Мақтаарал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 40-259-IV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы N 53-353-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда N 14-7-154 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы № 31 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2012.02.20 № 31 хатымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін іске асыру туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 428 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 317 қаулысына сәйкес Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 40-259-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-7-131-нөмірмен тіркелген, «Мақтаарал» газетінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 5, 4 ақпандағы № 6, 18 ақпандағы № 9 және 25 ақпандағы № 10 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «18041490» саны «18261173» санымен;

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 40-259-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2011 года N 53-353-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Мактааральского района Южно-Казахстанской области 12 декабря 2011 года N 14-7-154. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2012 года № 31
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20.02.2012 № 31.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 2 декабря 2011 года № 317 "О внесении изменений в постановление акимата области от 22 декабря 2010 года № 428 "О реализации решения Южно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 40-259-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-7-131, опубликовано в газете «Мақтаарал» за № 5 от 28 января, за № 6 от 4 февраля, за № 9 от 18 февраля и за № 10 от 25 февраля 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «18041490» заменить цифрами «18261173»;