегі № 1-156 үйлер, Н.Исмаилов көшесіндегі № 1-76 үйлер, Балғымбеков көшесіндегі № 1-36 үйлер, Егембердиев көшесіндегі № 1-17 үйлер, Жәнібеков көшесіндегі № 1-74 үйлер, Ешназаров көшесіндегі № 1-54 үйлер, Әужан болыс көшесіндегі № 1-67 үйлер, Қазақстан көшесіндегі № 1-126 үйлер, Досқараев көшесіндегі № 1-49 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесіндегі № 1-22 үйлер, Ж.Омаров көшесіндегі № 1-54 үйлер, Ақкөзов көшесіндегі № 1-39 үйлер, Қабылсай көшесіндегі № 1-31, Оңтүстік көшесіндегі № 1-21 үйлер.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі, Әсілбеков көшесі № 4
Шекаралары: Достық көшесінің тақ жағындағы үйлер, Асылбеков көшесіндегі № 1-66 үйлер, Отарбеков көшесіндегі № 1-31 үйлер, Мақатаев көшесіндегі № 1-37 үйлер, К.Байсейітова көшесіндегі № 1-22 үйлер, Зілғараев көшесіндегі № 1-45 үйлер, ШПЗ көшесіндегі № 1-247 үйлер, М.Исламқұлов көшесіндегі № 1-46 үйлер, Талдықұдық шағынауданындағы үйлер.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: «Арыс ВЧД» ЖШС, Шаяхметов көшесі нөмірсіз үй.
Шекаралары: Достық көшесінің жұп жанындағы үйлер, Әзизаев көшесіндегі № 1-11 үйлер, Ш.Битөре көшесіндегі № 1-60 үйлер, К.Дербісбеков көшесіндегі № 1-14 үйлер, Ө.Сарбасов көшесіндегі № 1-16 үйлер, Шаттық көшесіндегі № 1-20 үйлер, Ынтымақ көшесіндегі № 1-20 үйлер, Бірлік көшесіндегі № 1-20 үйлер, Д.Нұрпейісова көшесіндегі № 1-47 үйлер, Ілиясов көшесіндегі № 1-139 үйлер, Полторацкий көшесіндегі № 1-14 үйлер, Теміржолшылар көшесіндегі № 1-9 үйлер.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: № 372 бастауыш мектебі, П.Арапов көшесі нөмірсіз үй.
Шекаралары: П.Арапов көшесіндегі № 1-72 үйлер, Хлопком көшесіндегі № 1-24 үйлер, Момышов көшесіндегі № 1-11 үйлер, Е.Орманов көшесіндегі № 1-5 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1-15 үйлер, Алматы көшесіндегі № 1-8 үйлер, М.Мәметова көшесіндегі № 1-19 үйлер, Абай көшесіндегі № 1-43 үйлер, Шоқан көшесіндегі № 1-47 үйлер, Сырдария көшесіндегі № 1-26 үйлер, Ақдала көшесіндегі № 1-16 үйлер, Оңғарбеков көшесіндегі № 1-14 үйлер, Жамбыл көшесіндегі № 1-12 үйлер, А.Тоқмағамбетов көшесіндегі № 1-104 үйлер, Мырзашов көшесіндегі № 1-34 үйлер, Орынбаев көшесіндегі № 1-4 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 1-7 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 1-2 үйлер, Момышұлы көшесіндегі № 1-42 үйлер, Жастар көшесіндегі № 1-19 үйлер, Ғ.Мұстафин көшесіндегі № 1-30 үйлер, Наурыз көшесіндегі № 1-80 үйлер.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: И.Журба атындағы негізгі мектебі, Арыс қаласының әскери қалашығы.

Границы: дома № 1-175 по улице Айтеке би, дома № 1-233 МПС Арыс-І, дома № 1-64 по улице Мехколонна.
Избирательный участок № 172
Центр: общая средняя школа № 1, улица Ешназарова, без номера.
Границы: дома № 1-155 по улице К.Омарова, дома № 1-156 по улице Б.Онтаева, дома № 1-76 по улице Н.Исмаилова, дома № 1-36 по улице Балгынбекова, дома № 1-17 по улица Егембердиева, дома № 1-74 по улице Жанибекова, дома № 1-54 по улице Ешназарова, дома № 1-67 по улице Аужан болыса, дома № 1-126 по улице Казахстан, дома № 1-49 по улице Доскараева, дома № 1-22 по улице Г.Муратбаева, дома № 1-54 по улице Ж.Омарова, дома № 1-39 по улице Аккузова, дома № 1-31 по улице Кабулсай, дома № 1-21 по улице Южной.
Избирательный участок № 173
Центр: общая средняя школа имени С.Сейфуллина, улица Асильбекова, № 4.
Границы: дома по нечетной стороны по улице Достык, дома № 1-66 по улице Асылбекова, дома № 1-31 по улице Отарбекова, дома № 1-37 по улице Макатаева, дома № 1-22 по улице К.Байсеитовой, дома № 1-45 по улице Зилгараева, дома № 1-247 по улице ШПЗ, дома № 1-46 по улице М.Исламкулова, дома микрорайона Талдыкудык.
Избирательный участок № 174
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью «Арыс ВЧД», улица Шаяхметова, без номера.
Границы: дома четной стороны по улицы Достык, дома № 1-11 по улице Азизаева, дома № 1-60 по улице Ш.Биторе, дома № 1-14 по улице К.Дербисбекова, дома № 1-16 по улице О.Сарбасова, дома № 1-20 по улице Шаттык, дома № 1-20 по улице Ынтымак, дома № 1-20 по улице Бирлик, дома № 1-47 по улице Д.Нурпеисовой, дома № 1-39 по улице Илиясова, дома № 1-14 по улице Полторацкого, дома № 1-9 по улице Темиржолшы.
Избирательный участок № 175
Центр: начальная школа № 372, улица П.Арапова, без номера.
Границы: дома № 1-72 по улице П.Арапова, дома № 1-24 по улице Хлопком, дома № 1-11 по улице Момышова, дома № 1-5 по улице Е.Орманова, дома № 1-15 по улице Бейбитшилик, дома № 1-8 по улице Алматы, дома № 1-19 по улице М. Маметовой, дома № 1-43 по улице Абая, дома № 1-47 по улице Шохана, дома № 1-26 по улице Сырдарья, дома № 1-16 по улице Акдала, дома № 1-14 по улице Онгарбекова, дома № 1-12 по улице Жамбыла, дома № 1-104 по улице А.Токмаганбетова, дома № 1-34 по улице Мырзашева, дома № 1-4 по улице Орынбаева, дома № 1-7 по улице Рыскулова, дома № 1, 2 по улице Мусрепова, дома № 1-42 по улице Момышулы, дома № 1-19 по улице Жастар, дома № 1-30 по улице Г.Мустафина, дома № 1-80 по улице Наурыз.
Избирательный участок № 176
Центр: основная школа имени И.Журба, военный городок города Арыс.

Шекаралары: клуб, 1, 2 квартал.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Адамбеков атындағы жалпы орта мектебі, Задария ауылдық округі С.Сейфуллин көшесі № 37.
Шекаралары: Абай көшесіндегі № 1-21 үйлер, Қажымұқан көшесіндегі № 1-24 үйлер, С.Сейфуллин көшесіндегі № 1-44 үйлер, А.Құлжабаев көшесіндегі № 1-41 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесіндегі № 1-15 үйлер, Жанкелдин көшесіндегі № 1-35 үйлер, Ш.Уалиханов көшесіндегі № 1-33 үйлер, Шәкәрім көшесіндегі № 1-22 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 1-39 үйлер, Ж.Аймауытов көшесіндегі № 1-29 үйлер, А.Байтұрсынов көшесіндегі № 1-18 үйлер, Т.Әубәкіров көшесіндегі № 1-20 үйлер, Н.Ақылбекұлы көшесіндегі № 1-8 үйлер, Сейітбек көшесіндегі № 1-54 үйлер, Б.Шүкірбеков көшесіндегі № 1-31 үйлер, М.Мәметова көшесіндегі № 1-28 үйлер, К.Ішпеков көшесіндегі № 1-34 үйлер, К.Бекжанов көшесіндегі № 1-13 үйлер, А.Маханбеткәрім көшесіндегі № 1-21 үйлер, Б.Исаханов көшесіндегі № 1-32 үйлер, К.Садықов көшесіндегі № 1-16 үйлер.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Макаренко атындағы жалпы орта мектебі, Задария ауылдық округі, Шөгірлі елді мекені.
