Қазығұрт аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/279-IV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 наурыздағы N 40/301-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 наурызда N 14-6-131 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы мәслихатының 2012 жылғы 6 тамыздағы № 236 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы мәслихатының 2012.08.06 № 236 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазығұрт аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/279-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-6-125 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 14 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде № 2 санында ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 7327277 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 697754 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6287 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14628 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 6608608 мың теңге;
2) шығындар – 7292843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28132 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 36 214 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8082 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 36860 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 36860 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -29790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29790 мың теңге.";
Мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын.
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 30443 мың теңге."

О внесении изменений и дополнений в решение Казыгуртского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 38/279-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 марта 2011 года N 40/301-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Казыгуртского района Южно-Казахстанской области 17 марта 2011 года N 14-6-131. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 августа 2012 года № 236
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.08.2012 № 236
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 38/279-IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-6-125, опубликовано 14 января 2011 года в газете «Казыгурт тынысы» № 2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 291 063 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 697 754 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 287 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 14628 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 572 394 тысяч тенге;
2) затраты – 7 292 843 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 132 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 36 214 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 082 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 092 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 36 092 тысяч тенге;
5) профицит (дефицит) бюджета – - 66 004 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66 004 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30443 тысяч тенге.».