Отырар аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/229-IV "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 қарашадағы N 47/300-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 қарашада N 14-9-150 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы № 17 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2012.02.17 № 17 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 46/446-IV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 санымен тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Отырар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/229-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-9-139 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 7 қаңтарда «Отырар алқабы» газетінің 1-2-3 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1.Отырар аудандық мәслихатының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін»:
1) кірістер – 5 964 189 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 579 329 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 713 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 436 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 356 711 мың теңге;
2) шығындар – 6 022 173 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 403 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 16 937 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 534 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 74 387 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 74 387 мың теңге:
қарыздарды өтеу – 534 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 57 984 мың теңге».

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36/229-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 ноября 2011 года N 47/300-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Отрарского района Южно-Казахстанской области 15 ноября 2011 года N 14-9-150. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 17 февраля 2012 года № 17
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 17.02.2012 № 17.
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 46/446-IV "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2059, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 36/229-IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-9-139, опубликовано 7 января в номере 1-2-3 газеты «Отырар алқабы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 964 189 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 579 329 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 713 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 436 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 356 711 тысяч тенге;
2) затраты – 6 022 173 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 403 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 16 937 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 534 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 74387 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 387 тысяч тенге;
погашение займов – 534 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 57 984 тысяч тенге.»;