Кентау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 329 "2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 403 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 желтоқсанда N 14-3-121 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 тамыздағыдағы N 01-3-1-5037/1783 хатымен

О внесении изменений в постановление акимата города Кентау от 28 октября 2011 года № 329 "Об организации молодежной практики на 2011 год"
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 8 декабря 2011 года N 403. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 9 декабря 2011 года N 14-3-121. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Кентауского городского акимата Южно-Казахстанской области от 14 августа 2012 года № 01-3-1-5037/1783

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2012.08.14 N 01-3-1-5037/1783 хатымен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-7) тармақшасына, 18-2-бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6-тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Кентауского городского акимата Южно-Казахстанской области от 14.08.2012 № 01-3-1-5037/1783
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7,  статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики утвержденные Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы» Кентау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 329 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-3-116 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 5 қарашасында «Кентау шұғыласы» газетінің 44/7758 нөмірінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в постановление акимата города Кентау от 28 октября 2011 года № 329 «Об организации молодежной практики на 2011 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-116, опубликовано 5 ноября 2011 года в номере 44/7758 газеты «Кентау») следующие изменения:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.