Шекарасы: Шөгірлі елді мекеніндегі үйлер.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Монтайтас аулының клубы, Монтайтас ауылдық округі, Б.Онтаев көшесі № 6.
Шекаралары: Монтайтас елді мекеніндегі үйлер, Қожатоғай елді мекеніндегі үйлер.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Тілеубердин атындағы жалпы орта мектебі, Монтайтас ауылдық округі, Шағыр стансасы.
Шекаралары: Шағыр елді мекеніндегі үйлер, Тоғансай елді мекеніндегі үйлер.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабылсай негізгі орта мектебі, Монтайтас ауылдық округі, Қабылсай елді мекені.
Шекаралары: Қабылсай елді мекеніндегі үйлер, Ақтас елді мекеніндегі үйлер, Бақырша елді мекеніндегі үйлер, № 42 разъезд елді мекеніндегі үйлер.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектебі, Ақдала ауылдық округі, С.Ерубаев көшесіндегі нөмірсіз үй.
Шекаралары: Ақдала елді мекеніндегі үйлер, Онтам елді мекеніндегі үйлер, П.Арапов елді мекеніндегі үйлер.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: Тоғайлы елді мекеніндегі медициналық тірек, Ақдала ауылдық округі, Тоғайлы елді мекені.
Шекаралары: Ақын-Жақып елді мекеніндегі үйлер, Тақыркөл елді мекеніндегі үйлер. Тоғайлы елді мекеніндегі үйлер.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: Ж.Тәшенов атындағы жалпы орта мектебі, Дермене ауылдық округі, М.Әуезов көшесі № 6.
Шекарасы: Дермене елді мекеніндегі үйлер.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: Б.Кенжебаев атындағы жалпы орта мектебі, Дермене ауылдық округі, Қаражантақ елді мекені.
Шекарасы: Қаражантақ елді мекеніндегі үйлер.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаражантақ жалпы орта мектебі, Дермене ауылдық округі, Саналы елді мекені.
Шекаралары: Саналы елді мекеніндегі үйлер, Шаян елді мекеніндегі үйлер.
№ 189 сайлау учаскесі
Орталығы: Теміржолшы бастауыш мектебі, Дермене ауылдық округі, Теміржолшы елді мекені.
Шекаралары: Теміржолшы елді мекеніндегі үйлер, № 40 разъезд елді мекеніндегі үйлер, Лесхоз елді мекеніндегі үйлер.
№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебі, Байырқұм ауылдық округі,Тұрғынбаев көшесі № 17.
Шекарасы: Байырқұм елді мекеніндегі үйлер.
№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Мәметова атындағы негізгі мектебі, Байырқұм ауылдық округі, Көкжиде елдімекені.
Шекарасы: Көкжиде елді мекеніндегі үйлер.
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы: Жосалы шағын жинақталған бастауыш мектебі, Байырқұм ауылдық округі, Жосалы елді мекені.
Шекарасы: Жосалы елді мекеніндегі үйлер.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: Аққала жалпы орта мектебі, Жиделі ауылдық округі, Аққала елді мекені.
Шекарасы: Аққала елді мекеніндегі үйлер.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: Жиделі жалпы орта мектебі, Жиделі ауылдық округі, Амангелді көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Жиделі елді мекеніндегі үйлер.

Граница: клуб, № 1,2 квартал.
Избирательный участок № 177
Центр: общая средняя школа имени С.Адамбекова, сельский округ Задария, улица Сейфуллина, № 37.
