Үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы N 102 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 наурызда N 14-5-107 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 6 мамырдағы № 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 06.05.2019 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат жетекшісі Б.Тасболатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: Р. Жолдас
КЕЛІСІЛДІ
Бәйдібек аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Турабеков Есимхан Кенесович
"24" ақпан 2011 жыл
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
"24" ақпандағы 2011 жылғы
№ 102 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Бәйдібек ауданы бойынша
1
Шаян ауылы Б. Қарашаұлы көшесі "Жастар сарайы" аялдамасының жаны
тақта
2
Шаян ауылы М.Ауезов көшесі "Мәдениет сарайы" аялдамасының жаны
тақта
3
Ағыбет ауылдық клубының жаны
тақта
4
Алғабас ауылдық ескі клубтың жаны
тақта
5
Жұлдыз ауылдық клубының жаны
тақта
6
Жаңаталап ауылдық клубының жаны
тақта
7
Шақпақ ауылдық клубының жаны
тақта
8
Қазата ауылдық клубының жаны
тақта
9
Таңатар ауылы туберкулезге қарсы диспансердің көше жағы
тақта
10
Шаян ауылы Ә.Жылқышиев көшесі "Оңтүстік жарық транзит" мекемесінің жаны
тақта
11
Боралдай ауылы Д.Батыршаев көшесі "Қаратау" мәдениет үйінің жаны
тақта
12
Жоғарғы Боралдай ауылындағы мектеп жанындағы көше бойына
тақта
13
Жыланды ауылдық кітапхананың жаны
тақта
14
Түйетас ауылдық клубының жаны
тақта
15
Амансай ауылы Б.Өтенбаев көшесіндегі клубтың жаны
тақта
16
Талап ауылы мектептің алдындағы көше
тақта
17
Сарыбұлақ ауылы О.Базарбеков көшесіндегі клубтың жаны
тақта
18
Ақжар ауылы Т.Боралдай мектебінің алдындағы көше
тақта
19
Теректі ауылдық клубының жаны
тақта
20
Қаратас ауылдық клубының жаны
тақта
21
Тайманов ауылы № 1 көше О.Тайманов мектебінің жаны
тақта
22
Кеңсай ауылы Ә.Тәшімбетов көшесі мен О.Дауылбаев көшесінің қиылысы
тақта
23
Қошқарата ауылы Ә.Бектібаев көшесіндегі клубтың жаны
тақта
24
Ақтас ауылы клубтың жаны
тақта
25
Сарқырама ауылындағы клубтың жаны
тақта
26
Шалдар ауылдық мәдениет үйінің жаны
тақта
27
Екпінді елді мекені Абай көшесі мен мен Түркістан-Шымкент тас жолының қиылысы
тақта
28
Жиенқұм ауылы № 2 көшедегі клубтың жаны
тақта
29
Ақбастау ауылы Ө.Оспанов көшесіндегі клубтың жаны
тақта
30
Тұрақты ауылдық клубының жаны
тақта
31
Кеңес ауылдық клубының жаны
тақта
32
Жолғабас ауылы Жолғабас мектебінің алдындағы көше
тақта
33
Жамбыл ауылы А.Айнақожа көшесі пошта жайының жаны
тақта
34
Тасқұдық ауылы № 1 көшедегі клубтың жаны
тақта
35
Шыбыт ауылы № 1 көшедегі клубтың жаны
тақта
36
Жүзімдік ауылы № 2 көшедегі клубтың жаны
тақта
37
Қызылжар ауылындағы медициналық тірек ғимаратының жаны
тақта
38
Мыңбұлақ ауылы "Нұра" мәдениет үйінің жаны
тақта
39
Бестоғай ауылы Қайнарбұлақ көшесіндегі клубтың жаны
тақта
40
Ақбұлақ ауылы Ақтөбе көшесіндегі медициналық тіректің жаны
тақта
41
Қайнарбұлақ ауылы клубтың жаны
тақта
42
Қосбұлақ ауылы клубтың жаны
тақта
43
Мәдениет ауылы клубтың жаны
тақта
44
Алмалы ауылы клубтың жаны
тақта
45
Жарықбас ауылы клубтың жаны
тақта
46
Бәйдібек ата ауылы Е.Шөкеев көшесіндегі кітапхананың жаны
тақта
47
Кеңестөбе ауылы № 1 көшедегі "Ақмешіт" мәдениет үйінің жаны
тақта
48
Бірлік ауылы № 2 көшедегі Нысанов мектебінің жаны
тақта
49
Кеңесодақ ауылы № 1 көшедегі Жиренов мектебінің жаны
