2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қазандағы N 329 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 қарашада N 14-3-116 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 тамыздағыдағы N 01-3-1-5037/1783 хатымен

Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 28 октября 2011 года N 329. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 3 ноября 2011 года N 14-3-116. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Кентауского городского акимата Южно-Казахстанской области от 14 августа 2012 года № 01-3-1-5037/1783

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2012.08.14 N 01-3-1-5037/1783 хатымен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-7) тармақшасына, 18-2-бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6-тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Кентауского городского акимата Южно-Казахстанской области от 14.08.2012 № 01-3-1-5037/1783
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7,  статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденные Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»», акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған 2011 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Алимановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н.Қалмұрзаев
Кентау қаласы әкімдігінің
28 қазандағы 2011 жылғы
№ 329 қаулысымен бекітілген
2011 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі

1. Утвердить прилагаемый на 2011 год перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кентау Алиманова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Калмурзаев Н.
Утвержден постановлением
акимата города Кентау
от 28 октября 2011 года № 329
Перечень работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики на 2011 год