Түркістан қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 19 қазандағы № 934 "2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы N 1103 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 желтоқсанда N 14-4-108 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімі аппаратының 2013 жылғы 04 ақпандағы № 10114/403 хатымен)

О внесении изменений в постановление акимата города Туркестан от 19 октября 2011 года № 934 "Об организации молодежной практики на 2011 год"
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 28 ноября 2011 года N 1103. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 1 декабря 2011 года N 14-4-108. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 04 февраля 2013 года № 10114/403)

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімі аппаратының 04.02.2013 № 10114/403 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 10114/403).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7 статьи 7,  статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы" Түркістан қаласы әкімдігінің 19 қазан 2011 жылғы № 934 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-4-105 нөмірімен тіркелген, 05.11.2011 жылғы "Түркістан" газетінің 55-нөмірінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в постановление акимата города Туркестан от 19 октября 2011г. № 934 "Об организации молодежной практики на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-4-105, опубликовано 05.11.2011 года в номере 45 газеты «Туркистон») следующие изменения:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.