тақта
50
Байжансай ауылы Байжансай көшесіндегі бұрынғы мектеп жайының жаны
тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 24 февраля 2011 года N 102. Зарегистрировано Управлением юстиции Байдибекского района Южно-Казахстанской области 2 марта 2011 года N 14-5-107. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Туркестанской области от 6 мая 2019 года № 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Туркестанской области от 06.05.2019 № 132 (вводится в действие по истечени десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республики Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Б.Тасболатова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района: Р.Жолдас
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
избирательной комиссии Турабеков Есимхан Кенесович
24 февраля 2011 год
Приложение
к постановлению акимата
района Байдибек № 102 от
24 февраля 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Байдибекскому району
1
село Шаян улица Б.Карашаулы рядом с остановкой "Жастар сарайы"
щит
2
село Шаян улица М.Ауезова с рядом остановкой "Дворец культуры"
щит
3
село Агыбет возле клуба
щит
4
село Алгабас возле клуба
щит
5
село Жулдыз возле клуба
щит
6
село Жанталап возле клуба
щит
7
село Шакпак возле клуба
щит
8
село Казата возле клуба
щит
9
село Танатар со стороны улицы туберкулезного диспансера
щит
10
село Шаян улица А.Жылкышиева
щит
11
село Боралдай улица Д.Батыршаева возле дома культуры "Каратау"
щит
12
село Жогаргы Боралдай вдоль улицы школы имени Боралдай
щит
13
село Жыланды возле библиотеки
щит
14
село Туйетас возле клуба
щит
15
село Амансай улица Б.Отенбаева возле клуба
щит
16
село Талап возле школы со стороны улицы
щит
17
село Сарыбулақ улица О.Базарбекова возле клуба
щит
18
село Акжар возле школы имени Т.Боралдай
щит
19
село Теректи возле клуба
щит
20
село Каратас возле клуба
щит
21
село Тайманов улица № 1 возле школы О.Тайманова
щит
22
село Кенсай на перекрестке улиц А.Ташимбетова и О.Дауылбаева
щит
23
село Кошкарата улица А.Бектибаева возле клуба
щит
24
село Актас возле клуба
щит
25
село Саркырама возле клуба
щит
26
село Шалдар возле дома культуры
щит
27
село Екпинди на перекрестке улиц Абая и трассы Туркестан-Шымкент
щит
28
село Жиенкум улица № 2 возле клуба
щит
29
село Акбастау улица О.Оспанова возле клуба
щит
30
село Туракты возле клуба
щит
31
село Кенес возле клуба
щит
32
село Жолгабас возле школы имени Жолгабас
щит
33
село Жамбыл улица А.Айнакожа возле почтового отдела
щит
34
село Таскудык улица № 1 возле клуба
щит
35
село Шыбыт улица № 1 возле клуба
щит
36
село Жузимдик улица № 2 возле клуба
щит
37
село Кызылжар возле медицинского пункта
щит
38
село Мынбулак возле дома культуры "Нура"
щит
39
село Бестогай улица Кайнарбулак возле клуба
щит
40
село Акбулак улица Актобе возле медицинского пункта
щит
41
село Кайнарбулак возле клуба
щит
42
село Косбулак возле клуба
щит
43
село Мадениет возле клуба
щит
44
село Алмалы возле клуба
щит
45
село Жарыкбас возле клуба
щит
46
село Байдибеката улица Е.Шокеева возле библиотеки
щит
47
село Кенестобе улица № 1 возле дома культуры "Акмешит"
щит
48
село Бирлик улица № 2 возле школы имени А.Нысанова
щит
49
село Кенесодак улица № 1 возле школы имени Жиренова
щит
50
село Байжансай улица Байжансай возле бывшего здании школы
щит