Елді мекендердің шекараларына өзгерістер енгізу туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі N 47/279 Шешімі және Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 9 қыркүйектегі N 462 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазанда N 14-5-118 тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108 – бабының 15 - тармақтарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауданның жер қатынастары мен сәулет және қала құрылысы бөлімдерінің бірлескен ұсынысына сәйкес:
1) Ақбастау ауылдық округі, Ақбастау елді мекен шегі жер көлемінен 89,75 гектар жайылым жер телімі алынып, Ақбастау елді мекеніне 89,75 гектар жер телімі енгізілсін;
2) Ақбастау ауылдық округі, Жолғабас елді мекен шегі жер көлемінен 7,9 гектар жайылым жер телімі алынып, Жолғабас елді мекеніне 7,9 гектар жер телімі енгізілсін;
3) Ақбастау ауылдық округі, Тұрақты елді мекен шегі жер көлемінен 19,67 гектар жайылым жер және Ақбастау ауылдық округінің жер көлемінен 13,1 гектар егістік жер, барлығы 32,77 гектар жер телімі алынып, Тұрақты елді мекеніне 32,77 гектар жер телімі енгізілсін;
4) Алмалы ауылдық округі, Бәйдібек ата елді мекен шегі жер көлемінен 101,35 гектар жайылым жер телімі алынып, Бәйдібек ата елді мекеніне 101,35 гектар жер телімі енгізілсін;
5) Ағыбет ауылдық округі, Ағыбет елді мекен шегі жер көлемінен 43,4 гектар жайылым жер және Ағыбет ауылдық округінің жер көлемінен 18,5 гектар жайылым жер барлығы 61,9 гектар жер телімі алынып, Ағыбет елді мекеніне 61,9 гектар жер телімі енгізілсін;
6) Алғабас ауылдық округі, Таңатар елді мекен шегі жер көлемінен 44,5 гектар жайылым жер телімі алынып, Таңатар елді мекеніне 44,5 гектар жер телімі енгізілсін;
7) Боралдай ауылдық округі, Боралдай елді мекен шегі жер көлемінен 71,0 гектар жайылым жер телімі алынып, Боралдай елді мекеніне 71,0 гектар жер телімі енгізілсін;
8) Боралдай ауылдық округі, Амансай елді мекен шегі жер көлемінен 15,66 гектар жайылым жер және Боралдай ауылдық округінің жер көлемінен 40,94 гектар егістік жер, барлығы 56,6 гектар жер телімі алынып, Амансай елді мекеніне 56,6 гектар жер телімі енгізілсін;
9) Боралдай ауылдық округі, Сарыбұлақ елді мекен шегі жер көлемінен 33,74 гектар жайылым жер және Боралдай ауылдық округінің жер көлемінен 2,0 гектар егістік, 3,0 гектар жайылым жер барлығы 38,74 гектар жер телімі алынып, Сарыбұлақ елді мекеніне 38,74 гектар жер телімі енгізілсін;

О внесении изменении в границы населенных пунктов
Совместное решение маслихата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 27 сентября 2011 года N 47/279 и постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2011 года N 462. Зарегистрировано Управлением юстиции Байдибекского района Южно-Казахстанской области 25 октября 2011 года N 14-5-118
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпункта 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, акимат Байдибекского района ПОСТАНОВИЛ и маслихат Байдибекского района РЕШИЛ:
1. Согласно совместному представлению отдела земельных отношений и отдела архитектуры и градостроительства установить границы:
1) Исключить 89,75 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Акбастау Акбастауского сельского округа с включением 89,75 га земельного участка в населенный пункт Акбастау;
2) Исключить 7,9 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Жолгабас Акбастауского сельского округа с включением 7,9 га земельного участка в населенный пункт Жолгабас;
3) Исключить 19,67 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Туракты Акбастауского сельского округа и 13,1 га участка пахотной земли Акбастауского сельского округа, всего 32,77 га с включением земельного участка в населенный пункт Туракты;
4) Исключить 101,35 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Байдибек ата Алмалинского сельского округа с включением 101,35 га земельного участка в населенный пункт Байдибек ата;
5) Исключить 43,4 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Агыбет Агыбетского сельского округа и 18,5 га участка пахотной земли Агыбетского сельского округа, всего 61,9 га с включением земельного участка в населенный пункт Агыбет;
6) Исключить 44,5 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Танатар Алгабаского сельского округа с включением 44,5 га земельного участка в населенный пункт Танатар;
7) Исключить 71,0 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Боралдай Боралдайского сельского округа с включением 71,0 га земельного участка в населенный пункт Боралдай;
8) Исключить 15,66 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Амансай Боралдайского сельского округа и 40,94 га участка пахотной земли Боралдайского сельского округа всего 56,6 га с включением земельного участка в населенный пункт Амансай;
9) Исключить 33,74 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Сарыбулак Боралдайского сельского округа и 2,0 га участка пахотной земли, 3,0 га участка пастбищной земли Боралдайского сельского округа всего 38,74 га с включением земельного участка в населенный пункт Сарыбулак;

10) Бөген ауылдық округі, Екпінді елді мекен шегі жер көлемінен 30,9 гектар жайылым жер телімі алынып, Екпінді елді мекеніне 30,9 гектар жер телімі енгізілсін;
11) Көктерек ауылдық округі, Кеңес төбе елді мекен шегі жер көлемінен 39,77 гектар жайылым жер және Көктерек ауылдық округінің жер көлемінен 12,82 гектар егістік жер, барлығы 52,59 гектар жер телімі алынып, Кеңес төбе елді мекеніне 52,59 гектар жер телімі енгізілсін;
12) Жамбыл ауылдық округі, Жүзімдік елді мекен шегі жер көлемінен 33,1 гектар жайылым жер телімі алынып, Жүзімдік елді мекеніне 33,1 гектар жер телімі енгізілсін;
13) Мыңбұлақ ауылдық округі, Қайнарбұлақ елді мекен шегі жер көлемінен 51,65 гектар жайылым жер телімі алынып, Қайнарбұлақ елді мекеніне 51,65 гектар жер телімі енгізілсін;
14) Мыңбұлақ ауылдық округі, Мәдениет елді мекен шегі жер көлемінен 19,09 гектар жайылым жер телімі алынып, Мәдениет елді мекеніне 19,09 гектар жер телімі енгізілсін.
2. Жалпы көлемі 691,84 гектар жайылымдық қосымша жер телімдері Бәйдібек ауданының ауылдық округтеріне қарасты 14 елді мекендердің шегіне қосылып:
1) Ақбастау ауылдық округіндегі Ақбастау елді мекенінің шегі;
2) Ақбастау ауылдық округіндегі Жолғабас елді мекенінің шегі;
3) Ақбастау ауылдық округіндегі Тұрақты елді мекенінің шегі;
4) Алмалы ауылдық округіндегі Бәйдібек ата елді мекенінің шегі;
5) Ағыбет ауылдық округіндегі Ағыбет елді мекенінің шегі;
6) Алғабас ауылдық округіндегі Таңатар елді мекенінің шегі;
7) Боралдай ауылдық округіндегі Боралдай елді мекенінің шегі;
8) Боралдай ауылдық округіндегі Амансай елді мекенінің шегі;
9) Боралдай ауылдық округіндегі Сарыбұлақ елді мекенінің шегі;
10) Бөген ауылдық округіндегі Екпінді елді мекенінің шегі;
11) Көктерек ауылдық округіндегі Кеңес төбе елді мекенінің шегі;
12) Жамбыл ауылдық округіндегі Жүзімдік елді мекенінің шегі;
13) Мыңбұлақ ауылдық округіндегі Қайнарбұлақ елді мекенінің шегі;
14) Мыңбұлақ ауылдық округіндегі Мәдениет елді мекендерінің шегі өзгертілсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                           Н.Алтыбаев
Аудан әкімі:                               Р.Жолдас
Мәслихат хатшысы:                          С.Спабеков

10) Исключить 30,9 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Екпинди Бугунского сельского округа с включением 30,9 га земельного участка в населенный пункт Екпинди;
11) Исключить 39,77 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Кенестобе Коктерекского сельского округа и 12,82 га участка пахотной земли Коктерекского сельского округа всего 52,59 га с включением земельного участка в населенный пункт Кенестобе;
12) Исключить 33,1 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Жузимдик Жамбульского сельского округа с включением 33,1 га земельного участка в населенный пункт Жузимдик;
13) Исключить 51,65 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Кайнарбулак Мынбулакского сельского округа с включением 51,65 га земельного участка в населенный пункт Кайнарбулак;
14) Исключить 19,09 га участок пастбищной земли из черты населенного пункта Мадениет Мынбулакского сельского округа с включением 19,09 га земельного участка в населенный пункт Мадениет;
2. Включить в границы 14 населенных пунктов, относящихся к сельским округам Байдибекского района дополнительные земельные участки общей площадью 691,84 гектар, изменить:
1) границы населенного пункта Акбастау Акбастауского сельского округа;
2) границы населенного пункта Жолгабас Акбастауского сельского округа;
3) границы населенного пункта Туракты Акбастауского сельского округа;
4) границы населенного пункта Байдибек ата Алмалинского сельского округа;
5) границы населенного пункта Агыбет Агыбетского сельского округа;
6) границы населенного пункта Танатар Алгабасского сельского округа;
7) границы населенного пункта Боралдай Боралдайского сельского округа;
8) границы населенного пункта Амансай Боралдайского сельского округа;
9) границы населенного пункта Сарыбулак Боралдайского сельского округа;
10) границы населенного пункта Екпинди Бугунского сельского округа;
11) границы населенного пункта Кенестобе Коктерекского сельского округа;
12) границы населенного пункта Жузимдик Жамбулского сельского округа;
13) границы населенного пункта Кайнарбулак Мынбулакского сельского округа;
14) границы населенного пункта Мадениет Мынбулакского сельского округа.
3. Совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессий:                       Н.Алтыбаев
Аким района Байдибек:                      Р.Жолдас
Секретарь маслихата района Байдибек:       С.Спабеков