Түркістан қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/269-IV "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 52/345-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 желтоқсанда N 14-4-109. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 тамыздағы № 01-09/157 хатымен тіркелді
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012.08.06 № 01-09/157 хатымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 317 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін іске асыру туралы» облыс әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 428 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Түркістан қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/269-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-4-91-нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтарда «Түркістан» газетінің 3-нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 16 649 863 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 235 299 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7 862 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 974 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 15 360 728 мың теңге;
2) шығындар – 16 697 743 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 13 347 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 14 295 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 948 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -61 227 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 227 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 47 526 мың теңге.».
Аталған шешімнің 1-қосымшаcы осы шешімнің қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 21 декабря 2010 года № 41/269-IV "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2011 года N 52/345-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 13 декабря 2011 года N 14-4-109. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 6 августа 2012 года № 01-09/157
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 06.08.2012 № 01-09/157
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Южно-Казахстанского областного акимата от 2 декабря 2011 года № 317 «О внесении изменений в постановление акимата области от 22 декабря 2010 года № 428 «О реализации решения Южно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 21 декабря 2010 года № 41/269-IV «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-4-91, опубликовано 15 января 2011 года в газете «Түркістан» № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Туркестан городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложения 1 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 649 863 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 235 299 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 862 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 45 974 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 360 728 тысяч тенге;
2) затраты – 16 697 743 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 347 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 14 295 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 948 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61 227 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 227 тысяч тенге.»;
используемые остатки бюджетных средств – 47 526 тысяч тенге.
Приложение 1 указанного решения утвердить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.