"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 наурыздағы N 41/3 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 наурызда N 14-8-102 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 ақпандағы N 26 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012.02.06 N 26 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және 2011 жылғы 23 ақпандағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 37/381-IV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2043 тіркелген шешіміне сәйкес Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-8-97 нөмірмен тіркелген, «Ордабасы оттары» газетінің 3-нөмірінде 2011 жылғы 08 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Ордабасы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 7 037 804 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 429 357 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 521 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6 605 926 мың теңге;
2) шығындар – 7 041 994 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 37 111 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 38 120 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41 301 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 41 301 мың теңге».
Мынадай мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
«Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету – 27 892 мың теңге»;

О внесении изменений и дополнений в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 37/3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 марта 2011 года N 41/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Ордабасинского района 16 марта 2011 года N 14-8-102. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 6 февраля 2012 года N 26
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 06.02.2012 N 26.
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 февраля 2011 года № 37/381-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349- IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2043, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 37/3 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-8-97, опубликовано 08 января 2011 года в газете «Ордабасы оттары» № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 037 804 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 429 357 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 521 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 605 926 тысяч тенге;
2) затраты – 7 041 994 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 111 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 38 120 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 301 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 301 тысяч тенге».
Дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения – 27 892 тыс. тенге»;

мынадай мазмұндағы 8-2 тармақпен толықтырылсын:
«Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері – 12 247 мың теңге»;
мынадай мазмұндағы 8-3 тармақпен толықтырылсын:
«Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету – 11 242 мың теңге»;
мынадай мазмұндағы 8-4 тармақпен толықтырылсын:
«Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу – 22 380 мың теңге»;
мынадай мазмұндағы 8-5 тармақпен толықтырылсын:
«Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру – 9 007 мың теңге»;
мынадай мазмұндағы 8-6 тармақпен толықтырылсын:
«Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу – 101 052 мың теңге»;
мынадай мазмұндағы 8-7 тармақпен толықтырылсын:
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау – 4680 мың теңге».

дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
«Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 12 247 тыс. тенге»;
дополнить пунктом 8-3 следующего содержания:
«Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 11 242 тыс. тенге»;
дополнить пунктом 8-4 следующего содержания:
«Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 22 380 тыс. тенге»;
дополнить пунктом 8-5 следующего содержания:
«Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета – 9 007 тыс. тенге»;
дополнить пунктом 8-6 следующего содержания:
«Проведение противоэпизоотических мероприятий – 101 052 тыс. тенге»;
дополнить пунктом 8-7 следующего содержания:
«Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020» - 4 680 тыс. тенге».