2012 жылы он жетi жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды Қазығұрт ауданының шақыру учаскесiне тiркеудi ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі N 64 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада N 14-6-149 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 2012 жылғы 10 мамырдағы N 688 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 2012.05.10 N 688 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, «Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 17-бабына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. 2012 жылы он жетi жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесiне тiркеу 2012 жылдың қаңтар-наурызында ұйымдастырылсын және қамтамасыз етiлсiн.
2. Ауылдық округтердің әкiмдерi тiркеудi өткiзу кезеңiнде шақыру учаскесiне шақырылушыларды хабардар етудi және олардың дер кезiнде келуiн ұйымдастырсын және қамтамасыз етсiн.
3. Меншiк нысандарына қарамастан кәсiпорын, мекеме, ұйым және оқу орындары басшыларына ұсынылсын:
1) тiркелуге жататын азаматтарды ауданның шақыру учаскесiне шақыру жөнiнде хабарлау және шақыру бойынша уақытында келуiн қамтамасыз ету;
2) әскерге шақыру жасына дейiнгiлердi әскери есепке қоюға байланысты мiндеттердi орындау үшiн қажеттi уақытқа жұмыс орны мен атқаратын қызметi сақтала отырып, жұмыстан (оқудан) босату.
4. «Қазығұрт аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына (келісім бойынша) «Қазығұрт аудандық орталық емхана» мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорнының бас дәрiгерiмен бірлесіп (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiтетiн Қарулы Күштерде, басқа да әскерлер мен әскери құралымдарда Әскери-дәрiгерлiк сараптама жүргiзу ережелерiнде айқындалған тәртiппен медициналық комиссиядан өткiзу ұсынылсын.
5. «Қазығұрт ауданының iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiнiң бастығына (келiсiм бойынша) 2012 жылдың 1 сәуірінен кейін әскери есепке тұрудан жалтарған әскерге шақыру жасына дейінгілерді iздестiрудi және ұстауды жүзеге асыру ұсынылсын.
6. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Г.Тағаеваға жүктелсiн.

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола, которым в 2012 году исполняется семнадцать лет, к призывному участку Казыгуртского района
Решение Казыгуртского районного акимата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2011 года N 64. Зарегистрировано Управлением юстиции Казыгуртского района Южно-Казахстанской области 10 ноября 2011 года N 14-6-149. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акима Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 10 мая 2012 года N 688
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акима Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 10.05.2012 N 688.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и  статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить проведение приписки граждан мужского пола, которым в 2012 году исполняется семнадцать лет, к призывному участку с января по март 2012 года.
2. Акимам аульных округов в период проведения приписки организовать оповещение и обеспечить своевременное прибытие допризывников на призывной участок.
3. Рекомендовать руководителям предприятий, учреждений, организаций и учебных заведений независимо от форм собственности:
1) оповещать граждан, подлежащих приписке, о вызове их районный призывной участок и обеспечить своевременное прибытие их по этому вызову;
2) освободить от работы (учебы) на время, необходимое для выполнения обязанностей, связанных с постановкой допризывников на воинский учет, с сохранением за ними места работы и занимаемой должности.
4. Рекомендовать начальнику государственного учереждения «Отдел по делам обороны Казыгуртского района» (по согласованию) совместно главным врачом государственного коммунального казенного предприятия "Казыгуртская центральная районная поликлиника" (по согласованию) провести медицинскую комиссию в порядке, определяемом Правилами проведения военно-врачебной экспертизы в Вооруженных Силах, других войсках и воинских формированиях, утверждаемыми Правительством Республики Казахстан.
5. Рекомендовать начальнику государственного учреждения "Отдел внутренних дел Казыгуртского района" (по согласованию) после 1 апреля 2012 года осуществлять розыск и задержание допризывников, уклоняющихся от постановки на воинский учет.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Тагаевой Г.

7. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           Б.Д.Қыстауов
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазығұрт аудандық қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________________Мендикулов Альберт Ақылбекұлы
«____»________2011 жыл
«Қазығұрт ауданының ішкі істер
бөлімі» мемлекетік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
___________________Сахов Құрманбек Сатымбекұлы
«____»________2011 жыл
«Қазығұрт аудандық орталық емхана»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның бас дәрігері
___________________Алтенов Данияр Сабырұлы
«____»________2011 жыл

7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района       Кистауов Б.Д.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Казыгуртского
района"
__________________ Мендикулов Альберт Акылбекович
«___»______________2011 год
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Казыгуртского
района"
_____________________ Сахов Курманбек Сатымбекович
«___»______________2011 год
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
"Казыгуртская районная центральная
поликлиника"
____________________ Алтенов Данияр Сабырович
«___»______________2011 год