Границы: дома № 1-21 по улице Абая, дома № 1-24 по улице Кажмухана, дома № 1-44 по улице С.Сейфулина, дома № 1-41 по улице А.Кулжабаева, дома № 1-15 по улице Ы.Алтынсарина, дома № 1-35 по улице Жангельдина, дома № 1-33 по улице Ш.Уалиханова, дома № 1-22 по улице Шакарима, дома № 1-39 по улице Т.Рыскулова, дома № 1-29 по улице Ж.Аймаутова, дома № 1-18 по улице А.Байтурсынова, дома № 1-20 по улице Т.Аубакирова, дома № 1-8 по улице Н.Акылбекулы, дома №1-54 по улице Сейтбека, дома № 1-31 по улице Б.Шукирбекова, дома № 1-28 по улице М.Маметовой, дома № 1-34 по улице К.Шпекова, дома № 1-13 по улице К.Бегжанова, дома № 1-21 по улице А.Махамбеткарима, дома № 1-32 по улице Б.Исаханова, дома № 1-16 по улице К.Садыкова.
Избирательный участок № 178
Центр: общая средняя школа имени А.Макаренко, сельский округ Задария, населенный пункт Шогирли.
Граница: дома населенного пункта Шогирли.
Избирательный участок № 179
Центр: Монтайтаский сельский клуб, сельский округ Монтайтас, улица Б.Онтаева, № 6.
Границы: дома населенного пункта Монтайтас, дома населенного пункта Кожатогай.
Избирательный участок № 180
Центр: общая средняя школа имени А.Тилеубердина, сельский округ Монтайтас, станция Шагыр.
Граница: дома населенного пункта Шагыр, дома населенного пункта Тогансай.
Избирательный участок № 181
Центр: основная средняя школа Кабылсай, сельский округ Монтайтас, населенный пункт Кабылсай.
Границы: дома населенного пункта Кабылсай, дома населенного пункта Актас, дома населенного пункта Бакырша, дома населенного пункта № 42 разъезд.
Избирательный участок № 182
Центр: общая средняя школа имени С.Ерубаева, сельский округ Акдала, улица С.Ерубаева, без номера.
Границы: дома населенного пункта Акдала, дома населенного пункта Онтам, дома населенного пункта П.Арапов.
Избирательный участок № 183
Центр: медицинский пункт населенного пункта Тогайлы, сельский округ Акдала, населенный пункт Тогайлы.
Границы: дома населенного пункта Акын-Жакып, дома населенного пункта Такыркол, дома населенного пункта Тогайлы.
Избирательный участок № 186
Центр: общая средняя школа имени Ж.Ташенова, сельский округ Дермене, улица М.Ауезова, № 6.
Границы: дома населенного пункта Дермене.
Избирательный участок № 187
Центр: общая средняя школа имени Б.Кенжебаева, сельский округ Дермене, населенный пункт Каражантак.
Граница: дома населенного пункта Каражантак.
Избирательный участок № 188
Центр: общая средняя школа Каражантак, сельский округ Дермене, населенный пункт Саналы.
Границы: дома населенного пункта Саналы, дома населенного пункта Шаян.
Избирательный участок № 189
Центр: начальная школа Темиржолшы, сельский округ Дермене, населенный пункт Темиржолшы.
Границы: дома населенного пункта Темиржолшы, дома населенного пункта № 40 разъезд, дома населенного пункта Лесхоз.
Избирательный участок № 190
Центр: Общая средняя школа имени М.Шаханова, сельский округ Байыркум, улица Тургынбаев № 17.
Граница: дома населенного пункта Байыркум.
Избирательный участок № 191
Центр: основная школа имени М.Маметовой, сельский округ Байыркум, населенный пункт Кокжиде.
Граница: дома населенного пункта Кокжиде.
Избирательный участок № 192
Центр: малокомплектная начальная школа Жосалы, сельский округ Байыркум, населенный пункт Жосалы.
Граница: дома населенного пункта Жосалы.
Избирательный участок № 193
Центр: общая средняя школа Аккала, сельский округ Жидели, населенный пункт Аккала.
Граница: дома населенного пункта Аккала.
Избирательный участок № 194
Центр: общая средняя школа Жидели, сельский округ Жидели, улица Амангелди, без номера.
Граница: дома населенного пункта Жидели.