2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 қазандағы N 1937 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қазанда N 14-7-151 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 708 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық әкімдігінің 2012.02.20 № 708 хатымен.

Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 17 октября 2011 года № 1937. Зарегистрировано Управлением юстиции Мактааральского района Южно-Казахстанской области 24 октября 2011 года № 14-7-151. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2012 года № 708)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 20.02.2012 № 708).

«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-7) тармақшасына, 18-2-бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Мақтарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-7) статьи 7,  статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: