Кентау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 268 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 қарашадағы N 343 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 қарашада N 14-3-118 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 9 ақпандағы N 40 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012.02.09 N 40 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің» 106-бабы 2-тармағы 4)-тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:6
1. «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 268 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-3-103 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтарда, 24 қаңтарда, 29 қаңтарда, 5 ақпанда, 10 ақпанда, 19 ақпанда, 26 ақпанда «Кентау шұғыласы» газетінің 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 нөмірлерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер –5544770 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –667220мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 11599 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8938 мың теңге;
трансферттер түсiмi –4857013 мың теңге;
2) шығындар –5437333 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2239 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –2358 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 140000 мың теңге қаржы активтерін сатып алу – 140000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34802 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 34802 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2268 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 119 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32653 мың тенге».

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 268 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Кентау Южно-Казахстанской области от 9 ноября 2011 года N 343. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 16 ноября 2011 года N 14-3-118. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата города Кентау Южно-Казахстанской области от 9 февраля 2012 года N 40
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата города Кентау Южно-Казахстанской области от 09.02.2012 N 40
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 268 «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-103), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5544770 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 667220 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11599 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8938 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4857013 тысяч тенге;
2) затраты – 5437333 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2239 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 2358 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 140000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 140000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34802 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34802 тысяч тенге.»;
поступление займов - 2268 тысяч тенге;
погашение займов - 119 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств-32653 тысяч тенге.».

32 653
2011 жылғы 09 қарашадағы № 343
Кентау қалалық мәслихатының
шешіміне 2-қосымша
2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 268
Кентау қалалық мәслихатының
шешіміне 6-қосымша
Кентау қаласының ауыл әкімдері аппараттарының 2011 жылға арналған бюджеті
( мың теңге)
Бағдарлама
Атауы
Ащысай ауылы  әкімі аппараты
Байылдыр ауылы әкімі аппараты
Хантағы ауылы    әкімі аппараты
Қарнақ ауылы әкімі аппараты
Барлығы
123 001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

32 653
Приложение № 2 к решению
Кентауского городского маслихата
от 09 ноября 2011 года № 343
Приложение № 6 к решению
Кентауского городского маслихата
от 22 декабря 2010 года № 268
Бюджет на 2011 год аппаратов акимов сельских округов города Кентау                                   (тыс. тенге)
Программа
Наименование
Аппарат акима ауыла Ачисай
Аппарат акима ауыла Байылдыр
Аппарат акима  ауыла Хантаги
Аппарат акима ауыла Карнак
Всего
123 001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа